Request edit access
Шукаємо майбутніх лідерів!
Шукаємо відповідальних, цілеспрямованих людей, які хочуть розвивати свої особистісні якості, а також досягати результів разом з командою!

Дехто з Профкому вже закінчує навчання в університеті, тому ми шукаємо нову кров))
Реєструйся саме зараз, адже на літо ми плануємо багато тренінгів для членів команди як онлайн за допомогою спеціалізованих ресурсів, так і офлайн.

Плануються безкоштовні навчальні поїздки в інші міста України для членів Профкому. Період канікул - це підготовка для нас перед новим навчальним семестром, і ми хочемо зустріти його гідно. Для членів команди також передбачено брендований одяг!

Профком -- це активні люди, які займаються розвитком університету, захистом прав та інтересів студентів. Наша місія: покращення життя української студентської молоді, розвиток свідомості нації!

Якщо ти відчуваєш, що можеш бути корисним(-ною), домомогти в розвитку університету, хочеш самовдосконалитися, то тобі до нас!

Заповни цю Google-форму, і ми з тобою будемо працювати вже разом! Дедлайн заповнення заявки: 12.06.2019 р. включно. Телефон для довідок: 0958307655 -- Семенченко Олексій - голова Профспілкової організації студентів СНУ ім. В. Даля!

Прізвище, ім'я, по батькові *
Your answer
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Номер телефону *
Your answer
Адреса електронної пошти *
Your answer
Твій підрозділ *
Група *
Your answer
Які вміння, здібності зараз маєш? *
Your answer
Що конкретно ти зміг/змогла би зробити для розвитку свого підрозділу або всього університету? *
Your answer
Дякуємо за твою активність! Найближчим часом ми зателефонуємо. РАЗОМ ДО РЕЗУЛЬТАТУ!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service