Request edit access
Learn IT atvērtā programmēšanas nodarbība Jelgavā 28.09.
Izglītības iniciatīva Learn IT sadarbībā ar Jelgavas 5. vidusskolu 28. septembrī aicina ikvienu 3.-6. klases skolēnu uz bezmaksas programmēšanas nodarbību, lai ieinteresētu skolēnus par IT pasauli un sniegtu ieskatu dažādās modernās programmēšanas vidēs. Nodarbība norisināsies divos laikos 17.00 -18.00 un 18.10 - 19.10 Jelgavas 5. vidusskolā.

Nodarbībā 3.-4. klašu skolēni programmēs sev labi zināmus varoņus no spēles Angry Birds un veidos dažādus skaņas un gaismas projektus ar littleBits robotiem. Savukārt 5.-6. klašu skolēni iepazīsies ar mājas lapas veidošanas pamatiem, mainīs izskatu labi zināmai interneta vietnei un izveidos vienkāršu mobilo aplikāciju.


Pieteikšanās uz nodarbību ir obligāta. Vietu skaits ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties savlaicīgi!

----

Nodarbības organizē ārpusskolas interešu izglītības pulciņš Learn IT, kas piedāvā sākumskolēniem apgūt programmēšanas pamatus interaktīvā veidā. Sākot ar oktobri, Jelgavas 5. vidusskolā tiks organizētas regulāras programmēšanās nodarbības sestdienās 3.-4. kl. un ceturtdienās 5.-6. kl. Atvērtā nodarbībā ir lielisks veids, lai noskaidrotu, vai bērnam šīs nodarbības interesētu.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy