УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

23 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

        

16.11.2017р.                                                                                                                №239

Про внесення змін в пункт 1 рішення №229

22 сесії 7 скликання від 30.08.2017року «Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення право власності якої підлягає продажу через аукціон (земельні торги) в м.Бершадь»

         

          З метою ефективного та раціонального використання земельного фонду, залученням додаткових коштів в міський бюджет, керуючись Конституцією України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Земельним кодексом України, сесія Бершадської міської ради:

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни в пункт 1 рішення №229 22 сесії 7 скликання від 30.08.2017року «Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення право власності якої підлягає продажу через аукціон (земельні торги) в м.Бершадь» та викласти в новій редакції:

«Надати дозвіл Бершадській міській раді на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для реєстрації комунальної власності та продажу  земельної ділянки на конкурентних засадах (земельних торгах), яка розташована на території Бершадської міської ради в межах населеного пункту м. Бершадь за адресою: вул.Шевченка, орієнтовною площею – 0,4000га, за цільовим призначенням:11.03 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств».

1.2.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки замовити в організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт дотримуючись чинного законодавства.

2.Надати дозвіл Бершадській міській раді на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки,яка розташована на території Бершадської міської ради в межах населеного пункту м. Бершадь за адресою: вул.Шевченка, орієнтовною площею – 0,4000га, за цільовим призначенням:11.03 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

Міський голова                                                         М.Кольчено