Request edit access
Ambasadorzy parkrun Polska - formularz aplikacyjny
Dziękujemy za zainterestowanie dołączeniem do Sieci Ambasadorów parkrun Polska. W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy o wypełnienie formularza, a następnie przesłanie go do nas poprzez naciśnięcie przycisku 'Submit'. Pytania oznaczone * są pytaniami wymagającymi odpowiedzi. Prosimy upewnić się, że zapoznał(a) się Pan(i) z dodatkowymi dokumentami związanymi z rolą, jak również polityką w zakresie zbierania i przetwarzania danych osobowych.
Email address *
Dane aplikującego
Imię i Nazwisko *
Prosimy podać imię i nazwisko
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Preferowana rola
Prosimy zaznaczyć rolę, którą jesteś zainteresowan(a)y? *
Required
Wiedza i doświadczenie
Prosimy podać powody, dla których chciał(a)byś podjąć się roli Ambasadora parkrun Polska, informacje nt. posiadanej wiedzy oraz posiadanego doświadczenia w zakresie prowadzenia działań komunikacyjnych istotnych dla wybranej roli (np. wiedza i doświadczenie w zakresie mediów społecznościowych, wiedza i doświadczenie w obszarze mediów, pracy z tekstem, przygotowywanie i redagowanie artykułów).
Dlaczego jesteś zainteresowan(a)y wybraną rolą Ambasadora parkrun Polska *
Your answer
Jakie doświadczenie w obszarze związanym z wybraną rolą posiadasz? *
Your answer
Doświadczenie w obsłudze aplikacji *
W ramach parkrun Polska używamy szeregu aplikacji, które pozwalają nam tworzyć i zarządzać treściami w ramach bloga/newslettera oraz mediów społecznościowych. Prosimy podać te, w pracy z którymi masz doświadczenie. W przypadku wyboru opcji 'Other' prosimy wymienić nazwę aplikacji. Znajomość i doświadczenie w obsłudze wymienionych aplikacji nie jest warunkiem koniecznym ale będzie dodatkowym atutem przy rozpatrywaniu Twojej kandydatury.
Required
Udział w parkrun
Czy jesteś uczestnikiem / uczestniczką parkrun? *
Potwierdzenia
*
Required
*
Required
*
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of parkrun. Report Abuse