Request edit access
Список на вакцинацію від COVID-19 працівників ЧОІППО ім. К.Д. Ушинського
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Про вакцинацію від COVID-19
    Формування списку
За повідомленнями МОЗ України, масове вакцинування працівників освіти у рамках третього етапу вакцинації від COVID-19 заплановане приблизно з 24 травня 2021 року, коли на регіональному рівні планується розповсюдження вакцин Pfizer-BioNTech. Вакцинація є добровільною та безоплатною. Список працівників ЧОІППО ім. К.Д. Ушинського, які бажають взяти участь у третьому етапі вакцинації від COVID-19, буде формуватися на основі заповнення працівниками цієї гугл-форми.

   Відповідальна особа: Лисенко Ірина Василівна – проректор з науково-методичної роботи, тел. (0462) 677-868, (097) 987-7222

  Допомога в заповненні форми: Сук Андрій Петрович – старший викладач кафедри природничо-математичних дисциплін та ІКТ в освіті, тел. (093) 802-4375, e-mail: andreysuk2013@gmail.com

  Де та коли відбуватиметься вакцинація
Вакцинація відбуватиметься в одному з приміщень Інституту мобільною бригадою з імунізації. Про дату, час та місце проведення щеплень буде повідомлено окремо на відповідній веб-сторінці Інституту (Головна -> COVID-19) після узгодження з регіональними координаторами вакцинації.

   Оновлення списку
Список постійно оновлюватиметься. Якщо після відправлення цієї форми Ви зміните свою думку стосовно проходження вакцинації як працівник Інституту, Ви зможете заповнити та надіслати її ще раз або повідомити про це відповідальну особу.

   Якщо Ви вже зареєстровані на порталі "Дія"
Якщо Ви записалися на вакцинацію на єдиному порталі державних послуг "Дія" як звичайний громадянин, але ще не отримали запрошення на вакцинацію на цьому порталі, Ви можете одночасно записатися на організовану вакцинацію як працівник Інституту за допомогою відправлення цієї гугл-форми.

   Дві дози
Звертаємо Вашу увагу на те, що наразі необхідно отримати 2 дози вакцини. Інтервал між введенням двох доз вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech - 21 день.

    Які документи потрібні
Щоб безоплатно вакцинуватися від COVID-19, Ви маєте бути зареєстровані у Реєстрі пацієнтів електронної системи охорони здоров’я. Зареєструватися можна в будь-якого лікаря, зокрема лікаря-спеціаліста.

Ви вже зареєстровані, якщо:
- маєте укладену декларацію з лікарем, який надає первинну медичну допомогу;
-  отримуєте ліки за програмою “Доступні ліки”;
-  отримували електронне направлення в лікаря.

Отже, важливо не забути взяти з собою на вакцинацію копію про підписання декларації або паспорт з ідентифікаційним кодом (для реєстрації в електронній системі охорони здоров’я).

### Корисні посилання
Контакт-центр МОЗ з питань COVID-19: 0 800-60-20-19
Докладніше про COVID-19: https://covid19.gov.ua/ 
Докладніше про вакцинацію від COVID-19: https://vaccination.covid19.gov.ua/ 
Особливості вакцинації: https://vaccination.covid19.gov.ua/articles/features
Часті запитання: https://vaccination.covid19.gov.ua/articles/questionsanswers
Антифейки: https://vaccination.covid19.gov.ua/articles/antifakes 
Докладніше про вакцину Pfizer-BioNTech: https://vaccination.covid19.gov.ua/articles/pfizer 
Я ознайомився/ознайомилась з інформацією наведеною вище та даю згоду на обробку моїх персональних даних. *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy