УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

(проект)

23.01.2018 р.                                   №6

Звіт про роботу адміністративної комісії при виконкомі Бершадської міської ради

Керуючись ст. 38 п.4 (делегованих повноважень) ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію секретаря адміністративної комісії при виконкомі міської ради “Звіт про роботу адміністративної комісії”, виконком міської ради відзначає, що адміністративною комісією проводиться відповідна робота.

           Адміністративна комісія при виконавчому органі Бершадської міської ради, розглядає справи про адміністративні правопорушення передбачені підвідомчістю ст.218 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

В 2017 році розглянуто 22 справи:

ст.152 - Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – 4;

ст.159 – Порушення правил торгівлі на ринках – 5;

ст.183 – Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб -11;

ст.182 ч.1 – Порушення правил додержання тиші – 1;

ст.175- 1 – Куріння тютюнових виробів в заборонених місцях – 1.

Стягнення :

Передано до виконавчої служби для примусового виконання – 9 справ, загальна сума примусових стягнень по протоколах – 1734 грн.

Зробивши аналіз розглянутих протоколів про порушення, адміністративною комісією встановлено, що, як правило, адмінпорушники на засідання комісії за викликом з’являються, лише деякі справи розглядаються без них, постанови комісії вручаються під підпис. Квитанції про сплату штрафу поступають до адмінкомісії вчасно. Виходячи із вищевикладеного, виконком Бершадської міської ради

 

ВИРІШИВ:

1.Звіт адміністративної комісії  “Про роботу адміністративної комісії”, прийняти до уваги.

2.За потреби заслуховувати на засіданні виконкому громадян міста, на яких складено протоколи про адміністративні правопорушення.

3.Признати роботу адмінкомісії при виконкомі міської ради задовільною.

4.З метою поліпшення роботи адміністративної комісії посилити профілактичну роботу по попередженню адміністративних правопорушень серед громадян міста Бершадь.

5.Звернути увагу дільничних інспекторів на активнішу участь в роботі адміністративної комісії при виконкомі Бершадської міської ради в частині виконання рішень по стягненню адміністративного штрафу.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Синявського В.С.

Міський голова                                                                        М.І.Кольченко