Request edit access
Přihláška organizace - zařazení do kategorie
Žádost nového střediska o členství do ČHS a zařazení do systému kategorizace.

Požadavky na jednotlivé kategorie:
1. Středisko doporučené hiporehabilitace – terapeuti a instruktoři mají požadované vzdělání a hiporehabilitační koně mají licenci ČHS nebo registraci pro parajezdectví.
2. Registrované středisko – terapeuti a instruktoři mají požadované vzdělání, ale hiporehabilitační koně nemají licenci nebo registraci pro parajezdectví.
3. Přidružení středisko – terapeuti a instruktoři nesplňují kvalifikační a odborné požadavky nebo středisko nevyužívá ke své činnosti koně nebo pony, ale pracuje s jinými zvířaty.

Průběh registrace: Nové hiporehabilitační středisko - právnická osoba zašle žádost o zařazení do jedné z kategorií dle svého uvážení. Poté obdrží od ČHS fakturu pro uhrazení administračního poplatku 400,-. Na základě odeslané žádosti bude žadatel bude k doplnění příslušných dokumentů. Do 14 dnů po obdržení kompletní dokumentace bude rozhodnuto o udělení kategorie a středisko bude vyzváno k úhradě členského poplatku. Poté bude středisku přiděleno členské číslo a bude uvedeno na webu ČHS.

Požadavky na vzdělání jsou uvedeny zde - http://hiporehabilitace-cr.com/jak-poznat-kvalitni-hiporehabilitacni-stredisko/.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Česká hiporehabilitační společnost. Report Abuse - Terms of Service