УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

31 сесія 7 скликання

        РІШЕННЯ

                                                                       (проект)

                

2018р.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення земельного сервітуту в м.Бершадь

          Розглянувши подану заяву, керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бершадська міська рада

                                                                       

                                                                 ВИРІШИЛА :              

1. Надати дозвіл Гуцол Вікторії Віталіївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення земельного сервітуту площею – 0,0012 га за адресою: м. Бершадь по вул. Миколаєнка,19/кв.2, для реконструкції  власного приміщення під стоматологічний кабінет з облаштуванням вхідної групи (вхідних дверей, ганку з пандусом та благоустроєм території), із земель житлової та громадської забудови.

1.1.Замовити в проектній організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

Міський голова                                              М.Кольченко