Request edit access
Registrace člena emOcean surf z.s.
Vyplněním tohoto formuláře se hlásím na Surfcamp s emOcean surf z.s. a uhrazením členského příspěvku se taky stávám řádným členem spolku emOcean surf. Stanovy spolku jsou k nahlédnutí na https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-sl-firma?subjektId=937399.

Zavazuji se také k zaplacení členského příspěvku 7000 Kč a to do 14 dní od vyplnění přihlášky. V případě, že tento příspěvek nebude uhrazený v daném termínu, místo na campu bude nabízeno dále. Nejpozději 14 dní před začátkem campu uhradím mimořádný členský příspěvek, a to ve výší 8490 Kč. Členské příspěvky se zasílají na účet emOcean surf z.s.: 1021068623/6100. V případě, že vznikne závažný důvod, proč se člen nebude moci campu zúčastnit (vážné zdravotní problémy nebo výjimečné rodinné situace), členské příspěvky mu budou vráceny.

Rozumím také tomu, že během campu za sebe nesu plnou zodpovědnost.

By filling out this form I register for Surfcamp with emOcean surf z.s. and by paying the membership fee I become a regular member of the association emOcean surf. An English version of association rule book can be requested at email address emocean.surf@gmail.com.

I commit to pay a membership fee equal to 7000 CZK up to 14 days after filling up the registration. In case the membership fee is not paid, place on the camp is going to be offered to another interested person. Special membership fee, 8490 CZK, must be paid no later than 14 days before the star of the Surfcamp.

The membership fees suppose to be send to the account of emOcean surf z.s.: 1021068623/6100. To pay in different currency, contact us at email address emocean.surf@gmail.com. In case you cannot attend the Surfcamp because of some serious reasons (serious health issues or family situation), membership fees are going to be paid back.

I also understand, that during the Surfcamp I take the full responsibility for myself and my actions.

Jméno a Příjmení/Name and Surname
Your answer
Datum narození/Date of Birth
Your answer
Adresa/Address
Your answer
Email
Your answer
Mobil/Handy number
Your answer
Termín a místo surfcampu/Date and Place of a Surfcamp
Your answer
Specifická dieta/Diet
Your answer
Chci dostávat novinky o emOcean surf z.s./I want to get news about emOcean surf z.s.
Vítej v emOceanu a těšíme se na Tebe:)!/Welcome in emOcean! We look forward do meet You!
..cvičit, cvičit, cvičit..;)/ and work out:)!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service