УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

(проект)

.10.2018р.                                                                                                                            №

Про надання дозволу

на тимчасове розміщення

циркового намету та

проведення вистав

цирку- шапіто “МСК Гермес”

ПП ПЦ “Гастролі в Україні”

Керуючись підпунктом 3 пункту “б” (делеговані повноваження) ч.1 ст. 38, ч.1 ст.47, ч.1 ст.52, ч.1 ст.73 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши  звернення головного адміністратора цирку-шапіто “МСК Гермес” ПП ПЦ “Гастролі в Україні” Дузя О.І. щодо надання дозволу на тимчасове розміщення циркового намету та проведення вистав на території  м. Бершаді з 27.10.2018р. по 28.10.2018р., враховуючи лист-погодження відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської районної державної адміністрації №01-18/1174 від 26.06.2017р., з метою забезпечення дітям та їхнім батькам можливості змістовного дозвілля, виконавчий комітет Бершадської міської ради 

ВИРІШИВ:

 

1.Надати дозвіл адміністрації цирку-шапіто “МСК Гермес” ПП ПЦ “Гастролі в Україні” на тимчасове розміщення циркового намету на території стадіону “Колос” на період проведення вистав з 27.10.2018р. по 28.10.2018р.

2.Зобов’язати адміністрацію цирку-шапіто “МСК Гермес” ПП ПЦ “Гастролі в Україні” на період тимчасового розміщення циркового намету на території стадіону “Колос” та проведення вистав заключити з КУП “Бершадь-Сервіс” договір на вивезення сміття та побутових відходів.

3.Зобов’язати адміністрацію цирку-шапіто “МСК Гермес” ПП ПЦ “Гастролі в Україні” здійснювати підключення до інженерних мереж міста за погодженням з відповідними службами із дотриманням технічних та естетичних вимог.

4.Зобов’язати адміністрацію цирку-шапіто “МСК Гермес” ПП ПЦ “Гастролі в Україні” неухильно дотримуватись правил благоустрою міста та забезпечити належний стан благоустрою на відведеній території.

5.Зобов’язати адміністрацію цирку-шапіто “МСК Гермес” ПП ПЦ “Гастролі в Україні” здійснити демонтаж реклами із електроопор міста (в разі її розміщення).        

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бершадської міської ради з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища (голова комісії – Смерека В.І.), постійну комісію Бершадської міської ради з питань будівництва, промисловості, транспорту, зв’язку та енергозабезпечення (голова комісії – Гоцуляк П.М.). та постійну комісію Бершадської міської ради з питань освіти, культури, туризму, фізкультури, спорту, роботи із молоддю, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства (голова комісії – Хлівний В.С.).

           Міський голова                                                                                  М.І.Кольченко