УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

31 сесія 7 скликання

        РІШЕННЯ

                                                                       (проект)

                

2018р.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в м. Бершадь

          Розглянувши подану заяву, керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бершадська міська рада

                                                                       

                                                                 ВИРІШИЛА :              

1.Надати дозвіл ТОВ «БЕРСОЛАР» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею – 15,00га за рахунок земель промисловості, що перебувають в запасі, на території Бершадської міської ради, в межах міста Бершадь по вул. Покровська (територія бувшого цукрозаводу), для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для розміщення сонячних батарей).

1.1.Замовити в проектній організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

Міський голова                                              М.Кольченко