Request edit access
Darmowa wycena strony www
W trosce o dopasowanie strony internetowej do Twoich potrzeb, proszę o wypełnienie poniższego Formularza. Pomoże to sprostać oczekiwaniom, co do Twojej witryny, jak również skróci czas realizacji zlecenia:
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię *
Nazwisko
Firma
Telefon *
E-mail *
Czym się zajmujesz? *
(co produkujesz, jakie usługi świadczysz)
Podaj adres stron internetowych, które szczególnie Ci się podobają
Jaką kolorystykę powinna posiadać Twoja strona?
Co jest Twoim produktem/usługą "Numer jeden" ? *
Na jakie słowa kluczowe chciałbyś być widoczny w wyszukiwarce Google? *
Czy posiadasz grafikę dla strony?
Jeśli TAK to napisz czym dysponujesz (np. zdjęcia, filmy itp) ? Jeśli NIE pozostaw to pole puste
Czy posiadasz logo swojej firmy ? Czy chcesz zlecić jej wykonanie ?
Uzupełnij podobnie jak w przypadku grafiki czy filmów
Czy posiadasz teksty (o firmie, oferty produktowe) swojej firmy/organizacji?
Czy chcesz, abym pomógł je stworzyć ?
Czy posiadasz komunikator Skype ?
Ułatwi to przepływ informacji (jeśli tak, podaj login). Jeśli NIE pozostaw to pole puste
Klauzula informacyjna
Administrator danych osobowych - emesz.pl Michał Szafrański - informuje, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wyceny stworzenia strony internetowej. W przypadku braku osoba nie będzie mogła być objęta wyceną strony internetowej.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetworzenie w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody, ograniczenie przetwarzania, przeniesienie danych spowoduje brak możliwości udziału w procesie rekrutacji. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO/Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dane udostępniane przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej, Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowaniu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z Umową o dofinansowaniu w/w projektu. Kontakt z osobą właściwą w sprawach danych osobowych jest możliwy pod adresem rodo@emesz.pl (informacja, usunięcie danych, zmiana danych, wniesienie sprzeciwu itp)

Oświadczam, iż zapoznałem (-am) się z treścią powyższej klauzuli informacyjnej.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy