Request edit access
Haridusprogrammi „Ettevõtlik kool“ üle-eestilise võrgustiku edulugude konkurss 2017
Palun vastake küsimustele võimalikult konkreetselt. Sõna „tegevus“ võtab kokku erinevad võimalikud eduloo vormid – tund, projekt jms. Me tahame kuulda nii põnevatest tundidest koolis kui ka väljaspool kooli, õppekäikudest, koostööst kogukonnaga, õpilasalgatustest ning kõigest, mis teeb õppimise põnevaks ja arendab osalejate ettevõtlikkust.
Küsimuste korral võtke julgesti ühendust kristi.krilovs@ivek.ee (tel: 5012901), kristi.goldberg@ivek.ee (tel 5515311).
Email address
Maakond
Your answer
Õppeasutus
Your answer
Eduloo esitaja nimi, amet, kontakt
Your answer
Eduloo eestvedaja nimi, amet, kontakt
Your answer
Klass/vanuserühm, kellele tegevus oli suunatud
Your answer
Tegevuse algus ja lõpukuupäev
Your answer
Eduloo pealkiri
Your answer
Tegevuse eesmärgid ja seos õppetööga ( Mida soovisite tegevusega saavutada? Miks seda tegema hakkasite? Kas ja kuidas on see seotud õppetööga? Milliseid ainetundidega seotud eesmärke aitas see tegevus saavutada?)
Your answer
Tegevuse lühikokkuvõte (Seda ülevaadet kasutame eduloo esitlemiseks (sotsiaal)meedias. Kui teil on eduloost meediakajastus, lisage siia viited linkidena)
Your answer
Koostööpartnerid (Kirjeldage, kuidas olid nii koolisisesed kui ka koolivälised kaasatud). Näide:1. OÜ Sõbralik partner, õppekäigu vastuvõtja 2. Matemaatika õpetaja, lõimitud tegevuse väljatöötaja, õpilaste juhendaja.
Your answer
Tegevuses osalenud õpilaste rollid. (Kirjeldage, mida tegid õpilased, kui suur oli nende panus idee väljatöötamises ja tegevuse käigus)
Your answer
Tegevuse tulemus ja mõju. (Kirjeldage, kas püstitatud eesmärgid saavutati. Mida selle tegevuse elluviimine muutis? Kas oli ka üllatavaid tulemusi? Kas ja mil määral arendas see osalejate ettevõtlikkust?)
Your answer
Soovitused. (Mida soovitaksid inimesele, kes tahaks proovida sama tegevust ise läbi viia?)
Your answer
Viited illustreerivale materjalile. Pildi-, audio- ja videomaterjali lisamiseks kasutage veebipõhiseid lahendusi (Dropbox, GoogleDrive, Youtube link jms)
Your answer
Nõustun eduloo ja lisatud materjali avaldamisega "Ettevõtliku kooli" kodulehel www.evkool.ee ja teistes kommunikatsioonikanalites
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Please complete the captcha before submitting the form.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms