Request edit access
НАТО: перспективи та міфи/7.11/Олег Пошедін
Гарантування національної безпеки нашої держави було одним з ключових питань після припинення дії Варшавського Договору та проголошення Україною своєї незалежності. З початком збройної агресії Росії це завдання стало гостро актуальним.

Одним з варіантів був і залишається Північноатлантичний Альянс, який на сьогодні вважається найкраще організованою та дієвою міжнародною організацією у сфері оборони, безпеки та політики. Проте в українському суспільстві ще з 90-х років минулого століття поширювалися міфи про те, що НАТО - агресивний блок, співпраця з НАТО зіпсує відносини з Росією, членство коштує надто дорого, а українські миротворці стануть "гарматним м'ясом" в операціях Альянсу.

Згідно з соціологічними опитуваннями майже половина українців підтримує вступ в НАТО. Проте чи є у цьому необхідність? Чи справді ми втратимо суверенітет після приєднання до Північноатлантичного Альянсу? Чи готові ми самі до участі?

7 листопада о 19:00 Олег Пошедін, кандидат історичних наук, доцент кафедри глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою НАДУ, полковник запасу розвінчає міфи, які породжувалися для того, аби залишити нашу країну в орбіті політичних інтересів Кремля, та розповість про перспективи та ризики вступу в НАТО.

Рекомендований благодійний внесок (організаційні витрати і смаколики): 30 грн
Для студентів та членів “Клубу розумних людей”: 20 грн
--------
Простір “Освітня асамблея”
м. Київ, вул. Івана Мазепи, 3-Б
Маєш питання? Телефонуй:
+380734883001

Електронна пошта *
Your answer
Прізвище та ім'я *
Your answer
Телефон *
Your answer
Яку організацію ти представляєш?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service