УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

28 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

2018р.

Про надання дозволу на виготовлення проектів

землеустрою щодо відведення земельних ділянок

у власність, технічної документації із землеустрою

щодо поділу земельної ділянки, затвердження проекту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду,

затвердження технічної документації із землеустрою

щодо відновлення (встановлення) меж земельних ділянок

в натурі (на місцевості), продовження договорів оренди

земельних ділянок, надання дозволу на розірвання

договору на встановлення земельного сервітуту на земельну

ділянку, укладення договору оренди земельної ділянки в м.Бершадь

    Розглянувши подані заяви та керуючись Земельним Кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Законом України «Про Державний земельний кадастр», ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія Бершадської міської ради:  

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл:

1.1.Костогриз Марії Савівні  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у власність, орієнтовною площею – 0,0612га, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул. Юрія Коваленка (колишня вул. Червоноармійська),77, за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва.

1.2.Побірській Марії Павлівні  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у власність, орієнтовною площею – 0,1200га, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул.Будкевича,111, за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва.

1.3.Казімірову Олександру Івановичу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у власність, орієнтовною площею – 0,0320га, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул.Перемоги,2, за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва.

1.4.Логовій Світлані Станіславівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення земельного сервітуту площею – 0,0010га за адресою: м. Бершадь по вул. Шкільна (колишня вул. 50 років ВЛКСМ),34/кв.2, для реконструкції  власного приміщення під магазин та облаштування вхідної групи(вхідних дверей, ганку з пандусом та благоустроєм території), із земель житлової та громадської забудови.

1.5.Задорожнюку Миколі Васильовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у власність, орієнтовною площею – 0,0024га, що розташована за адресою: м. Бершадь, вул. Миколи Холовдівського (колишня вул.. Картвелішвілі),29 гараж №22, за цільовим призначенням: для будівництва індивідуальних гаражів, із земель житлової та громадської забудови»

1.6.Чвертко Олені Валеріївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва гаража орієнтовною площею – 0,0060га, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул. Набережна,58 «б», за цільовим призначенням: для індивідуального гаражного будівництва.

1.7.Маліцкому Агафону Пилиповичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею – 0,0024га, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул. Чайковського, за цільовим призначенням: для індивідуального гаражного будівництва.

1.8.Гончарук Світлані Олексіївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у власність, орієнтовною площею – 0,0400га, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул.1 Травня,11, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, із земель житлової та громадської забудови.

1.9.Бершадській міській раді на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для реєстрації комунальної власності на якій розташовані пам’ятники (пам’ятні знаки) за адресою: м. Бершадь по вул. Юрія Коваленка (колишня вулиця Червоноармійська)біля кінотеатру, орієнтовною площею – 0,0550га.

1.10.Бершадській міській раді на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для реєстрації комунальної власності на якій розташовані пам’ятники (пам’ятні знаки) за адресою: м. Бершадь по вул. Юрія Коваленка (колишня вулиця Червоноармійська), біля костьолу, орієнтовною площею – 0,1250га.        

1.11.Замовити в проектній організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

1.12.Фрідману Ігорю Григоровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки за цільовим призначенням: для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, що розташована за адресою: м. Бершадь по

вул. Шевченка,55 загальною площею – 1,8327га з кадастровим номером 0520410100:00:004:0059, на дві земельні ділянки: земельна ділянка площею – 0,8210га, земельна ділянка площею – 1,0117га.

1.12.1.Замовити в проектній організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

2.Затвердити:

2.1.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду  Іващуку Валерію Івановичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості із земель комунальної власності (землі запасу), яка розташована в межах населеного пункту м. Бершадь по вул. Іполита Зборовського (колишня вул. Чкалова),9 «Д», площею – 0,0800га з кадастровим номером 0520410100:00:014:0278.

2.1.1.Надати Іващуку Валерію Івановичу земельну ділянку в користування (на умовах оренди), що розташована за адресою: м. Бершадь по вул. Іполита Зборовського (колишня вул. Чкалова),9 «Д», площею – 0.0800га з кадастровий номером 0520410100:00:014:0278 за  цільовим призначенням: 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, терміном на 10років.

2.1.2.Надати дозвіл Іващуку Валерію Івановичу укласти договір оренди земельної ділянки із Бершадською міською радою, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул. Іполита Зборовського (колишня вул. Чкалова),9 «Д», площею – 0.0800га з кадастровий номером 0520410100:00:014:0278 за  цільовим призначенням: 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, терміном на 10років.

    Орендар зобов’язаний:

- своєчасно вносити орендну плату за користування земельною ділянкою на рахунок Бершадської міської ради згідно умов договору оренди земельної ділянки;

-  зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

- займатися благоустроєм земельної ділянки та прилеглої території, в разі не виконання даної умови буде ставитись питання про розірвання договору оренди земельної ділянки між орендарем та орендодавцем у судовому порядку.

2.2.Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Бершадській районній раді, як органу місцевого самоврядування, що представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ та міста Бершадського району, за цільовим призначенням: 03.02 Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, Бершадської ЗОШ №2 1-3 ступенів, за адресою: вул. Покровська (колишня вул. 50років Жовтня),153, м. Бершадь Бершадського району Вінницької області, площею – 0,8920га з кадастровим номером 0520410100:00:013:0826.

2.2.1.Передати Бершадській районній раді, як органу місцевого самоврядування, що представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ та міста Бершадського району, земельну ділянку в постійне користування, що розташована за адресою: вул. Покровська (колишня вул. 50років Жовтня),153, м. Бершадь Бершадського району Вінницької області, площею – 0,8920га з кадастровим номером 0520410100:00:013:0826, за цільовим призначенням: 03.02 Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, Бершадської ЗОШ №2 1-3 ступенів.

2.3.Зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

3.Продовжити:

3.1.ТДВ «СОРТНАСІННЯ» (ВАТ «Сортнасінняовоч»)  договір оренди земельної ділянки, у короткострокове платне користування, терміном на 5 років, площею – 0,0012га за адресою:  м. Бершадь  по вул. Юрія Коваленка(Червоноармійська) (біля бувшого банку «Надра»)  за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

3.1.2.ТДВ «СОРТНАСІННЯ» (ВАТ «Сортнасінняовоч»)  надати дозвіл на передачу земельної ділянки площею – 0,0012га  за адресою:  м. Бершадь  по вул. Юрія Коваленка (Червоноармійська) (біля бувшого банку «Надра») в суборенду Братіці Володимиру Юрійовичу, строком на 5 років.

3.1.3.Братіці Володимиру Юрійовичу надати дозвіл укласти договір суборенди земельної ділянки площею – 0,0012га за адресою:  м. Бершадь  по вул. Юрія Коваленка (Червоноармійська) (біля бувшого банку «Надра»)  за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, терміном на 5 років.                                       

3.2.Колесник Людмилі Василівні договір оренди земельної ділянки у довгострокове платне користування, терміном на 10 років,  площею – 0,0300га з кадастровим номером 0520410100:00:005:0093, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул. Шевченка,51 «Б», за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Орендар зобов’язаний:

- своєчасно вносити орендну плату за користування земельною ділянкою на рахунок Бершадської міської ради згідно умов договору оренди земельної ділянки;

- зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

- займатися благоустроєм земельної ділянки та прилеглої території, в разі не виконання даної умови буде ставитись питання про розірвання договору оренди земельної ділянки між орендарем та орендодавцем у судовому порядку.

4.Надати дозвіл:

4.1.Богаченко Сергію Івановичу розірвати договір на встановлення земельного сервітуту на земельну ділянку укладений 26.03.2015року, терміном на 10років, площею – 0,0025га з кадастровим номером 0520410100:00:014:0247, за цільовим призначенням: землі загального користування, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул. Покровська (колишня вул. 50 років Жовтня),4/2.

4.1.1.Богаченко Сергію Івановичу укласти додаткову угоду із Бершадською міською радою про розірвання договору на встановлення земельного сервітуту сервітуту на земельну ділянку площею – 0,0025га з кадастровим номером 0520410100:00:014:0247, за цільовим призначенням: землі загального користування, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул. Покровська (колишня вул. 50 років Жовтня),4/2, після повної сплати по договору.

4.2.СТ «МРІЯ М» на передачу земельної ділянки в користування (на умовах оренди) для обслуговування нежитлової будівлі, магазину, що розташований за адресою: м. Бершадь вул. Шкільна (колишня вул. 50років ВЛКСМ), 9 площею – 0,0147га з кадастровим номером 0520410100:00:005:0529, за цільовим призначенням: 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, терміном на 10 років, відповідно до договору купівлі – продажу нежитлової будівлі, магазину від 23.10.2017року.      

4.2.1.СТ «МРІЯ М» укласти договір оренди земельної ділянки із Бершадською міською радою за адресою: м. Бершадь вул. Шкільна (колишня вул. 50років ВЛКСМ), 9 площею – 0,0147га з кадастровим номером 0520410100:00:005:0529, за цільовим призначенням: 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, терміном на 10 років, відповідно до договору купівлі – продажу нежитлової будівлі, магазину від 23.10.2017року.      

Орендар зобов’язаний:

- своєчасно вносити орендну плату за користування земельною ділянкою на рахунок Бершадської міської ради згідно умов договору оренди земельної ділянки;

- зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

- займатися благоустроєм земельної ділянки та прилеглої території, в разі не виконання даної умови буде ставитись питання про розірвання договору оренди земельної ділянки між орендарем та орендодавцем у судовому порядку.

4.2.2.Зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

 

           

                                        Міський голова                                                         М.Кольченко