Request edit access
Rekrutacja
Aby wziąć udział w rekrutacji do programu "Przywództwo - poziom wyżej", należy wypełnić poniższy Formularz zgłoszeniowy. Zadbaj o komfort osoby oceniającej formularz i przeczytaj uważnie poniższe informacje, zanim przystąpisz do jego uzupełniania.

Przed złożeniem aplikacji prosimy o zapoznanie się z zasadami uczestnictwa i regulaminem programu. Prosimy o wypełnienie wszystkich pól w zakładkach formularza. Formularz należy wypełnić tylko w języku polskim (zgłoszenia przesłane w języku obcym, w całości lub częściowo, nie będą brane pod uwagę). Nie używaj skrótów ani akronimów. Dopilnuj, żeby Twoje odpowiedzi były klarowne. Odpowiadaj konkretnie.
Przed wysłaniem formularza, sprawdź czy wypełniłeś wszystkie wymagane pola oraz czy Twoje odpowiedzi odnoszą się stricte do treści zawartych w pytaniach. Nieprawidłowo wypełnione formularze nie będą rozpatrywane.
Czytanie przez Ciebie ze zrozumieniem, także podlega ocenie rekrutacyjnej.

Uwaga:
Rekrutacja do programu "Przywództwo - poziom wyżej" jest dwuetapowa. Osoby zakwalifikowane do 2 etapu rekrutacji zostaną powiadomione wiadomością e-mail. Prosimy o sprawdzanie skrzynki pocztowej (włącznie z folderem spam).

W 2 etapie rekrutacji, kandydaci otrzymają zadanie rekrutacyjne w postaci pytań problemowych, do wyboru. Konieczne będzie udzielenie odpowiedzi na jedno (!) z pytań problemowych i przesłanie jej we wskazanym przez rekrutera terminie. Wykonanie zadania jest warunkiem koniecznym, żeby otrzymać potencjalne zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną. O szczegółach kandydaci zostaną poinformowani elektronicznie, w wiadomości potwierdzającej zakwalifikowanie się do 2 etapu rekrutacji.

Warunkami ostatecznymi zakwalifikowania się do programu są: 1/ pozytywna weryfikacja Formularza zgłoszeniowego, 2/ pozytywna ocena zadania rekrutacyjnego i 3/ pozytywna ocena rozmowy rekrutacyjnej, oraz podpisanie umowy i akceptacja regulaminu programu.

Termin wysyłania Formularza zgłoszeniowego upływa 10.09.2018 r.

Przypominamy, że udział w programie jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Instytut Wolnosci. Report Abuse - Terms of Service