Картинки по запросу картинки інклюзія

Уже кілька років наш навчальний заклад працює над впровадженням у практичну діяльність Всеукраїнського експериментального проекту «Інклюзивна освіта». Педагоги нашої школи активно підтримують ініціативу дружини Президента України Марії Порошенко щодо впровадження інклюзивного середовища для дітей з особливими освітніми потребами на найвищому державному рівні. Прийняття Верховною Радою і підписання Президентом У країни

 П. Порошенком необхідного Закону про інклюзивну освіту згуртувало всіх педагогів країни у спільній праці із забезпечення рівних можливостей для отримання освіти дітей із особливими потребами.

У нашій школі створено вже 5 інклюзивних класів, в яких працює 5 асистентів вчителя. Крім того, з кінця минулого року для проведення корекційно – розвивальної роботи з учнями успішно працюють дефектолог, логопед, практичний психолог. Головне завдання наших педагогів полягає в тому, щоб діти з особливими освітніми потребами повірили в себе, у свої сили  і мали можливість отримати радість від пізнання нового, були впевнені у своєму щасливому майбутньому.