Request edit access
RIEKER avalynės žaidimas "LAIMĖK ANTRĄ PORĄ DOVANŲ"
Sign in to Google to save your progress. Learn more

ŽYGIO BATAI, SALAMANDER ir BRANDSALES parduotuvių organizuojamo RIEKER avalynės žaidimo  „ LAIMĖK ANTRĄ PORĄ DOVANŲ taisyklės

 1. Įsigyk RIEKER avalynės porą ŽYGIO BATAI ir SALAMANDER parduotuvėse bei internetu www.brandsales.lt  Lietuvoje 2023 lapkričio 20  – gruodžio 3  dienomis.

2. Registruokis www.brandsales.lt

3. Bus apdovanoti RIEKER avalynės porų laimėtojai!  

  

1. " LAIMĖK ANTRĄ PORĄ DOVANŲ "  žaidimas vyksta ir jame registruotis žaidėjai gali Lietuvoje 2023 lapkričio 20 - gruodžio 3 dienomis.

2.  Žaidimą organizuoja UAB "Armitana", Eigulių g. 11-1, Vilnius, Tel. +370 5 247 7601, El. p. info@armitana.lt.

3. Žaidime norintys dalyvauti asmenys turi nusipirkti bet kurią RIEKER avalynės porą  bet kurioje ŽYGIO BATAI ir SALAMANDER prekybos vietoje bei internetu www.brandsales.lt visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, išsaugoti prekės pirkimo kvitą/užsakymo numerį, kuris bus laikomas pirkimo liudijimu, taip pat užpildyti dalyvio anketą (užsiregistruoti) www.brandsales.lt

4. Loterijos būdu, iš visų užsiregistravusiųjų www.brandsales.lt kvitų, 2023 gruodžio 5 d. bus traukiami 8 RIEKER avalynės porų laimėtojai, kurie turės teisę per 14 kalendorinių dienų atsiimti prizą. Viso bus išdalinta 8 RIEKER avalynės poros.

5. Registracijos formoje nurodomas vardas, pavardė, pirkėjo telefono numeris, el. paštas, miestas, pirkimo kvito/užsakymo numeris. Registracija www.brandsales.lt  yra nemokama.

6. Vienas žaidimo dalyvis gali registruoti keletą unikalių pirkimo kvitų/užsakymo numerių, tačiau lošimo metu gali laimėti tik vieną prizą.

7. Jei vienas unikalus pirkimo kvitas/užsakymo numeris būtų užregistruotas keletą kartų, galiojančiu būtų laikomas ir žaidime dalyvautų tas unikalus pirkimo kvitas/užsakymo nimeris, kuris užregistruotas pirmas.

8. Laimėtojai, loterijos būdu bus traukiami 2023 gruodžio 5 d. Laimėtojų vardas ir pavardė bus paskelbti viešai. Laimėtojai, laimėję prizą, bus informuoti dalyvio nurodytu telefono numeriu. Atsiimti prizą laimėtojas įpareigotas ŽYGIO BATAI ir SALAMANDER parduotuvėse Lietuvoje iki 2023 12 19 d., pateikdamas savo asmens dokumentą bei užregistruotą pirkimo kvitą/užsakymo numerį. Vėliau laimėjimas anuliuojamas ir prizas neišduodamas.

10. Laimėti prizai negali būti pakeisti jokiu kitu prizu, prizo vertė negali būti išmokama grynaisiais pinigais.

11. Pasirinkdami dalyvauti žaidime ir užpildydami dalyvio anketą dalyviai pateikia savo asmens duomenis (vardas, pavardė, pirkėjo telefono numeris, el. paštas, miestas) ir tokiu būdu sutinka, kad žaidimo organizatorius ar jo paskirti asmenys tvarkytų dalyvio pateiktus asmens duomenis žaidimo organizavimo, administravimo tikslais, siekiant nustatyti prizų laimėtojus, juos paskelbti ir įteikti prizus.

12. Pasirinkdami dalyvauti žaidime dalyviai taip pat sutinka, kad laimėjimo atveju jų kaip laimėtojo (vardas , pavardė, miestas) bus paskelbti viešai. Informacija apie laimėtojus viešinama Organizatoriaus administruojamose socialinių tinklų paskyrose. 

13. Asmens duomenų valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius UAB "Armitana", Eigulių g. 11-1, Vilnius, Tel. +370 5 247 7601, El. p. info@armitana.lt. Asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios susitarimų su Organizatoriumi pagrindu tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.

14. Asmens domenų subjektas turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis, apriboti duomenų tvarkymą, prašyti perkelti savo duomenis ar pateikti skundą priežiūros institucijai.

15. Akcijos metu surinkti asmens duomenys bus naudojami tik šiose taisyklėse apibrėžtais tikslais ir saugomi ne ilgiau kaip 1 mėn. nuo Akcijos laimėtojų paskelbimo. Vėliau duomenys yra pašalinami ir nesaugomi.

16. Visais atvejais duomenų tvarkymo klausimu kreipkitės info@armitana.lt .

Vardas, Pavardė *
Mob. tel. numeris
El. paštas
Pirkimo data
MM
/
DD
/
YYYY
Kasos kvito/užsakymo numeris
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy