Request edit access
Kuum teleõhtu: "Viva la Latin" saadetesse registreerimine.
Tere tulemast meie lehele! Ootame Sind registreerima meie saadetesse. Saated leiavad aset 9.detsembril Elleri kooli Tubina saalis. Saatesse "Rütmika Prima Vista" ootame kolme 4-liikmelist meeskonda ning saatesse Mälumäng: "Ladina eri" ootame kahte 4-liikmelist meeskonda.

NB! Sama meeskonnatiim ei saa osaleda kahes saates. Meeskond peab erinema vähemalt kahe mängija võrra.
Küsimuste korral kirjutage meile: opilasesindus@tmk.ee


Saadete formaadist lähemalt:

💃Rütmika Prima Vista:💃
Rütmid! Mis suudaks paremini kokku võtta ladina muusikat? Ka kõige suuremate rütmifiilide janu saab kustutatud põnevas formaadis! 4-liikmelise võistkonna ülesandeks saab saata igas voorus üks inimene eesrindele vastavat meloodiat plaksutama. Meeskonna tugevuste ja nõrkuste teadmine tuleb kasuks. Vooru teemad avaldame mängu käigus ning testime ka teie meeskonnatööd. Mängus tuleb kasuks eelnev rütmika kogemus, kuid meloodia on piisavalt lihtne, et ka rütmika-kaugem inimene hoomab kirjapandut. Rütmid on ju tegelikult imelihtsad, kas pole?

🍍Mälumäng: Ladina eri🍍
Kui hästi tunned ladinapäraseid muusikainstrumente? Aga eksootilisi puuvilju? Pane oma teadmised proovile ning võid oma teadmiste eest ka vastavalt premeeritud saada! Tunned, et eksootika on Sinu jaoks natuke tume maa? Pole hullu, võta sõbrad kaasa ja kamba peale leiate kindlasti kuldaväärt vastuse! Ootame võistlustulle kahte 4-liikmelist meeskonda.

Millisesse saatesse registreerid? *
Meeskonna nimi *
Your answer
Meeskonna liikmed (4 liiget) *
Your answer
Meeskonna kapteni kontaktandmed (telefoninumber ja e-mail) *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Tartu Heino Eller Music College. Report Abuse - Terms of Service