Request edit access
Онлайн-заняття до Міжнародного дня музеїв


Традиційно наша освітня команда до  Міжнародного дня музеїв (18 травня)  пропонує долучитись до безплатних занять чи відеоекскурсій в онлайн-режимі, формат яких дозволяє приєднатись з будь-якого куточку України та навіть світу. Цього року тема Голодомору-геноциду особливо актуальна, адже росіяни й нині намагаються втілювати сценарії 1930-х рр.


Увага! Реєстрація на  безкоштовну відеоекскурсію  та онлайн-заняття вже завершена, але ви можете замовити на платній основі в зручний для вас час. Залиште, будь ласка, інформацію про себе і ми обов'язково з вами зв'яжемося.  
Також можете писати на ел. пошту visit.holodomormuseum@gmail.com  або телефонувати за номером 097-117-21-80


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Прізвище та ім'я *
Контактний номер телефону *
Відеоекскурсія Музеєм Голодомору + онлайн спілкування з гідом
Це унікальна можливість потрапити до музею просто з дому, зі своєї школи чи з будь-якого куточку світу.

Ми подбали, щоб під час віртуального відвідування збереглася жива взаємодія з екскурсоводом.

Формат відеоекскурсії дає змогу зануритися в атмосферу музею, дізнатися про історію Голодомору, переглянути уривки відеохронік, почути свідчення очевидців та побачити унікальні предмети, яких немає в основній експозиції музею.

❓Як відбувається відеоекскурсія?

Відеоекскурсія розрахована на школярів від 13 років і дорослих. Вона складається з двох частин. Перша – це відеоролик-подорож музеєм Голодомору. Друга – спілкування зі співробітницею музею.
Тренінг «У пошуках права» (для підлітків 10–14 років)
Музей Голодомору навчає протистояти ненависті та порушенню прав людини, застерігає суспільство від повторення вчинення злочину геноциду шляхом накопичення і поширення знань про Голодомор.

Команда музею під час заняття допомагає дітям сформувати розуміння сучасних прав людини, закріплені в міжнародному та національному праві. Як наслідок, діти усвідомлюють небезпеку байдужості до дискримінації та порушення свобод.
 
На тренінгу група також досліджує порушення прав людини під час Голодомору — геноциду українського народу. Знання про один із найбільших злочинів у людській історії застерігає від його повторення та закликає до збереження нашої правової держави — України.

Інтерактивний урок для 9 - 11 класів "Геноцид - що це?"
Заняття має на меті сформувати у школярів знання про походження і значення терміну «геноцид». На уроці співробітник музею розповідає про Рафаеля Лемкіна та «Конвенцію про запобігання злочину геноциду». Учні ознайомлюються з документами 1932–33 років, аналізують події в Україні того часу, а для того, щоб простежити, як саме впроваджувалися геноцидні дії, переглядають свідчення очевидців Голодомору.
Інтерактивний урок «Історія одного щоденника» (для учнів 9–11 класів)
На занятті учні навчаться працювати з джерелами особистого походження (щоденники) та візуальними джерелами (світлини), дізнаються про основні аспекти політики комуністичного тоталітарного режиму (процеси колективізації і розкуркулення) та становище українців у 1930–1933 роках (зокрема під час Голодомору-геноциду 1932–1933 років) крізь призму спогадів вчительки з Харківщини Олександри Радченко.

На уроці група навчиться аналізувати первинні історичні документи; критично мислити, формувати особистісне ставлення до історії та розуміти її уроки; розвивати історичне мислення.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy