Request edit access
ПРОПОЗИЦІЇ ДО БЮДЖЕТУ Музиківської ОТГ НА 2019 РІК
Шановні жителі Музиківської ОТГ! Впливай на місцеву бюджетну політику - надай свою пропозицію, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному році! Бюджет громади – це гроші громади, твої гроші!

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Також це можуть бути вже підготовлені проекти, в аналогічних сферах. Головне – щоб надана пропозиція чи проект були в межах повноважень міcцевої влади, чітко та конкретно сформульовані (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Всі зібрані пропозиції містян будуть систематизовані та скеровані до Музиківської сільської ради для врахування при підготовці проекту бюджету Музиківської ОТГ на 2019 рік, а також оприлюднені на сайті сільської ради.
Email address *
1. ПРІЗВИЩЕ, ІМ'Я, ПО-БАТЬКОВІ: *
Your answer
2. ВІК: *
Your answer
3. АДРЕСА ПРОЖИВАННЯ: *
Your answer
4. КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН, ЕЛЕКТРОННА ПОШТА (ЗА БАЖАННЯМ): *
Your answer
5. ПРОПОЗИЦІЯ ДО СІЛЬСЬКОГО БЮДЖЕТУ (МОЖНА ДЕКІЛЬКА): *
Your answer
ДЯКУЄМО ЗА НАДАНУ ПРОПОЗИЦІЮ! ТВОЯ АКТИВНІСТЬ – ЄДИНА ЗАПОРУКА ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА НАЛЕЖНОГО ВИТРАЧАННЯ ТВОЇХ ГРОШЕЙ В БЮДЖЕТІ ГРОМАДИ!
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy