Request edit access
Sportovní park Pardubice 2017 - registrace brigádníků

Ve dnech 12. - 20. srpna Pardubice opět ožijí sportem! Pamatuješ se na skvělou atmosféru loňského Olympijského parku Pardubice, chtěl/a bys letos být u toho a podílet se na úspěšném průběhu dalšího ročníku? Skvěle, tvoje šance je právě teď! Přidej se k nám - HLEDÁME BRIGÁDNÍKY!

Jako brigádník budeš poskytovat potřebné informace návštěvníkům parku, asistovat při sportovních stanovištích dětem i dospělým, budeš moci pomáhat se souvisejícími organizačními činnostmi, zkrátka budeš součástí skvělého týmu, který významně pomůže hladkému průběhu tak jedinečného projektu, jakým Sportovní park Pardubice 2017 jednoznačně je!

Podmínky: minimální věk 15 let a hlavně chuť a elán být dobrovolníkem!

Jak se přihlásit? Nejprve vyplň závazný dotazník níže (zabere max. 10 minut), následně tě zařadíme do databáze "dobrovolníků" (letos ovšem s finančí odměnou) a přidáme do skupiny na FB: https://www.facebook.com/groups/983129915161141/

Dotazník má několik částí - nejprve potřebujeme zjistit základní informace o tobě a v dalších částech již budeš vyplňovat, zda bys rád/a pracoval/a s dětmi, u sportovních stanovišť, zda s některými sporty máš zkušenost a na jaké úrovni, či zda bys raději pomáhal/a zajišťovat mimosportovní organizační aktivity. Rádi se také dozvíme více o tvých dosavadních zkušenostech, motivaci a důležité jsou samozřejmě také tvoje časové možnosti.

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service