Request edit access
Реєстрація ЗМІ на відкриття виставки "Майдан: простір творчості" в Опішні
Упродовж 2018-2019 років мистецький проєкт “Майдан: простір творчості” експонували в Києві, Одесі, Мелітополі, Хмельницькому, Львові й Конотопі. Це роботи студентів-дизайнерів Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Нині виставка мандрує до Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному.

• 19 листопада – відкриття виставки (15:00) та кураторська екскурсія;
• 20 листопада – лекція професора Віталія Шості “Контекст створення виставкового проєкту “Майдан: простір творчості”, історії його учасників та окремих робіт”. Зокрема, пан Віталій розповість про плакат як особливий жанр, який надає дизайнеру ідеальний творчий простір, про вплив образів на глядача, які допомагають глибше осмислювати й трактувати світ предметів, явищ, проблем і подій.

У відкритті візьмуть участь:

Олесь Пошивайло  – генеральний директор Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, доктор історичних наук, професор
Віталій Шостя – професор, куратор проєкту, засновник і керівник навчально-творчої майстерні графічного дизайну НАОМА
Антоніна Піпко – заступник генерального директора Національного музею Революції Гідності
Людмила Овчаренко – директор Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів “Колегіум мистецтв у Опішному” імені Василя Кричевського, доктор історичних наук, заслужений працівник культури України

ОРГАНІЗАТОРИ ТА ПАРТНЕРИ: Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності, майстерня графічного дизайну НАОМА професора Віталія Шості, Український інститут національної пам’яті, Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному.

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ: 19 листопада 2019 року о 15:00.
ЕКСПОЗИЦІЯ ДІЄ: з 19 листопада до 22 грудня, щодня без вихідних. Понеділок-четвер, субота – з 8:00 до 17:00. П'ятниця, неділя – з 8:00 до 16:00.
 
Ця подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/999116823814108/
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Назва ЗМІ *
Ім'я та прізвище представника медіа *
Номер телефону *
Е-пошта *
Профіль у соцмережі
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy