Request edit access
Конкурс малих грантів на проведення журналістських розслідувань злочинів проти журналістів
До уваги журналістів усіх видів ЗМІ!

Інститут Розвитку Регіональної Преси та Національна Спілка Журналістів України оголошують конкурс малих грантів на проведення журналістських розслідувань злочинів проти журналістів.

Мета конкурсу – з’ясувати, що є причиною безкарності злочинів проти журналістів, спонукати правоохоронців до пошуку й покарання винних та захисту прав співробітників ЗМІ, а також привернути увагу громадськості до ризиків, пов’язаних з роботою в медіа.

Лише від початку 2017 року НСЖУ зареєструвала близько 50 випадків грубого перешкоджання діяльності журналістів в Україні. Слідство затягується та часто просто не знаходить винних. Ми пропонуємо взятися за справу журналістам.

До участі в конкурсі запрошуємо журналістів усіх видів ЗМІ з усіх регіонів України, незалежно від досвіду проведення розслідувань. Головною умовою участі є зацікавленість у якісному розслідуванні злочинів проти колег.

Прізвище Ім'я *
Стать *
Місто *
Область *
Місце роботи *
Посада *
Назва ЗМІ, в якому буде опубліковано розслідування *
Мобільний телефон *
Оберіть тему для розслідування зі списку *
Сформулюйте гіпотезу та визначте план розслідування *
Вкажіть орієнтовні джерела отримання інформації *
Завантажте бюджет розслідування (Приклад бюджету - https://docs.google.com/document/d/1Nxn82dP2zy1YFkjb0YGNaUQJQHffQZsZFqp3QoDueOU/edit) *
Required
Завантажте скан-копію письмової згоди вашого редактора/менеджера на публікацію вашого розслідування (з вказанням ПІБ, посади, назви ЗМІ та формату публікації) *
Required
Я погоджуюся з усіма правилами і умовами грантового конкурсу *
Я даю згоду на обробку та використання моїх персональних *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Additional Terms