Request edit access
Pieteikums pasākumam "Dizaina domāšanas darbnīca"

Šī ir iespēja tieši tev apgūt pasaulē tik ļoti populāro dizaina domāšanas darba metodoloģiju. Apgūsti nākotnes prasmes!
Piesakies bezmaksas neformālās izglītības pasākumam “Dizaina domāšanas darbnīcas”, kas tiek organizēts projekta “SEPTIŅI SOĻI VIENRADŽA MEKLĒJUMOS” ietvaros (Projekta identifikācijas Nr. VP2021/1-102).

KAD:
1.nodarbība: 2021.gada 16.decembrī, plkst.15:00; Ogres novada izglītības pārvaldes telpās;
2.nodarbība 2021.gada 22.decembrī , plkst.10:00; Ogres centrālās bibliotēkas konferenču zālē
3.nodarbība 2021.gada 29.decembrī, plkst.10:00; Ogres centrālās bibliotēka konferenču zālē
Nodarbību sākuma laiki var tikt precizēti atbilstoši grupas vēlmēm un iespējām.

Kas ir "Dizaina domāšana"? Tā ir process, domāšanas veids un metošu kopums radošu un alternatīvu ideju ģenerēšānai, kurā tiek izmantoti paņēmieni, balstīti cilvēku uzvedībā un vajadzībās (vairāk info www.startdesign.lv)
Piedaloties nodarbību ciklā “Dizaina domāšanas darbnīca”, Tu apgūsi:
1) dizaina domāšanas instrumentus un metodes,
2) ideju vētras paņēmienus, līdz nonāksi pie idejas;
3) izdzīvosi visu radošo projekta dzīves ciklu;
4) apgūsi iemaņas savu projektu īstenošanai.

Nodarbības tiks papildinātas ar komandu saliedējošiem uzdevumiem un aktivitātēm.
Dalībniekiem tiks nodrošinātas pēcpusdienas uzkodas un gardumi.

Pasākuma apraksts: https://ieej.lv/ooKAd

Aicināti pieteikties jaunieši vecuma grupā no 13-16 gadiem, kuri Covid-19 pandēmijas ietekmē izjūt vai daļēji izjūt tādus psihoemocionālās veselības traucējumus kā nomāktība, bezcerība, stress, trauksme, depresija, bezjēdzīgums u.tml.

Veicot reģistrāciju, 5 dienu laikā saņemsiet atbildes e-pastu ar papildus informāciju veiksmīgai sadarbībai. Ja ir kādi jautājumi, lūdzu, sazināties e-pastā: talantu.kalve@gmail.com vai zvanot uz tālruni 29468386 vai 27841473.

Vēršam uzmanību, ka saskaņā ar  Ministru kabineta rīkojumu "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un Ministru kabineta noteikumiem Nr. 662 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" pasākums drīkst notikt "zaļajā" režīmā, proti, pasākumā drīkst piedalīties dalībnieki  ar sadarbībspējīgu sertifikātu par COVID-19 vakcināciju vai pārslimošanas epizodi.

Vēršam uzmanību, ka pasākuma laikā tiks veikta dalībnieku foto/video fiksācija projekta atskaites nodrošināšanai, kā arī materiāls var tikt izmantots projekta publicitātes nodrošināšanai.

Jūsu iesniegtie dati tiks apstrādāti un aizsargāti atbilstoši Vispārīgai datu aizsardzības regulai (ES regula 2016/679), tam nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pasākuma būtības. Lai nodrošinātu pasākuma īstenošanu, tiek apstrādāti pamatdati, piemēram, vārds, uzvārds, personas kods u.c. Datu apstrādes mērķis ir īstenot pasākuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti un dažādu jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir projekta īstenošanas pamatnosacījums un ar to saistīto normatīvo aktu izpilde.

Pirms turpiniet, lūdzu norādiet savu vai vecāka e-pasta adresi turpmākai saziņai (kuru regulāri apskati un lasi):
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy