Request edit access
Wniosek o przyznanie akredytacji prasowej D-Day Hel 2019
Zasady akredytowania dziennikarzy, fotografów, fotoreporterów i operatorów kamer.
Uzyskanie akredytacji prasowej pozwala na przebywanie w wyznaczonej strefie dla mediów. Strefy organizowane są przy okazji wszystkich inscenizacji oraz niektórych wydarzeń. Osoba, która uzyskała akredytacje prasową otrzyma specjalny imienny identyfikator informujący o pełnionej funkcji, akredytacja prasowa pozwala na włączenie do systemu informowania za pośrednictwem wiadomości sms oraz odebrania przygotowanego przez organizatora Press Kit’u.

Aby uzyskać akredytację prasową należy:
Do 16 sierpnia 2019 wysłać wypełniony wniosek o akredytację prasową. Niniejsza droga jest obowiązkowa dla wszystkich dziennikarzy, fotografów, fotoreporterów i operatorów kamer, ze szczególnym uwzględnieniem osób wykonujących zdjęcia nie pracując dla żadnej z redakcji prasowej.

Po 16 sierpnia, oraz podczas D-Day Hel akredytacje prasowe będą wydawane tylko na podstawie ważnej legitymacji prasowej wydanej przez tytuł prasowy zarejestrowany we właściwym dla miejsca prowadzonej działalności Sądzie Okręgowym.

Organizator zastrzega sobie prawo do nie przyznania akredytacji prasowej osobom niepracującym dla żadnej z redakcji prasowych, zastrzega sobie również prawo do odebrania akredytacji osobom zakłócającym swoim zachowaniem przebieg inscenizacji i innych wydarzeń D-Day Hel 2019.
Email address *
Imię i nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Firma, której jest Pan/Pani przedstawicielem *
Your answer
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Ochrony Zabytków Techniki Militarnej im. Franciszka Biera, z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Pasterskiej 18.
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy