Request edit access
Formularz zgłoszeniowy na konferencję pn."Produkcja i sprzedaż żywności przetworzonej - aspekty prawne, wymagania weterynaryjne, sanitarne, obowiązki prawa podatkowego".
Lokalna Grupa Działania „Dolina Soły” wraz z partnerami: Lokalną Grupą Działania „Wadoviana” oraz Lokalną Grupą Działania „Dolina Karpia” zaprasza do udziału w konferencji organizowanej w ramach projektu: "Wykorzystanie zasobów lokalnych szansą na rozwój Małopolski Zachodniej" finansowanego ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w ramach PROW 2014-2020.

Zgłoszenia na konferencję przyjmowane są w formie elektronicznej za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (link do formularza) w terminie do 17.08.2018 r.

Zgłoszenia przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.

Aby zgłoszenie było ważne, konieczne jest podanie wszystkich wymaganych w formularzu informacji. Zgłoszenia niekompletne nie będą brane pod uwagę.

W przypadku problemów z formularzem zgłoszeniowym prosimy o kontakt pod adresem
e-mail: projektksow@onet.eu.

Liczba miejsc jest ograniczona. W przypadku dużej liczby zgłoszeń obowiązuje kolejność zgłoszeń .

Udział w konferencji jest bezpłatny. Uczestnicy konferencji pokrywają jedynie koszty dojazdu na konferencję.

Imie i nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Numer PESEL *
Your answer
Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj. danych z formularza zgłoszeniowego na konferencję przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Soły” z siedzibą w Rajsku w celu udziału w konferencji organizowanej przez Stowarzyszenie LGD „Dolina Soły” w dniu 29.08.2018 r. w Wadowicach.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms