Request edit access
Prázdninový program se SAS Ostrava
Milé rodiny!

Dovolujeme si Vám zaslat tento dotazník, abychom zjistili účast na prázdninových programech a aktivitách, které pro Vás chystáme. Máme pro Vás nachystány zejména výlety mimo naše obvyklá zázemí, a proto se potřebujeme již nyní dozvědět, zda Vám dané termíny a náplně vyhovují a zda o ně máte zájem.

Vydejte se s námi za dobrodružstvím. Jako součást našich pravidelných pondělních programů bychom Vám rádi nabídli méně tradiční trávení času ve společnosti nás a dalších rodin.

Vzhledem k tomu, že některé z programů je potřeba dopředu zařídit a objednat nás jako skupinu, již nyní Vás žádáme o informaci, zda o výlet máte či nemáte zájem. Bližší informace ke každému programu naleznete vždy u konkrétní sekce a další podrobnější organizační informace budou upřesněny a zaslány na Vaše e-maily v době před konkrétním termínem. V případě, že máte zájem, ale nejste si jisti, zda se budete moci účastnit, využijte možnosti poznámky s komentářem. V případě zájmu o danou aktivitu prosíme VŽDY! vyplnit počet dospělých i dětí (předpoklad)!

Součástí dotazníku je i zjištění účasti na prázdninových kurzech znakového jazyka pro pečující osoby - tato část je určena rodičům, které kurz navštěvují. Naopak zde nejsou uvedeny pravidelné páteční skupinky - ty budou se odehrávat dle plánu 2. a 4. pátek v měsíci (až na výjimku v průběhu v době konání příměstského tábora) - harmonogram prázdninových aktivit, budeme ještě zasílat.

Doufáme, že Vás naše nabídka zaujme a potěší. Děkujeme za vyplnění a zaslání. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit. Využít můžete e-mail: sasostrava@detskysluch.cz nebo telefon: 734 752 900 (hovor, SMS, WhatsApp).

S pozdravem a přáním hezkého dne,
Veronika Kovalová, Veronika Rojíčková a Lena Vaňková

Email address *
Jméno rodiny *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Centrum pro dětský sluch Tamtam. Report Abuse - Terms of Service