Request edit access
Kašnická traktoriáda 14. 9. 2019
Registrace všech účastníků (i těch, kteří nebudou soutěžit) bude od 9.00 v areálu bývalého JZD, Kašnice 84 (nyní Roživa). Spanilá jízda bude zahájena v 10.00. Příjezd na hřiště pod Kopcama bude okolo 11. hodiny, následovat bude parkování traktorů, procházka soutěžní dráhy a ve 12 hod. bude zahájena soutěž. Registrace je možná do 23. 8. 2019 do 23.59.
Email address *
Jméno a příjmení *
Your answer
Telefon *
Your answer
Rok narození
Your answer
Bydliště
Your answer
Typ stroje *
Kategorie *
Mám zájem o soutěžní disciplínu *
Níže mohu uvést krátké informace o traktoru (technické parametry stroje, historie stroje - rok výroby a jiné zajímavosti)
Your answer
Svým podpisem stvrzuji, že akce se účastním na vlastní nebezpečí, že jsem osoba způsobilá k právním úkonům, že vlastním řidičské oprávnění, se kterým se účastním této akce a že jsem se důkladně seznámil/a s bezpečnostními pokyny na předchozí straně, že pořadatel nebere žádnou zodpovědnost za případné úrazy či škody mnou způsobené během konání celé akce. Beru na vědomí, že z akce bude pořizován fotografický či video záznam pro prezentační potřeby obce a souhlasím s uveřejněním takových materiálů na web i Facebook obce Kašnice. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service