Request edit access
Jarmark radosti 8. 12. 2018
Pokud chcete být s námi na vánočním Jarmarku radosti v sobotu 8. prosince2018 a pomoci nám s jeho realizací, přihlaste se prosím tímto formulářem a napište jakou službu či pomoc máte ochotu nabídnout, s čím konkrétně chcete pomáhat, případně, že máte ochotu dělat cokoli je potřeba. Opět velmi vítáme i dobrovolníky, kteří by něco upekli, či připravili pro naše návštěvníky něco na zub. Veškeré Vaše odpracované hodiny započítáme studentům jako dobrovolnické. Pokud by se Vám podařilo získat nějaké sponzory pro naši akci, ohlašte se co nejdříve! Každá koruna je dobrá! (Darovací smlouvu samozřejmě potvrdíme pro odečet z daní.)
Každá ruka a každá ochotná duše je velmi potřebná :) přípravy od 8:00 otevřeno pro veřejnost od 10:00
K dobrovolnictví se může přihlásit i ne student školy, absolvent, náš příznivec (váš kamarád, rodinný příslušník...smysl akce je i v samotné podpoře a rozvoji dobrovolnictví) DOBROVOLNÍCI MĚNÍ SVĚT!
Pozvěte či osobně přiveďte lidi s postižením, naším cílem je stále vytvářet příležitosti pro společenské zážitky pro všechny!!!
NAŠE SKVĚLÁ DOBROVOLNICKÁ TRIČKA RÁDI ZAPŮJČÍME, nebo prodáme dobrovolníkům za výhodnou cenu.
Podívejte se prosím na naši pozvánku na FB https://www.facebook.com/events/426153684577267/
Samozřejmě Vám budeme vděční, za šíření naší pozvánky mezi veřejnost.
Těšíme se na Vás, Vaši pomoc a hlavně na Vaší milou společnost!
Tým vošky Cheb :) a KOS a (www.kosas.cz) www.jarmarkradosti.cz
Příjmení a jméno dobrovolníka *
dodržte prosím pořadí PŘÍJMENÍ JMÉNO
kontaktní email *
kontaktní TELEFON
Služba, kterou nabídnu. *
(Vítací služba, otevřu si kosmetický salón- budu líčit, masírovat šíje; malovat dětem na obličej, masírovat ruce, dělat nehty, vařit guláš, pomáhat v kuchyni, fotit portrétovky, dělat naušnice, pomáhat v kreativních dílnách, pomáhat v koutku pro děti, prodávat co je potřeba, otevřu si sekáč, otevřu si bar, přinesu sovu a je možno se s ní vyfotit, nápady....budu dělat cokoli je třeba).věštírna, kartářka, budu dělat karikatury), taneční workshop....budu se starat o čistotu na Jarmarku....
Počítejte se mnou od do
např. 8:00 až do konce (pomůžu s úklidem....) :) jarmark proběhne od 10:00-do 17:00 a pak je samozřejmě nutné školu uklidit
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Vyšší odborná škola Cheb. Report Abuse