УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

31.08.2017р.                                                                                                                               №55

Про розгляд звернень громадян                                                        

у виконавчому  комітеті

Бершадської міської ради

за II квартал 2017 року

На виконання вимог Законів України “Про звернення громадян” та  “Про місцеве самоврядування в Україні”, Указу Президента України “Про додаткові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення”, керуючись статтею 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Бершадської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Взяти до відома інформацію “Про розгляд звернень громадян  у виконавчому комітеті Бершадської міської ради за II квартал 2017 року”, згідно додатку.
  2. Керівникам комунальних підприємств Бершадської міської ради, посадовим особам апарату виконавчого комітету ради посилити контроль за виконанням Закону України “Про звернення громадян”.
  3. Посадовим особам апарату виконавчого комітету ради за напрямками роботи:
  1. Забезпечувати всебічний розгляд звернень громадян, порушених у них питань та оперативне їх вирішення;
  2. Неухильно дотримуватись термінів надання відповідей заявникам за результатами їх розгляду.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови В.Синявського.

                Міський голова                                                                  Кольченко М.І.

Додаток до рішення виконавчого комітету №55

                                      від 31.08.2017 року

ЗВІТ

Про розгляд звернень громадян  у виконавчому комітеті Бершадської міської ради

за II квартал 2017 року.

З метою забезпечення вимог Конституції України, Закону України “Про звернення громадян”,  на виконання Указу Президента України від 07.02.2008 № 109 Про першочергові заходи щодо забезпечення та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, виконавчим комітетом Бершадської міської ради  проводиться робота, спрямована на забезпечення належних умов щодо реалізації громадянами конституційного права на письмове звернення і особистий прийом, оперативне вирішення проблемних питань, які порушуються у зверненнях.

У приміщенні міської ради щоденно проводиться прийом громадян. Створено умови для прийому громадян з обмеженими фізичними можливостями.  

 Протягом II кварталу,  надійшло 801 заяви по журналу вхідної документації та 44 письмових звернень від громадян. За результатами розгляду, спеціалістами апарату за напрямками роботи видано:

 Звернення від пільгових категорій громадян розглядаються першочергово, особлива увага приділяється вирішенню питань, порушених у них.

За тематикою питань, що порушувалися у зверненнях громадян, найбільше звернень надійшло з питань комунального та дорожнього господарства: 21 звернення, в яких вирішувались питання вартості житлово-комунальних послуг, ремонту багатоквартирних  житлових будинків, опалення та  водопостачання, зрізання аварійних дерев, ремонту доріг, тощо.

З питань соціального захисту населення отримано 82 звернення, щодо надання одноразової грошової допомоги, які задоволені в повному обсязі з міського бюджету. За результатами розгляду 20 звернень,  вирішувались спірні питання пов’язані із самочинним будівництвом, встановлення чи відновлення меж присадибних земельних ділянок, порушення норм земельного законодавства та добросусідських відносин. У решті звернень порушувались питання щодо отримання дозволів на приватизацію квартир, щодо руху великовагового транспорту вулицями міста.

Для оперативного та всебічного розгляду питань які хвилюють мешканців міста, проводився щотижневий моніторинг стану роботи із зверненнями громадян та контролю за їх виконанням. Дана інформація розглядалася на апаратних нарадах міського голови з заступником міського голови та спеціалістами апарату виконавчого комітету міської ради.  

                 

Міський голова                                                                   Кольченко М.І.