Налаштування Virtual Server/Port forwarding на маршрутизаторах ASUS 

За допомогою Web-браузера заходимо на інтерфейс маршрутизатора, вказавши IP адресу маршрутизатора в адресному полі (за замовчуванням IP адреси 192.168.1.1). Введіть ім’я користувача та пароль. Вибираємо пункт меню “Інтернет”, якщо у вас інтерфейс російською мовою (див. Мал.1), або пункт меню “WAN”, якщо у вас меню англійською мовою (див. Мал.2).

 Мал.1

Мал.2 В отриманому вікні вибираємо закладку “Переадресація портів”, якщо у вас інтерфейс російською мовою (див. Мал.3) або вибираємо закладку “Virtual Server / Port Forwarding”, якщо у вас інтерфейс англійською мовою (див. Мал.4).

Мал.3

Мал.4 В отриманому вікні в полі «Основні параметри – включити переадресацію портів” встановлюємо значення “Так”, якщо у вас інтерфейс російською мовою (див. Мал.5) або вибираємо закладку “Basic config – Enable Port Forwarding” встановлюємо значення “Yes”, якщо у вас інтерфейс англійською мовою (див. Мал.6).

Мал.5

Мал.6 Далі в розділі “Список переадресованих портів” заповнюємо необхідні параметри. Наприклад:

Не забудьте зберегти зміни, натиснувши кнопку “Застосувати (Apply)”. На цьому налаштування підтримки “Перенаправлення портів (Port Forwarding)” на маршрутизаторі завершено.