УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

40 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

2019р.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту в м. Бершадь    

           

      Керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», Наказом №376 від 18.05.2010 року «Про затвердження Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками», ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подану заяву гр. Логової Світлани Станіславівни та матеріали технічної документації із землеустрою Бершадська міська рада  

                                                   

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити гр. Логовій Світлані Станіславівні  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, для облаштування окремого входу до квартири №2 буд. 34 за рахунок земель комунальної власності в м. Бершадь, вул. Шкільна площею – 0,0025га з кадастровим номером 0520410100:00:005:0600, за цільовим призначенням: 18.00 Землі загального користування.    

2. Гр. Логовій Світлані Станіславівні  укласти договір із Бершадською міською радою в особі міського голови,  на встановлення земельного сервітуту на земельну ділянку, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул. Шкільна, площею – 0,0025га з кадастровим номером 0520410100:00:005:0600, за цільовим призначенням: 18.00 Землі загального користування, терміном на 5 років.    

3.Гр. Логовій Світлані Станіславівні  зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

                                         

                             

        Міський голова                                                         М.Кольченко