УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

25 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

2017р.                                                                                                                

Про включення в перелік продажу

земельну ділянку несільськогосподарського

призначення в м.Бершадь

          З метою ефективного та раціонального використання земель міської ради, залученням додаткових коштів в міський бюджет для врегулювання механізму вирішення питань по продажу земель несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності, керуючись Конституцією України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Земельним кодексом України, Бершадська міська рада:

ВИРІШИЛА:

1.Включити земельну ділянку несільськогосподарського призначення до переліку, що пропонується для продажу ділянок у власність на неконкурентних засадах в м.Бершадь:

1.1.ПП «ТАНДЕМ» по вул. Шевченка,80 «Б»  площею – 0,6000га з кадастровим номером 0520410100:00:009:0485, за цільовим призначенням: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств.

1.1.1. ПП «ТАНДЕМ» укласти із Бершадською міською радою договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

2.Бершадській міській раді виготовити звіт про експертну грошову оцінку на земельну ділянку.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

         

                           Міський голова                                                         М.Кольченко