Request edit access
X всеукраїнський брейн-ринг «Знавці Конституції» на кубок президента НУ "ОЮА"
X всеукраїнський брейн-ринг «Знавці Конституції» на кубок президента Національного університету «Одеська юридична академія» серед студентів вищих навчальних закладів України й учасників громадських організацій відбудеться 13 травня 2017 року.

Брейн-ринг проводиться на тематику «Конституція України: минуле, сучасне, майбутнє» у формі «запитання-відповідь». У рамках цієї теми будуть охоплені питання, які стосуються Конституції Пилипа Орлика 1710 року, першої Конституції УНР 1918 року, змісту положень чинної Конституції України зі змінами та проекту Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади).

Команда-господар (НУ «ОЮА») бере участь поза конкурсом і не може бути володарем кубка, тому кожна команда, яка не є господарем заходу, має рівні та гарні шанси перемогти.

Для участі у Брейн-рингу потрібно надіслати заявку від студентської команди (6 осіб у команді) за посиланням https://goo.gl/hdkLpJ та сплатити організаційний внесок у розмірі 200 грн. для учасника (1200 грн. з команди) переказом коштів на рахунок ПриватБанку: 4149 4991 0122 9944 (Єрхан Олена Володимирівна)

Учасники забезпечуються за рахунок організаційного внеску роздатковими матеріалами, харчуванням, проведенням після брейн-рингу екскурсії, а ввечері – святкової вечірки.

Організатори зустрінуть усіх учасників, поселять і супроводжуватимуть протягом усього періоду перебування в Одесі.

Також запрошуємо узяти участь у XX Ювілейній міжнародній звітній конференції юних юристів, студентів, аспірантів і молодих вчених, присвяченій 20-річчю Національного університету "Одеська юридична академія" та 180-річчю Одеської школи права, яка відбудеться у переддень брейн-рингу (12 травня) і супроводжуватиметься майстер-класами провідних юристів-практиків і святковим пікніком.

Кінцевий термін реєстрації – 20 квітня 2017 року.

Інформація стосовно проживання буде відомою після одержання остаточних відомостей про кількість учасників, які потребують проживання. Команди будуть у найкоротші строки повідомлені про це. Наразі організатори намагаються забезпечити можливість проживання учасників за рахунок організаційного внеску.

Ваше місто
Your answer
Повна назва вашого ВНЗ
Your answer
Список команди (прізвища й імена 6 осіб зі вказівкою капітана команди) з контактними телефонами й адресами електронної пошти
Your answer
Вкажіть, у чому команда планує брати участь (оберіть усі варіанти)
Required
Вкажіть, на які дні учасникам команди необхідне поселення
Required
Номер телефону контактної особи
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms