УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

32 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

2018р.

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на правах постійного користування землею в м. Бершадь

    Відповідно до Земельним кодексу України, Закону України «Про землеустрій», розглянувши подані заяви та керуючись ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бершадська міська рада:  

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити:

1.1.Бершадській районній раді детальний план території для визначення меж та площі земельної ділянки житлової та громадської забудови розташованої на території Бершадської міської ради для обслуговування нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою: вул. Героїв України (колишня вул. Радянська),6 «а» м.Бершадь Вінницької області, площею – 365м.кв;

1.2.Бершадській районній раді детальний план території для визначення меж та площі земельної ділянки житлової та громадської забудови розташованої на території Бершадської міської ради для обслуговування нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою: вул. Героїв України (колишня вул. Радянська),8 м. Бершадь Вінницької області, площею – 611м.кв;

2.Надати дозвіл:

2.1.Бершадській районній раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на правах постійного користування землею, для обслуговування нежитлової будівлі, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул. Героїв України (колишня вул. Радянська),6 «а» площею – 0,0365га, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.

2.2.Бершадській районній раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на правах постійного користування землею, для обслуговування нежитлової будівлі, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул. Героїв України (колишня вул. Радянська),8 площею – 0,0611га, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.

3.Бершадській районній раді замовити в проектній організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт, виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

                             

                                                               Міський голова                          М.Кольченко