Request edit access
Meistarklašu cikls
☀️ Biedrība "Vecāki Aizkrauklei" rīko meistarklašu ciklu Aizkraukles, Ogres un Salaspils novadu ģimenēm. 

Nodarbību mērķis ir vietējo kopienu saliedēšana un dabas procesu izziņa, veicinot atbildīgas sabiedrības veidošanos, kā arī piedāvājot jaunas, kvalitatīvas brīvā laika pavadīšanas iespējas.
Nodarbības vadīs Margarita Sokolova – 3 meitu mamma, kura jau 20 gadus sava brīvā laika pavadīšanai izvēlas arī rokdarbus.

Lekciju organizatori NODROŠINA dalībniekus ar izejmateriāliem.

Nodarbības tiek realizēts projekta “Esi aktīvs Aizkrauklē, Ogrē un Salaspilī.” ietvaros (projekta Nr. 2023.LV/NVOF/MAC/003).
Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Vēršam uzmanību, ka nodarbībās tiks veikta dalībnieku foto fiksācija projekta atskaites nodrošināšanai, kā arī materiāli var tik izmantots projekta publicitātes nodrošināšanai.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Piesaku dalību 17.05.2023
Vārds, uzvārds *
E-pasta adrese *
Telefona numurs saziņai: *
Apstiprinu, ka dzīvoju *
Required
Esmu informēts/-a, ka nodarbības laikā tiks veikta audio un video fiksācja, kas tālāk var tikt lietota projekta publicitātes un atskaišu nodrošināšanas nolūkos. *
Required
Piekrītu sniegto datu tālākai izmantošanai projekta vajadzībām *
Required
Paldies par pieteikumu!

Jūsu iesniegtie dati tiks apstrādāti un aizsargāti atbilstoši Vispārīgai datu aizsardzības regulai (ES regula 2016/679).

Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy