Request edit access
Пробний тест ЗНО в магістратуру за спеціальністю 081 "Право"
Подача документів згідно Правил прийому до БНАУ
Запрошуємо на навчання до нас в магістратуру!!!
Прізвище, ім'я, по батькові
Your answer
Диплом бакалавра
Ваші контакти (e-mail, моб.телефон)
Your answer
1. Який вид робіт виконується за договором будівельного підряду?
1 point
2. Кому належить право продажу товару за договором зберігання, якщо річ пошкоджена або виникли реальна загроза її пошкодження чи інші обставини, що не дають змоги забезпечити її схоронність?
1 point
3. Які положення застосовуються до договору про надання особі банківського сейфа без відповідальності банку за вміст сейфа?
1 point
4. У якій формі укладається договір дарування майнового права та договір дарування з обов'язком передати дарунок в майбутньому?
1 point
5. Як називається юридична особа, статутний капітал якої поділений між учасниками?
1 point
6. За якої умови особа має право вчинити дії в майнових інтересах іншої особи без її доручення?
1 point
7. Який спосіб захисту права власності є найбільш ефективним у випадку якщо власник побачив свою загублену річ в іншої особи?
1 point
8. За яким договором учасники беруть зобов’язання об’єднати свої вклади та спільно діяти з метою одержання прибутку або досягнення іншої мети?
1 point
9. Якою, відповідно до Цивільного кодексу України, має бути форма договору щодо розпорядження майновими правами інтелектуальної власності?
1 point
10. Після спливу якого строку особа, яка добросовісно заволоділа чужим нерухомим майном і продовжує відкрито, безперервно володіти ним, набуває право власності на це майно (якщо інше не встановлено ЦК України)?
1 point
11. Що означає підпризначення спадкоємця?
1 point
12. Звернення стягнення на майно, передане в управління, за вимогою кредитора установника управління допускається у разі визнання установника управління ким?
1 point
13. До кого переходить у власність спадщина, визнана судом відумерлою?
1 point
14. Який вид забезпечення позову не допускається у відповідності до ЦПК України?
1 point
15. Які процесуальні наслідки повторної неявки в судове засідання позивача, повідомленого належним чином, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності?
1 point
16. Яка стадія цивільного процесу передбачена нормами Цивільного процесуального кодексу України?
1 point
17. Які повноваження апеляційного суду за наслідками розгляду апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції?
1 point
18. Що таке цивільна процесуальна дієздатність?
1 point
19. В якому випадку апеляційний суд ухвалює рішення?
1 point
20. Впродовж якого строку прокурор вправі оскаржити рішення апеляційного суду в касаційному порядку.
1 point
21. Сутність якого принципу відображає положення ЦПК щодо розгляду цивільних справ судами в межах заявлених сторонами вимог і на підставі поданих ними доказів?
1 point
22. Вкажіть, які з наведених положень, що стосуються дослідження доказів апеляційним судом є правильними?
1 point
23. Що є передумовою виникнення цивільних процесуальних правовідносин?
1 point
24. Який захід кримінально-правового характеру, що застосовується до юридичних осіб, є додатковим?
1 point
25. Які дії НЕ охоплюються поняттям втручання в діяльність працівника правоохоронного органу з метою добитися прийняття незаконного рішення (ст. 343 КК України)?
1 point
26. Що є НЕ характерним для хуліганського мотиву (ст. 296 КК України "Хуліганство")?
1 point
27. Яке із наведених тверджень описує ознаку додаткового покарання?
1 point
28. Коли особа, яка добровільно відмовилася від доведення злочину до кінця на стадії незакінченого замаху, підлягає кримінальній відповідальності?
1 point
29. На дискотеці А., перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, безпричинно чіплявся до громадян та грубо штовхнув одну з дівчат. Її приятель Б. зробив зауваження А. та вимагав вибачитись за свій вчинок. А. висловився нецензурною лайкою на адресу Б., розбив напівпорожню пляшку, що була у нього в руці, й, тримаючи осколок, вдарив їм по руці Б., заподіявши йому легкі тілесні ушкодження. Як слід кваліфікувати дії А.?
1 point
30. А. підмовив Б. заволодіти майном свого сусіда, якому він повинен був передати частину боргу в розмірі 10 000 грн. Під час передачі А. пакету з грошима сусіда Г., Б., який знаходився поруч, вихопив пакет з рук Г. та втік. Після скоєного зловмисники сховали гроші на квартирі у Б., який заздалегідь дав згоду на це. Як слід кваліфікувати дії А.?
1 point
31. Які способи із перелічених є обов'язковими для злочину, передбаченого ч. 1 ст. 149 КК України - Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини?
1 point
32. До чиєї компетенції належить звільнення засудженого від призначеного покарання після закінчення іспитового строку, якщо він виконав покладені на нього обов'язки та не вчинив нового злочину?
1 point
33. Що слід розуміти під примусовими заходами медичного характеру?
1 point
34. Йосип, який з народження страждав на імбецильність, вчинив крадіжку чужого майна. Суд визнав його неосудним, оскільки в результаті проведення судово-медичної експертизи було встановлено, що під час вчинення вказаного діяння він не усвідомлював свої дії. Чи правильним є рішення суду?
1 point
35. Петро вчинив умисне вбивство двох осіб з корисливих мотивів. З дня вчинення ним вказаного злочину і до набрання вироком законної сили минуло 17 років. Суд не визнав за можливе застосувати давність і призначив Петрові покарання у виді довічного позбавлення волі. Чи правильним є рішення суду?
1 point
36. А. на прохання своїх знайомих надав свій паспорт та згоду про реєстрацію на його ім’я суб’єкта підприємницької діяльності (юридичної особи), усвідомлюючи, що ця юридична особа створюється його знайомими з метою надання допомоги іншим особам в незаконній конвертації безготівкових коштів у готівку. Жодних інших дій надалі А. НЕ здійснював, жодної вигоди від цього НЕ отримував. А був затриманий одразу після державної реєстрації його знайомими юридичної особи. Надайте кримінально-правову оцінку дій А.?
1 point
37. Чи підлягають перегляду рішення Верховної Ради про надання згоди на притягнення докримінальної відповідальності, затримання чи арешт народного депутата України?
1 point
38. Правовий зміст якої засади визначає правове положення, згідно з яким ніхто не можебути протиправно позбавлений права володіння, користування і розпорядження речами?
1 point
39. Особу було затримано. Слідчим за погодженням з прокурором складено та вручено їйповідомлення про підозру через 24 години з моменту затримання. Оцініть дії слідчого тапрокурора.
1 point
40. Що є кримінальною процесуальною функцією?
1 point
41. Під час досудового розслідування слідчим було прийнято рішення про заміну законного представника неповнолітнього підозрюваного (його батька), адже інтереси законного представника, на думку слідчого, суперечать інтересам підозрюваного. Проте у підозрюваного більше немає родичів, які б могли бути його законними представниками у кримінальному провадженні. Чи може слідчий прийняти рішення про заміну законного представника?
1 point
42. Яка із слідчих (розшукових) дій проводиться без участі понятих з використаннямбезперервної відео зйомки?
1 point
43. Що НЕ відноситься до заходів забезпечення кримінального провадження?
1 point
44. Свідок подав клопотання до слідчого про ознайомлення з матеріалами досудовогорозслідування. Якими повинні бути дії слідчого?
1 point
45. Як називається судове рішення, у якому суд вирішує обвинувачення по суті?
1 point
46. Під час судового розгляду кримінального провадження щодо чоловіка за вчиненнятяжкого злочину, в його садибі, де мешкала сім’я, трапилася пожежа. На який строк можнавідстрочити виконання вироку?
1 point
47. Яка з галузей права НЕ належить до публічного права?
1 point
48. Яка із зазначених осіб НЕ є публічним службовцем?
1 point
49. Яка обставина обтяжує дисциплінарну відповідальність державного службовця?
1 point
50. Який суб’єкт уповноважений на скасування рішення про державну реєстрацію нормативного акта публічної адміністрації?
1 point
51. Який наслідок може мати укладення адміністративного договору без проведення аукціону, якщо така процедура передбачена законом?
1 point
52. Що необхідно розуміти під адміністративним розсудом диспозитивного виду?
1 point
53. Що можна вважати головною складовою електронного урядування?
1 point
54. В який спосіб забезпечено право суб’єктів звернення на інформацію про всі адміністративні послуги, всіх суб’єктів їх надання та всі центри надання таких послуг?
1 point
55. Яка картка затверджується суб'єктом надання адміністративних послуг на кожну адміністративну послугу, яку він надає відповідно до закону?
1 point
56. Яких повноважень НЕ мають Представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини?
1 point
57. Місцевий адміністративний суд розглянув справу про вчинення О. правопорушення, відповідальність за яке передбачено частиною 1 статті 185-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення – прояв неповаги до суду. О. був визнаний винним у вчиненні протиправного діяння й на нього було накладено стягнення у вигляді штрафу. У резолютивній частини постанови суд не відзначив порядок її оскарження. О. вважав, що постанова, ухвалена відносно нього, є протиправною і вирішив оскаржити її. Він подав скаргу до місцевого суду, який виніс постанову. Як має вчинити місцевий суд?
1 point
58. Яка ознака є характерною для принципів адміністративного права?
1 point
59. Як вирішуються питання про зміну території України?
1 point
60. Який принцип належить до загальних принципів конституційного права України?
1 point
61. Яку мінімальну кількість відсотків голосів виборців має набрати партія, щоб брати участь у розподілі депутатських мандатів (на виборах народних депутатів України)?
1 point
62. Скільки народних депутатів входять до складу Тимчасової президії першої сесії Верховної Ради України?
1 point
63. Які особливості обчислення конституційного строку повноважень Президента України в залежності від виду виборів Президента України за часом проведення?
1 point
64. Який документ підтверджує громадянство України згідно Закону України «Про громадянство України»?
1 point
65. Як називається об’єднання депутатів місцевої ради сформоване на партійній основі?
1 point
66. Яке із закріплених в Конституції України прав людини НЕ належить до переліку прав та свобод, що захищаються Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року?
1 point
67. Як називається викладена в письмовій формі вимога депутата місцевої ради з питань, пов’язаних з його депутатською діяльністю, до місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб?
1 point
68. Який порядок внесення змін до Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану?
1 point
69. Хто є суб’єктом звернення до Конституційного Суду України з метою отримання висновку щодо додержання конституційної процедури розслідування і розгляду справи про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту?
1 point
70. Хто має право бути присутнім на пленарному засіданні Верховної Ради України без запрошення?
1 point
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms