Request edit access
Zapisy na kurs nauki jazdy na rolkach w Stadionie Wrocław
Nasze zajęcia odbywają się w Stadionie Wrocław. Pierwszy raz widzimy się we wtorek 23.04 oraz w czwartek 25.04

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zajęć: www.wroclawrolkuje.pl/regulamin

Zajęcia trwają godzinę zegarową (lub w przypadku początków slalomu 1h 20 minut oraz w przypadku grupy zaawansowanej dorosłych 1h 30 minut).

Koszt całego kursu (8 zajęć) to 160zł., a grupy zaawansowanej dorosłych 240zł

Spotykamy się co tydzień.

Opisy grup:

Pierwszy raz na rolkach - dla osób, które NIGDY WCZEŚNIEJ nie jeździły na rolkach :) Uczymy od samych początków, poprzez stanie, prawidłowe upadanie i wstawanie, chodzenie na rolkach, do bezpiecznej jazdy.

Grupa początkująca - dla osób, które potrafią same się utrzymać na rolkach, ale chcą się nauczyć poprawnie skręcać czy hamować

Grupa średnio - zaawansowana - dla osób, które pewnie czują się w jeździe do przodu, skręcają i mają opanowane przekładanki, ale podstawy slalomu czy pewna jazda do tyłu sprawiają im problemy. To własnie tutaj się tego nauczycie!

Grupa zaawansowana - grupa skierowana do osób, które pewnie czują się na rolkach - potrafią jeździć po mieście, opanowały podstawy slalomu (cross, cross tył, crazy) i potrafią jeździć tyłem. Na tym kursie połączymy szlifowanie umiejętności jazdy miejskiej ze slalomem oraz udoskonalimy jazdę tyłem.

Grupa FSK dzieci - Skierowana do dzieci, które dobrze jeżdżą na rolkach (jazda przodem, tyłem, przekładanki, hamowanie T-stop, skoki, zmiany kierunku jazdy) i chcą opanować po mistrzowsku jazdę przez miejskie przeszkody. Zajęcia będą prowadzone przez jednego z najlepszych wrocławskich specjalistów FSK - Jurija Szawłowa. Zajęcia będą przygotowywać osoby chętne do brania udziału w ogólnopolskich zawodach Bladecross

Grupa początków slalomu - skierowana do dzieci, które chcą przystąpić do sekcji slalomowej Wrocław Rolkuje, która swój nabór ogłosi na początku przyszłego roku szkolnego. Wymagania: (jazda przodem, tyłem, przekładanki, hamowanie T-stop, skoki, zmiany kierunku jazdy). Zajęcia prowadzone są przez aktualnego medalistę mistrzostw Polski, Jacka Skorupskiego. Dzieci z sekcji slalomowej WR uczestniczą z sukcesami w ogólnopolskich zawodach slalomowych.


Kurs poprowadzą instruktorzy Wrocław Rolkuje: Emil Nowosielski, Jacek Skorupski, Jurij Szawłow

W celu uzyskania więcej informacji, zapraszamy do kontaktu przez nasz fanpage: fb.com/iloverolkiwroc

Na podany mail otrzymają Państwo potwierdzenie zapisu. W razie braku miejsc, skontaktujemy się z Państwem najpóźniej na 2 dni robocze, od daty zapisania :)

Do zobaczenia na zajęciach!

Email address *
Imię Kursanta *
Your answer
Nazwisko Kursanta *
Your answer
kontaktowy numer telefonu *
Your answer
Wiek *
Your answer
Grupa (max liczba osób w grupie - 12) *
Kursant brał udział w poprzednich zajęciach WR (w salce na ul. Grunwaldzkiej lub w SP98) *
Chcę zamówić koszulkę Wrocław Rolkuję (koszt - 45zł) rozmiar: *
Required
Oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem zajęć Wrocław Rolkuje (www.wroclawrolkuje/regulamin) *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service