Request edit access
Заявка на участь у створенні карти веломаршрутів України
Привіт, нам потрібна ваша допомога у важливій справі.

Вперше в Україні ми розробляємо Карту велосипедних маршрутів України і запрошуємо долучитись до її створення велосипедні організації, велоактивістів і велоактивісток, велотуристів/ок з усієї країни.

Наразі ми потребуємо вашої допомоги для збору даних, аби зробити мапу повною та включити максимум актуальної інформації про наявні веломаршрути, об’єкти туристичного інтересу та місця для відпочинку велотуристів.

Які дані нам потрібні:

1. розташування міжміської велоінфраструктури: трасування непромаркованих веломаршрутів, що часто використовуються, а також вже наявних промаркованих туристичних веломаршрутів, велодоріжок вздовж трас між містами та селами (за наявності даних, з вказанням типу велоінфраструктури, переважного типу покриття та наявності вказівників).
2. розташування об’єктів інтересу (місць, що мають туристичну привабливість): пам’ятки природи; пам’ятки архітектури; археологічні об’єкти (городища, кургани тощо); природні об’єкти (озера, парки, вікові дерева тощо); меморіальні об’єкти (кургани, меморіали); сакральні об’єкти (старі церкви, костели, храми тощо); оглядові місця (краєвиди, оглядові майданчики); музейні комплекси тощо.
3. розташування місць для відпочинку велосипедистів (кемпінги, готелі, джерела тощо).

Як ви можете допомогти?
- надати інформацію;
- нанести інформацію на карту в Google Maps (є інструкція, як це робити);
- або і те, й інше.

Карта велосипедних маршрутів України створюється в межах проєкту «Безпека руху для України: національна адвокація та промокампанія велосипедних громадських організацій», який втілює U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») за підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.
Ця карта стане частиною Стратегії розвитку велосипедного руху України або так званої національної велостратегії. Вона має на меті підтримати розвиток велосипедного транспорту та інтереси користувачів велосипеда по всій країні — від маленьких сіл до великих міст-мільйонників.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Ваше ім'я та прізвище? *
Якщо Ви відносите себе до громадської організації або громадської ініціативи, вкажіть її назву.
Як Ви хочете долучитись до створення Карти? *
Required
За якими областями України Ви можете надати інформацію? *
Required
Зазначте найзручніший спосіб комунікації та залиште відповідні контакти (номер телефону, посилання на фейсбук тощо). *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of U-Cycle. Report Abuse