Request edit access
Реєстраційна форма. #BDayVyklyk Charity Fashion Market
Вітаємо!

Запрошуємо Вас 18 та 19 квітня у комплекс Tsarsky City Resort: зона Tsarsky Beauty&SPA на благодійний #BDayVyklyk Charity Fashion Market. Захід відбудеться з 12:00 до 20:00.

#BdayVyklyk Charity Fashion Market – це ініціатива збору коштів на дихальні реаніматори для перинатальних центрів та пологових будинків України.

На маркеті будуть представлені колекції відомих українських дизайнерів: The COAT by Katya Silchenko, Jean Gritsfeldt, ARTEMKLIMCHUK, Iva Nerolli, FROLOV, The BODY Wear. Всі кошти, зібрані від продажу одягу, будуть спрямовані на закупівлю дихального обладнання для передчасно народжених дітей.

18 квітня о 14:00, в рамках благодійного маркету, відбудеться Public Talk із топовими українськими моделями. Елла Кандиба, Евеліна Мамбетова, Юліана Дементьєва та Алла Григор’єва поділяться секретами успіху та натхнення. Дівчата розкажуть про healthy-поради та подискутують на тему важливості розвитку благодійної діяльності у сучасному світі. Вартість участі у Public Talk становить 800 гривень (оплата на заході у charity-boх).

Проект реалізується за підтримки Української Біржи Благодійності https://ubb.org.ua/ru/project/3203/. За час існування ініціативи #BDayVyklyk вже було придбано три дихальних реаніматори для пологових будинків та перинатальних центрів Ужгороду, Тернополя та Івано-Франківська.

Давайте разом подаруємо діткам перший подих! До зустрічі!

Дата та час: 18 та 19 квітня з 12:00 до 20:00. Public Talk: 18 квітня о 14:00
Адреса: вулиця Старонаводницька, 13 Б

Прізвище та ім'я *
Your answer
Посилання на сторінку у Facebook
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
E-mail *
Your answer
Чи реєструвати Вас на Public Talk? (Дата та час:19 квітня о 14:00. Вартість участі: 800 гривень) *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms