Kurkime ir įgyvendinkime klestinčios Lietuvos viziją: Didvalstybė 2220

"AšLietuvai" - Lietuvos ir išeivijos lietuvių idėjų generatorius, nuo 2009 metų nuolat tiriantis ir sisteminantis Lietuvos problemas bei sprendimus, siūlo:

Panašiai pasaulyje kuriami Žmogaus Genomo, CERN, SESAME, Žmogaus Ląstelių Atlasas, Tarptautinė Kosminė Stotis, Londono Kew sodų sėklų projektas ir kiti įspūdingi projektai, o mums toks buvo susikabinimas rankomis Baltijos Kelyje.

Pribrendo laikas nustoti panikuoti ir blaškytis, o pradėti visiems kartu vieningai ir aktyviai mąstyti ir veikti, nes Lietuva greitai mažėja ir pasyvus laukimas yra to priežastis. Nusistatykime kelio kryptį į viziją ir eikime juo.

Šaliai reikalingas ne kosmetinis remontas, bet gerai apsvarstyti, o taip pat ir skausmingi, chirurgiškai tikslūs veiksmai, priėjimas iki problemų priežasčių ir jų esminis išsprendimas. Priešingu atveju rizikuojame kartoti senas klaidas. Giliai pasąmonėje lietuviai žino sprendimą, bet reikia jį iškelti ir įvardinti.

Weblink šaltinis buzzfeed.com/togethersciencecan/most-badass-scientific-collaborations-that-have-ever (redaktoriams - įdėti arba ne šią web nuorodą savo nuožiūra)

Organizacija “AšLietuvai”   aslietuvai.org/didvalstybe-2220

2017.11.19