Request edit access
FORMULARZ REKRUTACYJNY
Jako grupa doradcza z wieloletnim doświadczeniem w obszarach związanych z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnością stale wspieramy aktywizację zawodową tych osób. Realizując na zlecenie naszych Klientów projekty rekrutacyjne, umożliwiamy zdobywanie doświadczenia zawodowego i rozwój osobisty.
Osoby zainteresowane zgłoszeniem uczestnictwa w procesach zatrudnienia proszone są o wypełnienie poniższego formularza oraz dołączenie CV i orzeczenia o niepełnosprawności.
DANE KONTAKTOWE
Imię i nazwisko *
Adres zamieszkania (może być sama miejscowość) *
Telefon *
Adres e-mail *
WYKSZTAŁCENIE
Poziom wykształcenia *
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW
proszę podać język i poziom znajomości ( komunikatywny, zaawansowany, średnio-zaawansowany, podstawowy)
Język/poziom
podstawowy
średnio-zaawansowany
zaawansowany
komunikatywny
ANGIELSKI
NIEMIECKI
FRANCUSKI
ROSYJSKI
WŁOSKI
HISZPAŃSKI
NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ
Orzeczenie o niepełnosprawności *
SYMBOL NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
Symbol występujący na orzeczeniu *
Required
PRZEBIEG ZATRUDNIENIA
Poprzednie miejsca pracy *
Umiejętności
bardzo dobrze
dobrze
dostatecznie
słabo
Znajomość Worda
Znajomość EXCELA
TELEMARKETING
Komunikatywność
Zdolności analityczne
SEO/SEM
Programowanie
Grafika
KURSY I SZKOLENIA
Kursy i szkolenia *
DYSPOZYCYJNOŚĆ
Od kiedy może Pan/Pani zacząć prac *
WYNAGRODZENIE
Oczekiwania finansowe *
CV / ŻYCIORYS
Prześlij CV *
Required
ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
Skan orzeczenia
ZGODA NA REKRUTACJĘ
Proszę o przeczytanie i zaznaczenie zgody, informujemy, iż bez uzyskania tej zgody nie będziemy rozpatrywać aplikacji w procesie rekrutacyjnym, bowiem zgodnie z prawem zostaną one usunięte .
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej rekrutacji w firmie EXPEDITE CONSULTING Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Wiertnicza 165 (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). *
ZGODA NA PRZYSZŁE REKRUTACJE
Proszę o przeczytanie i zaznaczenie zgody, informujemy, iż bez uzyskania tej zgody nie będziemy rozpatrywać aplikacji, w innych rekrutacjach, bowiem zgodnie z prawem zostaną one usunięte po zakończeniu rekrutacji podstawowej, na którą Państwo złożyli wcześniej aplikację.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu przyszłych rekrutacji w firmie EXPEDITE CONSULTING Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Wiertnicza 165 (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). *
ZGODA NA DANE DODATKOWE
Proszę uważnie przeczytać, brak udzielonej zgody będzie skutkował usunięciem danych dodatkowych i nie przetwarzania ich w procesie rekrutacji.
Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że firma EXPEDITE CONSULTING SP.Z O.O. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EXPEDITE CONSULTING SP.Z O.O. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Expedite Sp. z o.o.. - Terms of Service