Request edit access
III Rajd motoWOŚP
Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptację regulaminu, który jest dostępny na stronie: http://bit.ly/2lSKPei

ZAPISY
Terminy zgłoszeń: 15 XII 2018 - 4 I 2019 (niezależnie od rocznika pojazdu).

WAŻNE
1. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu przez wszystkich członków załogi, niezależnie od tego czy są wpisani na listę startową czy nie.
2. Zgłoszenia będą przyjmowane tylko i wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego.
3. Liczba miejsc ograniczona. Oznacza to, że zgłoszenia po terminie lub w dniu rajdu mogą nie zostać przyjęte z powodu wcześniejszego zapełniania listy startowej.

WPISOWE
Wynosi 40 złotych od załogi, z czego 80% od każdego startu ekipy przekażemy na WOŚP. Płatność za Rajd na starcie imprezy.

FORMA RAJDU
Oprzemy rajd motoWOŚP na podchodach. W tej formie rajdu nie znajdziecie klasycznie rozrysowanego itinerera opisującego trasę. Podamy tylko miejsce, do którego macie dojechać. Na miejscu znajdziecie zadanie oraz podpowiedź, gdzie znajduje się kolejny punkt. Nie ma sztywno narzuconej trasy. Każdy sam decyduje jak należy dojechać do kolejnego punktu. Dlatego ważne jest, żeby zaopatrzyć się w dokładną mapę oraz umieć się nią posługiwać.

WYNIKI
Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się w dniu 27. finału WOŚP, 13 stycznia 2019r., o godzinie 13:30 w sztabie WOŚP w Radzie Dzielnicy Strzyża (ul. Bernarda Sychty 12, Gdańsk).

imię i nazwisko kierowcy *
Your answer
imię i nazwisko pilota
Your answer
marka i model pojazdu *
Your answer
rocznik pojazdu *
Your answer
nr rejestracyjny pojazdu *
Tylko do wiadomości organizatorów!
Your answer
numer telefonu do kontaktu *
Tylko do wiadomości organizatorów!
Your answer
e-mail do kontaktu *
Tylko do wiadomości organizatorów!
Your answer
miejscowość, z której jest ekipa
Tylko do wiadomości organizatorów!
Your answer
Informacje dodatkowe dla organizatorów.
Jeśli chcesz nam coś przekazać dodatkowego, napisz poniżej. :)
Your answer
regulamin *
Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptację regulaminu, który jest dostępny na stronie: http://bit.ly/2lSKPei Brak akceptacji regulaminu oznacza brak wpisania na listę startową.
RODO *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu zapisu na uczestnictwo w IX Rajdzie Ikarusa i prowadzonego przez Stowarzyszenie Kaszuki Mazuki w Gdańsku. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service