Request edit access
Kūrybinės dirbtuvės šeimai Spalvų takeliu...
Svarbiausias šiandien, esu NE AŠ o šalia ESANTIS!
Aš girdžiu, matau, klausau, apkabinu. Skatiname kūrybiškumą individualiai ir komandoje, laviname emocinį intelektą. Mokomės nudžiuginti artimą ir save patį.
"Rudens fraktalas"- spalio 27d. (galimi du laikai)

Spalvos, menas, mus supanti aplinka - neatsiejama kasdienybės dalis. Kūrybinėse dirbtuvėse Spalvų takeliu.. nuosekliai atskleidžiamas kūrybingumas, meninė įžvalga. Mokysimės pažinti ir suprasti formą, išbandyti įvairias technikas, maišyti spalvas ir mėgautis kūrybiniais rezultatais. Dideli ir maži, ugdys spalvų pojūtį ir spalvų pagalba kurs šviesų bei laimingą savo šeimos gyvenimą. Kviečiame šeimas pajausti kūrybos džiaugsmą ir laimę kurti.

Dailės studijos “Spalvų takeliu” įkūrėja, dailininkė - pedagogė (dailės mokytoja metodininkė) Inga Adikevičienė nuoširdžiai tiki, kad gyvenimas tai maži spalvų stebuklai, galintys sukurti didelį stebuklą kiekvieno širdyje, todėl kviečia kiekvieną išdrįsti pakeliauti spalvų takeliu, sukurti savo stebuklą, savo gyvenimo spalvotą pasaką.
Dailininkei ypatingai svarbus yra ryšys su dalyviu, svarbu jo individualus spalvų supratimas, todėl dėmesys skiriamas ne tik pačiai metodikai, bet žmogui. Labai svarbu, kad visi dalyvaujantys mėgautųsi procesu, pajustų laimę piešdami, maišydami spalvas, atsipalaiduotų, galbūt net atsikratytų tam tikro slegiančio nerimo ar nuovargio.

Vieta: Palangos bendruomeninai šeimos namai: Kretingos g. 7 A, Palanga
Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė reistracija!
Kontaktinis asmuo: Simona 86 29 50 601
Užsiėmimai nemokami.

Vardas, pavardė
Your answer
Tel. numeris, ir el. paštas
Your answer
Kūrybinėse dirbtuvėse dalyvausiu:
Įrašykite vaiko (-ų) vardą ir (-us) amžių
Your answer
Dalyvausime :
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service