Request edit access
Corona Günlerinde İyilik Gönüllü Başvuru Formu
Biz dayanışmayı seçiyoruz ve sizi de dayanışmaya davet ediyoruz. Lütfen formumuzu eksiksiz doldurunuz. Aşağıda yer alan bilgileriniz izniniz olmadan hiçbir kişi ya da kurum ile paylaşılmayacaktır.
Ad Soyad *
İkamet Adresi *
Cep Telefonu *
E-posta Adresi *
Eğitim Durumu / Uzmanlığı *
Aşağıdaki çalışmalardan hangisine destek verebilirsiniz? *
Required
Gönderdiğim fotoğrafların ve bilgilerimin sadece bu çalışma kapsamında, diğer gönüllüler ile ve birlikte çalışacağım insanlarla paylaşılmasını kabul ediyorum ve onaylıyorum. *
Corona Günlerinde İyilik Platformu tarafından diğer platform veya kamu ve yerel yönetimlerle yapılacak işbirlikleri çerçevesinde gönüllü olmayı kabul ediyorum.
CoronaGünlerindeİyilik Platformu olarak kişisel verilerinizin güvenliği hususuna azami hassasiyet göstermekteyiz. Bu bilinçle, çalışmalarımız ile ilişkili tüm şahıslara ait her türlü kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK Kanunu”)’na uygun olarak işlenerek, muhafaza edilmesine büyük önem atfetmekteyiz. Bu sorumluluğumuzun tam idraki ile KVKK Kanunu’nda tanımlı şekli ile “Veri Sorumlusu” sıfatıyla, kişisel verilerinizi mevzuat tarafından emredilen sınırlar çerçevesinde işlemekteyiz.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy