11 יום תאילנד - אזור המרכז

יום 1 – הגעה

00:00 – נחיתה בשדה התעופה Suvarnabhumi של בנגקוק.אחרי ביקורת דרכונים נפגשים עם אחד המדריכים המקומיים ויחד נוסעים למלון.

17:30 – נאספים ונוסעים לארוחת ערב בקומה 43 של מסעדת Sky Lounge Restaurant שנמצאת במלון הסוויטות המפואר Baiyoke.בארוחה נתענג על Bar-B-Q בסגנון מערבי לבחירתכם ונאכל עם נוף של בנגקוק שלא רואים מכל מקום.

19:30 – יוצאים לסיור לילי בעיר בנגקוק.

20:00 תחנה ראשונה – שוק הפרחים (Pak Klong Talad)הידוע בעיקר כספק העיקרי לסוחרי הפרחים בכל העיר,אך כמובן גם לחובבי הפרחים הפרטיים.השוק ידוע גם במבחר הגדול של פירות וירקות וניתן למצוא בו גם סוגים שונים של ממתקים מקומיים אשר מגיעים כולם עוד באותו היום להימכר בעודם טריים.

20:30 תחנה שניה – רחוב הקאו-סאן הוא ללא ספק יעד תיירותי מספר 1 לתרמילאים מכל העולם.

עיתונים ומגזינים מכל העולם כבר סקרו וכתבו אין ספור כתבות אשר נתנו לרחוב ממש מקום של כבוד לעומת אזורי טיילים אחרים.רחוב הקאו-סאן הוא מבוך של מלונות,גסט-האוסים,מסעדות,דוכנים,פאבים,מועדונים וכולם ממוקמים ברחוב עצמו ובסמטאות הסמוכות לו.

21:00 תחנה שלישית – הפאט-פונג הוא בעצם רחוב קטן אך סביבו קיים איזור בילויים גדול מאד.

הפאט-פונג ידוע בכל העולם כמקביל התאילנדי לרחוב החלונות האדומים שבאמסטרדם,רק שבבנגקוק זה משולב עם שוק שלם שנמצא ממש באותו מקום כך שתמיד יהיה שם חי ותוסס.

הפאט-פונג הוא תופעה שתיירים רבים נוהרים רק בשביל לראות.

22:00 חזרה למלון.

לינה במלון בבנגקוק.

                                                          

         

יום 2 - בנגקוק

ארוחת בוקר במלון

08:00 – יוצאים מהמלון לבקר ב-Wat Trimit (מקדש הבודהה המוזהב).

זהו פסל העשוי מזהב טהור בגובה של כמעט 10 מטרים ומשקלו כ-5 טון.

הפסל כבן 900 שנים ומעוצב בסגנון סוקותאי(Sukhothai).שנים רבות היה הפסל מכוסה בטיח וזאת בכדי להסתיר את ערכו האמיתי מהפולשים של אותה תקופה.רק בשנת 1957 נתגלה ערכו מחדש כאשר חזר הבודהה לבנגקוק.

09:00 – ביקור ב-Wat Poh (מקדש הבודהה השוכב)

מקדש הבודהה השוכב הוא המקדש הבודהיסטי גדול והוותיק ביותר בבנגקוק.והוא מכיל יותר מ -1,000 תמונות בודהה.יותר- מכל מקדש אחר בתאילנד.

Wat Poh הוא מקום הולדתו של העיסוי התאילנדי המסורתי. עוד קודם להקמתו של בית המקדש, האתר היה מרכז החינוך לרפואה תאילנדית מסורתית.

הבודהה השוכב עצום בגודלו,הוא נע בין 46 מטרים לאורך ו 15 מטרים לגובה.

10:00 - ביקור במקדש בודהא האזמרגד שבתוך מתחם מקדשי המלך אשר מוקף ביותר מק"מ וחצי של חומה. בודהה האזמרגד יושב על גבי מזבח זהב ענקי במרכזו של בית המקדש. גובו מעל 2 מטר.

12:00 – ארוחת צהריים במסעדה מקומית.

13:30 - יציאה לסיור תעלות לאורך נהר Chaophraya ולבקר ב Wat Arun (מקדש שחר). בנגקוק זכתה לכינוי "וונציה של המזרח" בשל תעלות הרבות שחוצות את העיר. בימים ההם של בנגקוק תעלות אלה שמשו כנתיבי תחבורה העיקריים בעיר. גם היום, בבתים שלאורך התעלות יש מזח קטן מול המים. ויש עדיין מקומיים רבים שחיים לאורך התעלות ותלויים בה מדי יום כדי להגיע לשווקים או מקדשים.

15:00 - ביקור ב Siam Ocean World עולם המים של בנקגוק

119:00 - חזרה למלון

לינה במלון בבנגקוק

יום 3 – בנגקוק וקנצ'אנאבורי

ארוחת בוקר במלון

7:30 עוזבים את המלון לכיוון השוק הצף. בדרך, עוצרים לבקר בחוות קוקוסים, היכן שסוכר קוקוס נוצר ועוד מוצרים מפורסמים של מחוז Samut Songkhram. כשעץ הקוקוס מגיע לגיל 3-4, שיבולי התפרחת שלו נחתכים, כדי שחקלאים יכולים לאסוף את הצוף המתוק שלו, ומבשלים אותו על אש עד שהוא נהיה חום ויבש.

9:30 מגיעים ועולים על טיול בסירה בתוך השוק הצף (Damnernsaduak) שהיה למעשה, השם של תעלה שחפרו תחת שלטונו של המלך ראמה ה-4. כיום, אנשים חיים בצפיפות לאורך שני צידי התעלה. רוב האנשים הללו הם חקלאים, המגדלים כמה סוגים של פירות וירקות. כל יום, משעה 8-11 בבוקר, השוק הצף מוצף באופן שגרתי במאות מוכרים וקונים, הצפים על סירותיהם הקטנות, מוכרים, קונים ומחליפים סחורה. הם בדרך כלל קונים אוכל, פירות וירקות, אשר לרוב מובאים מהחוות האישיות שלהם.

10:30 עוזבים לקנצ'אנאבורי.

11:30 מבקרים במקדש הסיני Wat Tham Sua. המקדש הוא מבנה סיני ותאילנדי מאוד יפה, ופסל ענק של בודהה ממוקם על ההר.

12:30 ארוחת צהריים במסעדה מקומית.

14:00 נוסעים לבקר במוזיאון ג'ית Jeath Museum שראה הרבה קורבנות בזמן הקמתו. מוזיאון ג'ית' המרווח (יפן, אנגליה, אוסטרליה, תאילנד, והולנד) נבנה בשנת 1977 בסגנון הבקתות ששומשו לכלוא שבויי מלחמה. המוזיאון מכיל מיטות ותמונות של חיילים אמיתיים אשר מתו, לצד מאמרים על האתר וחפצים אותנטיים אחרים. התוצאה היא תמונה של עליבות מכווצת אשר מעניקה למבקרים הבנה אמיתית לסבלם של החיילים.

14:30 נבקר בגשר מעל נהר הקוואי -  כולל טיול בסירה לנהר קוואי.הגשר מעל נהר הקוואי, ידוע גם כמסילת המוות, המסילה של תאילנד-בורמה ועוד שמות דומים, הוא באורך 415 ק"מ (258 מייל) בין תאילנד למינאמר, נבנה על ידי האימפריה של יפן בזמן מלחמת העולם ה-2. כ-90,000 עובדים אסיאתיים ו-16,000 שבויים מתו בזמן הבנייה.

15:00 נבקר בבית הקברות הצבאי.הקברים של של האנשים אשר מתו מוות אלים והועברו ממחנות קבורה לאזורי חיילים לאורך המסילה לבית הקברות הצבאי אחרי המלחמה. בית הקברות נמצא בעיר קנצ'אנאבורי, היכן ש-6982 אסירי מלחמה קבורים, רובם בריטים, אוסטרלים, הולנדים וקנדים.

15:30 נוסעים לשמורה שהיא גם המלון שלנו ללילה.

18:00 ארוחת ערב בשמורה.

לינה בשמורה בקנצ'אנאבורי.

יום 4 - קנצ'אנאבורי

ארוחת בוקר במלון

8:00 יוצאים מהשמורה למחנה הפילים Thaweechai Elephant Camp  

9:00 מגיעים ונהנים מרכיבה על פילים ורחצת פילים.

11:30 שיט על רפסודות במבוק.

12:30 יוצאים ומבקרים את מפל המים ארוואן (Erawan) ונהנים משחייה.ארוואן הוא המפל הגדול ביותר והיפה ביותר באזור המערבי. מפל ארוואן ממוקם על גדת נהר קוואי יאי ב-Khao Salop 

15:30 מבקרים את סכר סרי נאקרין.(Sri Nakarin Dam)

17:00 חוזרים לשמורה/מלון

18:00 ארוחת ערב בשמורה.

נשארים ללינה בשמורה בקנצ'אנאבורי.

יום 5- קנצ'אנאבורי ואמפאווה.(Amphawa)

ארוחת בוקר במלון

8:00 עוזבים לאמפאווה.(Amphawa)

11:00 מגיעים למרכז שמורת היערות Klong Khone שבכפר Klong Khone.

11:15 טיול דרך יער המנגרובה ( mangrove) על סירת מנוע ארוכת זנב ל-Kra-Teng .Kra-Teng היא בקתת במבוק שנבנתה לאורך החוף או הגדה.

12:30 פיקניק צהריים על ה Kra-Teng

14:00 טיול סירה חזרה ל Klong Khone, ובדרך חזרה עוצרים בסירה ביער mangrove כדי להאכיל את הקופים שעל גדת הנהר בפירות.

15:30 מבקרים ב Wat Bangkungהמקדש הראשי שלו נבנה בתקופת Ayutthaya

 (יותר מלפי 200 שנה), וכוסה בשורשים של עצים מקומיים. כמו כן, נבקר בבית החרסינה בנג'רונג.

16:30 הגעה למלון שבשמורה באמפאווה (.Amphawa)

18:00 ארוחת ערב (שיט בסירה למסעדה מקומית על גדת הנהר "מסעדת צ'או ליי" לארוחת ערב).

19:30 שיט לילי לאורך התעלות על סירה ארוכת זנב לעבר אמפאווה. טיול הסירה מציע הזדמנויות לראות מטעי פירות, בתי עץ, כפריים, מוכרי מזון על סירות, ואורן המרקד של הגחליליות בין העצים.

21:00 שיט חזרה לשמורה.

לינה בשמורה באמפאווה.

יום 6-Ayutthaya - Amphawa - באנגקוק

ארוחת בוקר במלון.

8:00 יוצאים מהמלון לכיוון איוטאיה.(Ayutthaya)

11:30 מבקרים ב-וואט יאי צ'אי מונגול.(Wat Yai Chai Mongkol)

14:00 מבקרים בארמון הקיץ Bang Pa In

15:00 מבקרים ב-וואט מאהאת'אט.(Wat Mahathat)

18:30 מגיעים לבנגקוק.

לינה במלון בבנקוק.

יום 7- באגנקוק – פאטיה – באגנקוק

ארוחת בוקר במלון.

7:30 יוצאים מהמלון לעבר פאטיה.

10:00 מבקרים בכפר Nong Nooch ונהנים מהמופע התרבותי והפילים.

12:30 ארוחת צהריים במסעדה מקומית.

14:30 מבקרים בגן החיות סרירצ'ה. Sriracha Tiger Zoo

19:00 חוזרים לבאגנקוק.

לינה בשמורה בבאגנקוק.

יום 8- באנגקוק – עולם החלומות

ארוחת בוקר במלון

8:30 עוזבים את  המלון

9:30 מגיעים לעולם החלומות, בו תוכלו לחוות מספר גדול של אטרקציות וליהנות ממופעים בארבע האיים שלו: גן החלומות, ארץ ההרפתקאות, ארץ הפנטזיות ועולם החלומות.

בתוך הפארק

·         עולם החלומות – הכפרים האקזוטיים של ארכיטקטורה אירופאית. הסתכלו היטב מסביב לחלקת הבתים האירופאים הצבעוניים הממוקמים אחד לצד השני בשני צידי הרחוב.

·         גן החלומות – ארץ הפרחים המרהיבה. ביקור בגן החלומות, בו תוכלו למצוא פרחים יפיפיים או להידהם מארכיטקטורה המפורסמת כמו של הטאג' מהאל, חומת סין, או המגדל הנוטה פיזה. תוכלו לקחת רכבל המטפס את כל הדרך לאגם גן העדן.

·         עולם הפנטזיה – בו כל האגדות האהובות עליכם קמות לחיים. הקוטג' של הגמדים, טירת היפיפייה הנרדמת, מרכבת הדלעת של סינדרלה, או האגם בו הצפרדע הופך לנסיך

. 12:00 מזנון ארוחת צהריים.

·         עולם ההרפתקאות – העולם החדש והאמיץ של הרפתקאות. שם מחכים לכם מתקנים מהנים ומאתגרים. תוכלו לקחת את הספייס מאונטיין, רכבת הרים מהירה דרך החלל המבקרת בגלקסיות אחרות, או לחוות את המתקן התלוי הראשון של אסיה ולגלות עד כמה אמיצים אתם באמת.

·         עיר השלג – שחקו ותהנו בשדה ענק של שלג וגלו עולם שאין כמותו חוץ מבתאילנד. לגלוש על מזחלת, לבנות איש שלג, לבקר בבית של סנטה, ולגלות מה זה איגלו. למדו איך פינגווינים, דובי קוטב ועוד חיות קוטביות חיות בעולם של שלג וקרח. **אנא שימו לב: לא כולל: מכוניות מרוץ (מהירות, תחרויות והתרגשות ילהיבו אותך על מסלול מרוץ המכוניות), ורובי אוויר (לירות ברובי אוויר מוצע לכל הלוחמים הצעירים שביניכם).**

18:00 חוזרים למלון

לינה בשמורה בבאנקוק.

יום 9 – בנגקוק – עולם הספארי

ארוחת בוקר במלון

8:00 נוסעים מהמלון לעולם הספארי.

עולם הספארי הוא פארק זיאולוגי שנוסעים דרכו ברכב, והוא מחולק ל-2 חלקות:

חלקה ראשונה: פארק הספארי אשר כולל אזור פתוח עם חיות בר.

חלקה שנייה: פארק המים בו יש מגוון של חיות ימיות ומופעים בהם מככבים דולפינים, ציפורים, כלבי ים וקופים.

9:00 מגיעים לפארק הספארי

מתפרש על פני 5 ק"מ של אדמה, 45 דקות נסיעה דרך כל הפארק מציגה הזדמנות ייחודית למפגשים קרובים עם זנים נדירים ובסכנת הכחדה של ממלכת החיות שלנו. נחקור את הפלאים האין סופיים של הטבע שלנו, בזמן נסיעה בנוחות הרכב הפרטי שלנו. נחזה בהאכלת הטיגריס והאריות עוצרת הנשימה, יחידה במינה בכל העולם.

10:10 מופע איגרוף אורנג אוטנג – הדודדנים הכי קרובים של האדם תופסים את הבמה כשהם מתלוצצים ומדהימים אותך בכישורי המתימטיקה שלהם. ומי יכול להפסיד את תחרות האיגרוף התאילנדי המפורסמת, בה מככבים האלופים השעירים והמצחיקים.

11:00 מופע אריות הים – "לייטהאוס קוב" מאכלס בתוכו תושבים חדשים שמשנים את אופיו השקט של האזור. העיר השקטה לאורך החוף השקט תתהפך כאשר אריות הים שלנו יתחילו להשתגע ולהדהים אותנו בטריקים.

12:00 ארוחת צהריים – מזנון בינלאומי

13:40 מופע דולפינים – היצורים הימיים הכי אינטיליגנטים בעולם ירהיבו אתכם בטריקים המסובכים שלהם! לחץ יד עם דולפין או קבל נשיקה! צפה בדולפינים קופצים ועושים סלטות באויר, מלהטטים כדורים עם הסנפירים שלהם, שרים במקהלה, או עושים צלילות מטורפות.

15:30 מופע ציפורים – עצור למופע המרהיב שלנו כשמשתתפינו הצבעוניים נכנסים לבמה. צפה באקרובטיקה המדהימה של יצורים איטילגנטים אלו וחלוק סודות אינטימיים עם זוג ציפורי אהבה. צפה בחברינו מלאי הנוצות עפים הישר לתוך לבך!

15:00 שיט ג'ונגל – שיט כיפי דרך הלשוניות המסתוריות של עולם הספארי. לעלות על שיט הג'ונגל דורש לב אמיץ, כי יצורים מפחידים יקפצו עליך בהפתעה. תהיה מוכן להסתכל לתוך העיניים של קרוקודילים רעבים.

16:00 יוצאים מעולם הספארי למרכז בנגקוק.

17:00 מגיעים למלון

לינה במלון בבנאקוק.

יום 10- בנגקוק - טיסת הגיבון - FLIGHT OF THE GIBBON/KHAO KHEOW

ארוחת בוקר במלון

8:30 יוצאים מהמלון לכיוון הפארק הלאומי KHAO KHEOW

10:00 מגיעים לבסיס ההרפתקאות גיבון  / הכרות וקבלה / הפסקת תה

10:15 לובשים ציוד בטיחות / טרק קצר לנקודת ההתחלה / תדרוך בטיחות מלא

10:35 מתחילים את ההרפתקה, 24 פלטפורמות של כיף מעופף

13:45 ארוחת צהריים תאילנדית במסעדה

14:45 טרק דרך הג'ונגל לאזור נופי.

15:15 סיום התכנית / עולים למכוניות ונוסעים חזרה לבנגקוק

17:00 מגיעים למלון בבנגקוק

**הערות לסיור גיבון: ג'קט קל ונעלי ספורט מומצלים. התכנית לא מתאימה לילדים מתחת לגיל 5 או בגובה מתחת ל-100 ס"מ. משקל מקסימלי הוא 140 קילו. בדרך כלל אנשים גדולים אך אתלטיים מתקבלים.**

**אנו ממליצים ללבוש מכנסיים או שורטים ארוכים וחולצת טי שירט או חולצת פולו. נעלי ספורט או נעליים אחרות אשר לא מתחלקות בקלות ממולצות ביותר. אנא המנעו מלבישת תכשיטים מרובה או כאלה אשר מתנדנדים בפראות. אל תשכחו להביא את המצלמה! אין צורך במשקפי שמש ותיקי גב, ישנם תאי אחסון במשרד בזמן הגעתכם. וכמובן, תביאו את החיוך שלכם.

אנא בקרו ב- Treetopasia לעוד מידע.

יום 11- בנגקוק – יוצאים הביתה

12:00 צ'ק אאוט מהמלון **סוף שירותי D2U**