Published using Google Docs
план роботи школи 2019-2020
Updated automatically every 5 minutes

                                                                     

 ЗАТВЕРДЖЕНО

радою школи 30.08.2019 р.,

                                                                               протокол №1

Голова ради_________С.П. Новосад

 

П л а н

роботи Княжівської  загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступеня

Сокальського району Львівської області

на 2019/2020 навчальний рік

                                                                

СХВАЛЕНО

педагогічною радою школи 

30.08.2019р., протокол №1

Голова ради ___________С.П.Новосад

Зміст

Вступ         

Розділ 1. Здійснення загальної середньої освіти        

Розділ 2. Удосконалення навчально-виховного процесу        

Розділ 3. Координація внутрішкільного контролю        

Розділ 4. Науково-методичне забезпечення        

Розділ 5. Фінансово - господарська діяльність…………………………………………

                  Охорона  здоров’я та техніка безпеки………………………………………..

Розділ 6. Методична робота……………………………………………………………………..        

Додатки: …………………………………………………………….......................................

Тематика наказів ………………………………………………………………………….............

Тематика педрад ……………………………………………………………………………………..

Тематика нарад при директору ……………………………………………………………….

Циклограма внутрішкільного контролю ………………………………………….........

Витяг з Програми «Обдарована  дитина» ……………………………………………….

Витяг з  Виховної програми ……………………………………………………………………


Науково - методична проблема  школи

3-й рік :

«Впровадження інноваційних технологій навчання і виховання як засіб формування навчальних компетентностей учнів»

 ВСТУП

Сучасна школа – великий і складний механізм, здорова робота якого забезпечується великою кількістю служб і участь у них педагогічних працівників. У повсякденному житті кожен із нас, зрозуміло, несе порізну міру відповідальності перед суспільством за те, яку освіту дає наша сільська школа. Ось і наша, віддалена від райцентру, не нова, нетипова щодня здійснює свою буденну, але вкрай важливу місію:навчити й виховати молоде покоління українських громадян.  Школа, звичайно вчить  жити, але по іншому, не прямо, не відтворюючи те життя, яке вирує за її стінами, а створюючи свій особливий педагогічний простір, у якому дітям живеться добре. Якщо учні добре почуваються в школі, це й означає, що вони вчаться жити, тому що тільки в теплій, тепличній атмосфері, у цілковитій безпеці, в любові дозрівають ті моральні сили, які необхідні людині , щоб вона могла гідно пройти нелегкий життєвий шлях.

Школа – це перше випробування в житті, і тільки вчитель може допомогти гідно пройти через нього. І вчителі нашої школи роблять усе можливе і навіть більше, щоб  ваші діти здобули добрі знання, та стали справжніми людьми.  

        Педагогічний колектив  школи у 2018/2019 навчальному році працював над втіленням у життя законодавства про реформування і розвиток загальноосвітньої школи та практичною реалізацією основних положень.

В основу діяльності  школи  покладено діючі законодавчі та освітні нормативні документи України.

Педагогічний колектив спрямовує свою діяльність на реалізацію проблемних питань школи.

У школі  навчалося 168 учнів, один учень -  за індивідуальною формою навчання. Ведеться облік відвідування навчальних занять всіма дітьми, що навчаються у школі.

Колектив школи 2-й рік працював  над проблемою:«Впровадження інноваційних технологій навчання і виховання як засіб формування навчальних компетентностей учнів»

        Головним завданням  педагогічного колективу школи було забезпечення рівного доступу усіх учнів до якісної освіти. Щоб виконати ці завдання, шукаємо різні форми, можливості вдосконалення організації навчально-виховного процесу. Запровадження інноваційних технологій дає можливість покращити якість навчання.

       Наші учні є постійними учасниками, переможцями та призерами різноманітних конкурсів, змагань, олімпіад.

 Основними напрямками виховної роботи школи є: вивчення історії рідного краю, ознайомлення учнів з культурною спадщиною українського народу, з народними традиціями, формування в учнів кращих якостей національного характеру, виховання громадянина України.      

     Позакласна робота в школі реалізується такими напрямками:

  Сьогодні перед школою стоїть чимало проблем, в тому числі таких, що вимагають першочергового вирішення: збагачення соціальної функції школи, підвищення професійного рівня викладання, формування особистості школяра.

      Загальна середня освіта сьогодні має забезпечити умови для інтелектуального, соціального, морального і фізичного розвитку, виховання громадянина, патріота своєї держави. Саме над проблемою забезпечення належного рівня викладання навчальних предметів відповідно до програм працює педагогічний колектив, який дотримується вимог Державного стандарту загальної середньої освіти,  Державного стандарту початкової загальної  освіти.

    Педагогічний колектив, дирекція школи першочерговим своїм завданням поставили створити в школі всі необхідні умови для навчання, всебічного розвитку учнів. Зрозуміло, що ми всі – люди різні, але об’єднує нас:

З боку дирекції школи ведеться чіткий та систематичний контроль за участю вчителів в методичній роботі школи, округу та районну. З цією метою вчасно доводяться  до відома вчителів графіки методичної роботи на кожен місяць. Всі вчителі школи беруть активну  участь в кожному засіданні   районних методичних обєднаннях та семінарах.

Вчителі  беруть активну участь в  окружних та районних педчитаннях., систематично проводять відкриті уроки в рамках шкільних та районних методоб’єднань.

Велике значення для вирішення проблеми школи мала вся методична робота, центром якої стала робота педагогічної ради. На засіданнях педради у минулому навчальному році  розглядалися такі питання:

Зміст

Дата проведення

Відповідальні

Відмітка

про виконання

1.

1.1.Підсумки діяльності педагогічного колективу школи у 2017-2018 н. р. та пріоритети розвитку у 2018-2019 н. р. відповідно до програми щодо забезпечення рівного доступу до здобуття якісної освіти.

1.2.Обговорення плану роботи школи та шкільної бібліотеки на 2018-2019 н. р.

1.3.Затвердження модулів з трудового навчання та фізичної культури

1.4 Розподіл педнавантаження на 2018-2019н.р.

1.5 Вибори секретаря педради

1.6. Затвердження списків педагогічних працівників, що будуть атестуватися у 2018-2019 н.р.

серпень

дирекція

2.

2.1 Круглий стіл: «Правильна організація домашнього завдання – запорука успішного проведення уроку й вивчення матеріалу»

2.2 Розвиток критичного мислення на уроках української літератури.

листопад

дирекція

3.

3.1. Стан викладання фізичної культури у школі.

3.2  Формування в учнів національної свідомості, людської гідності, любові до рідної землі, родини, народу

січень

дирекція

дирекція

4.

4.1. Про вибір ДПА в 9 класі з                                                                                                                       предметів інваріантної складової.

4.2 Про атестацію педагогічних працівників.

березень

дирекція

5.

5.1.Про закінчення навчального року  та переведення учнів 1-10 класів до наступних  і нагородження Похвальними листами учнів цих класів, що досягли високих результатів у навчанні .

травень

дирекція

6..

Про випуск зі школи учнів 11 класу

червень

дирекція

      В школі працювали методичні  об'єднання вчителів початкових класів, вчителів природничо-математичного циклу, гуманітарного циклу, класних керівників, які допомогли вчителям реалізувати принципи  виховання і розвитку учнів. Дієвою формою обміну досвідом було проведення відкритих виховних заходів, предметних тижнів, відкритих виховних годин, заходів, свят  у школі.   Так, всі вчителі, які атестувались, провели відкриті уроки.  

         У школі працює колектив педагогів у складі 24 чоловік. Усі вчителі мають відповідну освіту, працюють за фахом, що є результатом міцних знань учнів.

  54 відсотки учнів мають достатній і високий рівень навчальних досягнень. 12 відсотків учнів школи закінчили навчальний  рік з високим рівнем навчальних досягнень і нагороджені Похвальними листами.    

Аналіз роботи школи за 2018-2019 н. р. показує, що педагогічний колектив разом з дирекцією школи протягом даного періоду проводив певну роботу по покращенню навчально-виховного процесу, підвищення рівня навчальних досягнень учнів.        

        Серед проблем, над якими працюють вчителі школи найбільш значущими є самореалізація особистості вчителя і учня шляхом використання інноваційних технологій в системі особистісно-орієнтованої освіти. Ключовою особою у розв’язанні цієї проблеми був і залишається вчитель. Школа сьогодні – це передусім школа самореалізації, і вчитель ставить за мету – виявити творчі здібності дитини, а це потребує оновлення змісту і форм професійної діяльності педагога.

                 Для підвищення   ефективності і дієвості  роботи педагогічного колективу дирекція школи велику увагу приділяє  методичній роботі.              

Вся робота школи була організована і проводилась згідно Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Положення про середній загальноосвітній навчальний заклад», «Статуту школи», «Плану роботи школи» та інших нормативних документів.

Методична робота в школі спланована на діагностичній основі з урахуванням результатів анкетування учителів та виходячи з умов роботи навчального закладу. Дирекцією школи прикладено максимум зусиль для того, щоб у школі діяв методичний кабінет, у якому зібрані методичні матеріали, навчальні програми, творчі доробки вчителів, які атестувалися в попередні роки, матеріали педчитань, необхідні стенди та кутки, освітянська преса. У шкільному методичному кабінеті зібрано матеріали нормативних документів про освіту, документація шкільних методичних об’єднань, науково-методична література, підшивки інструктивних збірників МОН. В методичному кабінеті створено умови для самостійної, індивідуальної роботи педагогічних працівників шляхом забезпечення їх необхідною науково-методичною літературою.

Важливе значення у навчально-виховному процесі має атестація вчителів, мета і завдання якої полягають у тому, що стимулювати зростання кваліфікації вчителів, поширення педагогічного досвіду, підвищення персональної відповідальності педагога за стан навчання, виховання, розвитку школярів.

У 2019 році атестовано 2 вчителів: підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії» (Харук М.О.),присвоєння  кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії»(Борис І.І.). Адміністрацією школи було вивчено систему роботи вчителів, що атестувалися.

В умовах реформування національної системи освіти в Україні винятково важливого значення набуває систематична робота з підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Як відомо, у нашій області запроваджено кредитно-модульну систему підвищення кваліфікації вчителів, за якою кожен вчитель має проходити курси на протязі 5-х років. Поетапно всі вчителі школи залучаються до цієї системи проходження курсів.

 Важливе місце у педагогічній діяльності вчителів займає їх індивідуальна робота над проблемою. В процесі індивідуальної роботи над реалізацією завдань проблеми вчителі аналізують всі джерела науково-методичної інформації, особливо отриманої в процесі курсової перепідготовки.  

                 Методична робота в школі  організована як цілісна система підвищення кваліфікації педагогів, систематична колективна та індивідуальна  діяльність, спрямована на підвищення науково-теоретичного, технологічного, загальнокультурного рівня педагогів, їх психолого-педагогічної підготовки, професійної майстерності та особистісного росту, на впровадження в практику роботи досягнень педагогічної науки, інноваційних технологій, передового педагогічного досвіду, на апробацію і вдосконалення нового програмно-дидактичного та контрольно-оцінного   забезпечення навчального процесу в сучасних умовах.  

Головним завданням методичної роботи в школі є:

  зробити творчу діяльність учителів внутрішньою потребою;

  створити умови для їх постійної самоосвіти і удосконалення педагогічної майстерності.

Тому за кінцеву мету методичної роботи ставимо високий рівень професіоналізму педагогів, впровадження в практику їхньої роботи нових, прогресивних методик і технологій, досягнень психолого-педагогічної науки і передового педагогічного досвіду. Як логічне продовження системи післядипломної освіти, методична робота, побудована на діагностичній основі , у сукупності із цілеспрямованою самоосвітою конкретного педагога, є основою педагогічного успіху, важливою складовою педагогічної майстерності.

                 Основими напрямами методичної роботи в школі є:

Функціональні обов'язки працівників, які залучені до методичної роботи, визначені. З метою надання допомоги в розвитку інноваційних процесів та проведенні досліджень адміністрація школи постійно проводить консультації з педагогічними працівниками.

                     Педагоги школи беруть активну участь в роботі окружних та районних методичних об’єднань.

        Завдяки методичній роботі вдалося:

-        усунути труднощі в забезпеченні якісного переходу початкової школи на нові структуру і зміст та термін навчання.

-         поширити застосування перспективного педагогічного досвіду та інноваційних педагогічні технологій у практику вчителів.

 Методична робота впливає на підвищення професійного рівня педагогічного колективу.

        Виходячи із проблеми школи, вчителі особливу увагу приділяють впровадженню інноваційних технологій, зокрема інтерактивних методів, методу проектів, комп’ютерних технологій. Ці інновації впроваджують у навчально-виховному процесі вчителі: Шушко Н.І.(особистісно орієнтоване навчання на уроках світової літератури), Харук М.О.(використання ІКТ при викладанні української мови та літератури), Ситник С.П.(фізичний експеримент на уроках),  Оміляновська О.Н. (розвиток творчих здібностей дитини на уроках зарубіжної літератури). У колективі панує творча атмосфера, націлена на практичне використання інноваційних технологій, що дає можливість ефективно впроваджувати їх у практику.

        Відбувається впровадження проектних технологій розвивального навчання, застосовуються нові інформаційні технології, здійснюється перехід від традиційного підходу до особистісно орієнтованого та компетентнісного підходу до навчання на уроках і в середній та старшій ланках навчання. Нові підходи до навчання сприяють формуванню в учнів практичних умінь та навичок, ситуації успіху, вміння застосовувати набуті знання у нестандартних ситуаціях. Підбираючи форми та методи роботи на уроках різних типів, вчителі особливу увагу звертають на ті засоби уроку, що формують креативне, критичне та логічне мислення учнів.

Запровадження інноваційних педагогічних технологій дає змогу:

- здійснити перехід від традиційного підходу до особистісно орієнтованого та компетентнісного підходів до навчання;

- оптимізувати стосунки і взаємодію в системі «батьки – учні - вчителі»;

-        підвищити інтерес педагогів до застосування інноваційних технологій у вирішенні проблем практичної освіти.

- збільшити кількісний складу  вчителів, які впроваджують інноваційні педагогічні технології у навчальний процес.

В результаті чергових атестацій в школі працює 13 вчителів “першої категорії”,  2 вчителі  “другої категорії”, 5 вчителів з категорією “спеціаліст”,  2 вчителів мають 10 тарифний розряд,  2 вчителів мають 11 тарифний розряд.

Методичній раді школи у новому навчальному році слід  значну  увагу   приділити   самоосвіті вчителя на основі  тематичної єдності  масових, колективних, групових   та  індивідуальних форм.

     Вчителі школи взяли на озброєння використання нових методів навчання в своїй практиці, вміння поєднувати цікаве і корисне на уроках, впровадження нестандартних уроків, інноваційних технологій. Завдяки творчій співпраці вчителя і учня на уроках та в позаурочний час учитель досягає ефективності уроку.

                       Виконання навчальних планів і програм

           Враховуючи перевірку ведення класних журналів і записи, зроблені в них учителями, співбесіди, проведені з ними на підставі календарного планування, можна зробити висновок, що члени педагогічного колективу керуються у своїй роботі інструктивно-методичними рекомендаціями МОН України щодо вивчення шкільних державних програм  у 2018/2019н. р

     Вчителі  дотримувались        кількості  тематичних оцінювань навчальних досягнень учнів, уроків, кількості  уроків за навчальним планом і програмою, аудіювання, говоріння (діалог, переказ, твір, читання  мовчки і вголос), письма (переказ, твір), уроків розвитку зв’язного мовлення, уроків   позакласного  читання, літератури рідного  краю, вивчення творів напам’ять, самостійних, лабораторних, практичних робіт.

     Питання   виконання  державних програм  постійно під контролем дирекції школи,  розглядається  на  нарадах  при директору, засіданнях методичних об’єднань, під час відвідування     уроків.

Двічі на рік проводяться чотири види контрольних робіт  (аудіювання , говоріння, письмо , читання мовчки). За результатами річних контрольних робіт у 5 -11 класах якість знань становить 52%.

У школі  в грудні та травні  було проведено внутрішкільний моніторинг навчальних досягнень учнів 3-11 класів.

  Адміністрація школи значну увагу приділяли роботі з охорони праці, забезпечивши виконання всіх пунктів відповідних заходів. В школі створені всі умови для успішної праці вчителів та навчання учнів: всі учні початкових класів та малозабезпечені забезпечені гарячим харчуванням, в школі затишно і тепло, панує доброзичлива атмосфера, хороший психологічний мікроклімат.

Відповідно до вимог чинного законодавства в школі створена система управління охороною праці. Наказом по школі визначені особи, які відповідають за організацію охорони праці в школі, пожежну безпеку й електробезпеку. Для створення безпечних умов навчання в кабінетах фізики, біології, інформатики, іноземної мови, історії, спортивному залі й майстерні призначені відповідальні за безпеку життєдіяльності, у навчальних кабінетах — завідувачі кабінетів. На початок кожного навчального року оформляються всі необхідні акти-дозволи на проведення навчальних занять у кабінетах і шкільних приміщеннях підвищеної небезпеки .

На серпневих засіданнях педради затверджуються правила внутрішнього трудового розпорядку, колективний договір, план роботи школи на навчальний рік, де передбачено заходи з охорони праці. Посадові обов'язки працівників, інструкції з техніки безпеки з блоком питань з охорони праці й безпеки життєдіяльності поновлюються й затверджуються наказами по школі. Інструкції складено згідно з Положенням про розробку інструкцій з охорони праці. Документально визначено обов'язки відповідальних осіб. У школі є необхідна документація щодо організації роботи з охорони праці, забезпечення безпеки життєдіяльності, складено систему протипожежних заходів: один раз на рік проводяться тренування з евакуації; щорічно — первинні інструктажі з охорони праці й протипожежної безпеки; за планом роботи школи — навчання працівників із питань охорони праці. Усі необхідні журнали з реєстрації всіх видів інструктажів із питань охорони праці ведуться.

Для зниження впливу шкідливих факторів на життя й здоров'я працівників і учнів школи в кабінетах фізики, інформатики,  спортзалі передбачено проведення інструктажів. У цих кабінетах на видному місці розміщено інструкції та пам'ятки з техніки безпеки й охорони праці.

На засіданнях педагогічної ради, інструктивно-методичних нарадах заслуховуються звіти про виконання заходів, наказів, інструкцій із техніки безпеки, обговорюються результати проведеної роботи.

          Велике значення для забезпечення процесу морального виховання є здійснення внутрішкільного контролю, його якості, науковості. В школі здійснюється  тематичний, фронтальний, попереджувальний, класно-урочний, класно-узагальнюючий контроль. За рік контролювалося:

         Всі матеріали, одержані під час здійснення контролю, висвітлювалися, обговорювалися на нарадах при директорові, педагогічних радах, узагальнювались наказами, ставились на контроль. Така система внутрішкільного контролю допомагає створити чітку, налагоджену систему роботи педагогічного, учнівського і батьківського колективів у вирішенні єдиної справи – виховання і озброєння учнів умінням працювати самостійно, оволодіваючи багатствами, які виробило людство.

       Педагогічний колектив школи прагне забезпечити єдність навчання з вихованням, практикою державотворення, на уроках і в позакласній роботі формувати духовно багату особистість, громадянина української держави на основі відновлення національних традицій, розвитку демократичних, гуманістичних відносин. Переважна більшість класних керівників, вчителів-предметників працюють творчо, кваліфіковано і компетентно. Вони зуміли згуртувати учнівські колективи, створити в них атмосферу доброзичливості, взаєморозуміння і взаємоповаги, налаштувати на плідну працю, спрямувати їх діяльність на формування високих етичних норм, національної самосвідомості школярів. Певні позитивні зрушення намітились в діяльності дитячих організацій, учнівського самоврядування.

       Проте, незважаючи на деякі позитивні зрушення, в роботі педагогічного колективу є ще ряд суттєвих недоліків і упущень, внаслідок чого значна частина учнів навчається нижче своїх можливостей, 70 учнів(42%) мають середній рівень навчальних досягнень,  відсутній стійкий інтерес до навчання. Потребує вдосконалення і більшої результативності робота з  обдарованими дітьми, робота психологічної служби. Потрібно підняти роль учнівського самоврядування, потребує вдосконалення зміст роботи по діагностиці дитячо-юнацьких колективів.

         Педагогічний колектив у новому навчальному році працюватиме над реалізацією проблемних питань, в основі яких будуть Закони України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Національна доктрина розвитку освіти в Україні, нормативно-правові документи Міністерства освіти і науки України, регіональних та місцевих органів державної виконавчої влади.  

Аналіз стану виховної роботи за навчальний рік свідчить про те, що в школі проводиться велика робота, спрямована на становлення і формування особистості, вміння самостійно осмислювати життєві проблеми, формування здатності творчо мислити, виховання повноцінного громадянина держави, виховання свідомого ставлення до власного здоров’я, інших громадян як найвищої соціальної цінності, зміцнення фізичного, психічного здоров’я учнів.

Відвідування учнями школи.

Відповідно до Закону України «Про освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад та на виконання наказу МОН України від 04.09.03 р. №595 «Про вдосконалення постійного контролю за  охопленням навчанням і вихованням дітей» та з метою попередження правопорушень, неуспішності серед учнів дирекцією школи, класоводами, класними керівниками проводиться щоденний контроль за відвідуванням учнями школи. Класні керівники і класоводи в класних журналах заповнюють щодня сторінку обліку відвідування учнями уроків, підбиваючи підсумки відвідування кожного семестру. Крім того, в школі ведеться журнал контролю, в кінці кожного тижня підбивається кількість відсутніх по класах з подальшим аналізом.

Цікаво і змістовно пройшов день учнівського самоврядування, коли учні самі пробували себе в ролі вчителя, були старшими черговими по школі і по їдальні. Проводили цікаві заходи, ігри з молодшими школярами.

         У школі працює батьківський комітет, який керує роботою батьків у школі.  Проводяться батьківські збори. У вересні були проведені загальношкільні батьківські збори, на яких розглядалися питання про стан виховної роботи в школі за рік, про харчування і оздоровлення дітей.

        Методоб’єднання класних керівників мало на меті підвищити загально педагогічну фахову майстерність класних керівників, надати їм методичну допомогу.

        У  минулому начальному році  працювали гуртки: «Гурток декоративно-ужиткового мистецтва», «Джура», «Історичне краєзнавство» «Гурток дитячого фольклорного колективу». До гурткової роботи залучено 60 учнів, що становить майже 30% всіх дітей в школі.    

        В школі відповідно до Положення про бібліотеку   працює шкільна  бібліотека. Дирекція школи з розумінням ставиться до навчальних проблем книгозбірні. Завдяки старанням бібліотекаря створені належні умови її функціонування. Книжковий фонд бібліотеки систематизовано. Започаткована акція «Подаруй бібліотеці книгу» щороку підтримується вчителями, учнями, батьками, це дало можливість поповнити бібліотечний фонд новими книгами.

Дуже багато змістовних виховних заходів проведено у початкових класах. Класні керівники велику увагу приділяли організації змістовного дозвілля школярів у позаурочний час.

      Виховна робота в школі спрямована на формування національної самосвідомості і загальнолюдської культури, розвиток і духовне збагачення особистості. Цій меті підпорядкована вся виховна робота школи, яка проводилася вчителями  на уроках і в позаурочний час класними керівниками та в процесі загальношкільних заходів. Виховна система школи в своїй  діяльності реалізує принципи демократизації, гуманізації, народності виховання.

       Багато уваги приділялося фізичному вихованню, харчуванню, оздоровленню дітей, санітарному стану території та приміщення школи, зміцненню навчально-матеріальної бази.

        Виховний процес постійного пошуку і вдосконалення триває безперервно, тому в новому навчальному році слід звернути увагу на недоліки і намагатися виправити їх.  Зокрема потребує покращення робота з батьками, відвідування дітей вдома.                    

     На уроках і в позакласній роботі вчителі  школи приділяють  велику увагу    вихованню любові  і поваги до народних в державних символів, звичаїв і традицій українського народу, вихованню гідного громадянина української держави.

         Виховна робота в школі спрямована на формування національної самосвідомості і загальнолюдської культури, розвиток і духовне збагачення особистості. Цій меті підпорядкована вся виховна робота школи, яка проводиться вчителями на уроках і в позаурочний час класними керівниками та в процесі загально шкільних заходів. Виховна система школи в своїй  діяльності реалізує принципи демократизації, гуманізації, народності виховання. Відповідно до листа МОН України №1/9-412 від 31.08.2014р. класними керівниками проводились Уроки мужності, лейтмотивом яких була любов до України, самовідданість і патріотизм її захисників, особиста відповідальність за долю держави.

              Багато уваги приділяється фізичному вихованню, харчуванню, оздоровленню дітей, санітарному стану території та приміщення школи, зміцненню навчально-матеріальної бази.

 Дирекція школи спільно з органами охорони здоров’я здійснює контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм, проводить лікувально-профілактичні заходи. На  початку навчального року  медичними працівниками  оглянуто всіх дітей, визначено їх стан здоров’я, оформлено листки здоров’я,створено базу даних. Медичні працівники амбулаторії  сімейної медицини проводять профілактичні бесіди, стежать за станом здоров’я дітей під час перебування їх  у школі.

          На уроках і в позакласній роботі вчителі  школи приділяють  велику увагу    вихованню любові  і поваги до народних в державних символів, звичаїв і традицій українського народу, вихованню гідного громадянина української держави.

         Кожен працівник в своїй роботі повинен керуватись основними Положеннями національної доктрини розвитку освіти України як державного документа, який визначає стратегію і основні напрямки її розвитку у ХХІ ст.

1.Здійснення загальної середньої освіти

№ з/п

Зміст               роботи

Дата проведення

Відповідальні

Відмітка про викон.

1.

Уточнити списки дітей шкільного віку, які мають навчатися у школі

До 28.08

Дирекція,    кл. керівники

2.

Сформувати остаточний список дітей до першого класу згідно перспективного плану школи

До 25.08

Дирекція, вчитель 1 кл.

3.

Провести облік  охоплення навчанням випускників 9 класу

До 04.09

Дирекція

4.

З’ясувати, чи є в селах  діти з психо – фізичними вадами, організувати індивідуальне навчання.

До 28.08

Дирекція

5.

Забезпечити учнів школи підручниками, особливо  учнів 1, 5-10 класів

До 28.08

Дирекція, бібліотекар

6.

Оформити особові справи учнів 1 – го класу та зробити відповідні записи  в алфавітній книзі учнів

До 04.09

Дирекція, вчитель 1 кл.

7.

Організувати гаряче харчування учнів

З 01.09

Дирекція,  

8.

Обстежити матеріальні та побутові умови сиріт та дітей,позбавлених батьківського піклування , напівсиріт, дітей з малозабезпечених сімей та надати їм посильну допомогу (підручники, одяг, взуття)

вересень

Дирекція,    кл. керівники

9.

Взяти на облік дітей, які виховуються в неблагополучних сім’ях та дітей схильних до правопорушень

вересень

Заступник директора

10.

Скласти статистичний звіт на початок навчального року

вересень

Дирекція

11.

Скласти графік чергування вчителів у шкільній їдальні, по школі

До 04.09

Заступник директора

12.

Поповнювати бібліотечний фонд школи

Постійно

(до травня)

Дирекція, бібліотекар

13.

Скласти тарифікацію на  педпрацівників  у відповідності з кошторисом

До 04.09

Дирекція

14.

Розробити систему заохочень для вчителів, які підготували призерів шкільних,окружних, районних та обласних олімпіад

До 30.10

Дирекція

15.

Щопонеділка проводити наради при директору

Постійно

(до травня)

Дирекція

16.

Спланувати роботу органу учнівського самоврядування

вересень

Заступник директора

17.

Спланувати роботу педагогічного всеобучу батьків

До 20.09

Заступник директора

18.

Спланувати роботу по зміцненню матеріально – технічної бази навчальних кабінетів

До 01.10

Дирекція, зав. кабінетами

19.

Провести конкурс “Обдаровані діти” та розробити систему заохочень в межах

школи

До 15.04.

Заступник директора

2.Удосконалення  навчально–виховного  процесу

№ з/п

Зміст             роботи

Дата

проведення

Відповідальні

Відмітка про вик.

1

  2

3

4

5

6

Забезпечення чіткого режиму роботи школи:

  • підготовка і проведення Дня знань,  першого уроку;
  • повторення  школярами державної символіки України
  • організація чергувань, закріплення за класами ділянок шкільної території;
  • коригування розкладу уроків;
  • затвердження режиму роботи школи;
  • організація харчування учнів;
  • проведення медогляду учнів.

Огляд – прийняття навчальних приміщень перед початком навчального року.

Коригування педнавантаження.

Призначення завідувачів навчальних кабінетів, класних керівників, завідувача майстерні.

Планування роботи всіх ланок навчально – виховного процесу.

Затвердити плани роботи МО

22.08-04.09.2019р

Дирекція

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

   1

2

3

   

Складання координаційного графіка контрольних робіт,  екскурсій.

Організація роботи щодо забезпечення необхідними підручниками, посібниками

Поповнити банк даних про обдарованих дітей, показати їхні навчальні досягнення за минулий рік.

05.09 – 16.09.2019р

Методична  рада,

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

Грицай Г.Є.

Станько О.Л.

1

2

Поповнення та систематизація картотеки ППД

Складання графіка проведення відкритих уроків.

19.09.-23.09.2018р

Оміляновська О.Н.

1

2

3

Проведення методичних нарад з питань цілей і завдань, забезпечення наступності у формуванні творчої особистості.

Проведення серії відкритих уроків

Виконання вимог Інструкції з ведення ділової документації

03.10-15.10.2019р

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

Вчителі

1

2

Тестування учнів  старших класів з метою вивчення їх запитів і вподобань щодо покращення навчально – виховного процесу, запровадження інноваційних педагогічних технологій.

Підготовка до проведення  предметних олімпіад  ( складання графіка індивідуальних занять з розвитку творчих здібностей учнів ).

Співбесіди щодо виконання навчальних програм

17.10-29.10.2019р

Вчителі – предметники

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

1

2

Організація і проведення шкільних канікул.

Співбесіди з учителями ( питання самоосвіти).

Психодіагностика пізнавальної сфери та особистості першокласників.

01.11-11.11.2019р

Класні керівники,

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

1

2

   

   

Аналіз додержання єдиного орфографічного режиму.

Проведення шкільних,окружних олімпіад.

Проведення додаткових занять з кандидатами на районні олімпіади

14.11-25.11.2019р

Оміляновська О.Н.

1

2

3

Засідання круглого столу “ Впровадження інтерактивних технологій в НВП”.

Тематична педагогічна виставка кращих учнівських творів, малюнків, тощо.

Діагностика типових утруднень з усного та писемного мовлення, дотримання єдиного

      орфографічного режиму в школі.

05.12-16.12.2019р

        

Керівники МО,

вчителі - предметники

1

2

3

4

5

Участь учнів школи у районних предметних олімпіадах.

Аналіз навчальних досягнень учнів за І семестр.

Контроль за виконанням питань НВР згідно з річним планом роботи

Аналіз виконання програм за І семестр.

Організація і проведення шкільних зимових канікул.

19.12-30.12.2019р

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

Станько О.Л.

1

Удосконалення системи  роботи з обдарованими та здібними дітьми (відвідування уроків кращих вчителів).

2.02-11.02.2020р

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.
Вчителі - предметники

1

Відкриті уроки вчителів (творчі звіти), що атестуються:

  • Новосад С.П. – директор школи, вчитель початкових класів;
  • Вепрів Н.В. – вчитель німецької мови;
  • Романчук М.А. –вчитель історії;
  • Ренда С.О. – вчитель музики, керівник гуртка;
  • Жовнір Р.С. – вчитель початкових класів;
  • Завішенець С.О. – вчитель початкових класів.

14.02-25.02.2020р

Оміляновська О.Н.

1

2

Проведення необхідної роботи по підготовці до державної підсумкової атестації,  ЗНО та вивчення положень про державну підсумкову атестацію і ЗНО.

Відкриті уроки (вчителів, які атестуються).

01.03-10.03.2020р

Оміляновська О.Н.
Вчителі – предметники

1

2

3

Аналіз рівня навчальних досягнень учнів.

Аналіз виконання навчальних програм.

Обмін досвідом учителів, що атестуються:

  • виставка педагогічних матеріалів;
  • презентація нових технологій.

13.03-24.03.2020р

 Новосад С.П.

Оміляновська О.Н., методична рада

1

2

Скласти розклад проведення державної підсумкової атестації.

Надання допомоги вчителям з питань планування, організації  самоосвіти.

03.04-14.03.2020р

Оміляновська О.Н.
Керівники МО

1

    2

 Аналіз виконання практичної частини навчальних програм: самостійні, контрольні, лабораторні та практичні роботи.

Підготовка до творчого звіту вчителів:

  • тестування, контрольні зрізи;
  • складання узагальнюючих діагностичних таблиць засвоєння учнями навчального матеріалу.

10.04-21.04.2020р

Оміляновська О.Н.

1

2

 

   3

Вибір навчальним закладом предмету для проведення ДПА в 9 класі.

Аналіз виконання річних навчальних програм та складання діагностичних таблиць стосовно рівня навчальних досягнень учнів.

Аналіз результативності курсової підготовки.

03.04-12.04.2020р

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

1

2

Аналіз навчання та виховання учнів  за             ІІ семестр, навчальний рік.

Аукціон педагогічних ідей (до плану  роботи на новий навчальний рік).

15.05-26.06.2020р

Оміляновська О.Н.

Екологічне виховання

1

Участь у міжнародному дні спостережень за птахами

Вересень- жовтень

Зеленюк Г.Я.

Човага Л.В.

2

День «Зустрічі птахів»

Квітенеь

Зеленюк Г.Я.

Човага Л.В.

3

День Землі

Квітень

Зеленюк Г.Я.

Човага Л.В.

4

День довкілля

Квітень –травень

Зеленюк Г.Я.

Човага Л.В.

3. Координація внутрішнього шкільного контролю

1.

Підготувати та видати накази, провести педагогічні ради, наради при дирекції з питань навчально – виховної діяльності

Згідно додатків до річного плану

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

  1. Науково – методичне забезпечення

№ з/п

Назва    заходу

Термін виконання

Відповідальні

Відмітка про вик.

1.

Спланувати й організувати роботу методичної ради школи. Провести засідання МР

( План додається)

До 15 . 09

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

2.

Вивчити рівень  професійної підготовки молодих вчителів. Виявити педагогічні проблеми. Надати допомогу, організувати наставництво.

Вересень

Жовтень

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

3.

Провести співбесіди з вчителями  з питань забезпечення програмами, методичними

посібниками, впровадження  інноваційних  технологій навчання

Вересень

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

4.

Забезпечити курсову перепідготовку вчителів.

За графіком протягом року

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

Звіт про курсову  перепідготовку

5.

Залучити учителів до участі:

  • У районних конкурсах «Учитель року»,
  • У всеукраїнських конкурсах учнівської творчості
  • У конкурсах знавців української мови імені Петра Яцика.
  • У   І  і ІІ етапах Всеукраїнських  учнівських предметних олімпіадах 2019/2020 н.р.

Жовтень – січень

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

6.

Організувати і спланувати роботу шкільних методичних  об’єднань (плани додаються)

До 19.09

Плани роботи МО

7.

Забезпечити  проведення атестації педагогічних працівників:

  • Затвердження списків  педпрацівників, які підлягають атестації у 2019/2020н.р.
  • Вивчення системи роботи вчителів, які атестуються.
  • Проведення засідань атестаційної комісії щодо наслідків вивчення системи роботи учителів.
  • Розгляд результатів роботи учителів, які атестуються.
  • Затвердження атестаційних характеристик.

Жовтень  - квітень

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.,

атестаційна комісія

8.

Провести наради з вивчення інструктивно-методичних листів, наказів, документів тощо.

Після виходу документів

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

9.

Провести засідання педагогічної ради

( тематика додається)

Постійно

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

10.

На нараді при директору ознайомити вчителів з методичними листами щодо викладання навчальних предметів у 2019/2020 н.р.

Згідно плану

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

11.

Провести тематичні наради при директорові

( тематика нарад додається)

Протягом року

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

12.

Скласти списки і подати звіти до відділу освіти на випускників 9 класу «Про здобуття повної загальної освіти»

До 04.09

Кл. керівник 9 кл., ЗНВР

13.

Скласти списки і подати звіти до відділу освіти на випускників 11 класу «Про працевлаштування і навчання»

До 04.09

Кл. керівник 11 кл., ЗНВР

14.

Відвідати дитячий  садок  «Барвінок» для узгодження педагогічних дій

Протягом року

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

15.

Повторити з працівниками школи правила внутрішнього трудового розпорядку і провести інструктаж з техніки безпеки

Серпень

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

5. Фінансово – господарська  діяльність  школи.

Охорона здоров’я  та техніка безпеки

№ з/п

Зміст роботи

Дата виконання

Відповідальні

Відмітка про вик.

1.

Скласти кошторис школи на навчальний рік

січень

Новосад С.П.

2.

Залучити позабюджетні кошти для ремонту школи

квітень

Новосад С.П.

3.

Вести контроль за вивченням ОБЖ

Протягом року

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

4.

Скласти графік і режим роботи техпрацівників

До 01.09

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

5.

Забезпечити дотримання техніки безпеки в кабінетах, майстерні, при проведенні занять

До 01.09 протягом року

Завідувачі кабінетів, Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

6.

Привести у відповідності з вимогами інструктаж з новоприбулими та поточний інструктаж з питань дотримання правил вуличного руху, техніки безпеки, пожежної безпеки, поведінки на воді,

з газовими  та електроприладами, з вибухонебезпечними речовинами

До 01.09

Протягом року

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н., вчителі,

класні керівники та вчителі поч..класів

7.

Організувати складання заліків з техніки безпеки (учителів, учнів, допоміжного персоналу)

До 10.09

Новосад С.П.

8.

Забезпечити  навчальні кабінети  протипожежним інвентарем, аптечками

До 01.09

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

9.

Підготувати до експлуатації систему водопостачання, харчоблок.

До 01.09

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

10.

Розробити тематику бесід для профілактики травматизму, ведення здорового способу життя

Протягом року

Кл.керівн. вч.поч.кл.

11.

Контролювати стан охорони праці, дотримання техніки безпеки та санітарно – гігієнічних вимог

Протягом року

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

13.

Довести до належного стану шкільний протипожежний інвентар

До 01.09

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

14.

Контроль за ремонтом шкільних приміщень

До 01.09

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

15.

Контроль за станом організації самообслуговування учнів

Протягом року

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

16.

Проведення щорічної інвентаризації та  списання матеріальних цінностей

Протягом року

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н., завідувачі кабінетами

17.

Надати допомогу учкому щодо утворення санітарної комісії, яка сприятиме піднесенню санітарної культури школярів

Вересень

Оміляновська О.Н.,

18.

Двічі на місяць підбивати підсумки дотримання санітарно – гігієнічних норм в усіх навчальних приміщеннях

Згідно з графіком

Оміляновська О.Н.,

19.

Укласти угоду між адміністрацією школи і трудовим колективом щодо заходів з охорони праці на 2019 рік.

До 01.01.2020

Човага Л.В.

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

20.

Провести поглиблений медичний огляд учнів та організувати необхідне медичне  обслуговування учнів, проведення профілактичної роботи з метою запобігання захворювань, виконання програми “Здоров’я”, виконання програми з фізичного виховання

Жовтень

Постійно

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н., медичні працівники

21.

Перевірити стан заземлення електрообладнання та робочий стан електроприладів, провести замір опору ізоляції

До 14.08

2019р.

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

22.

Розробити заходи санітарно – гігієнічної пропаганди, профілактики алкоголізму, наркоманії, куріння, венеричних захворювань

Протягом року

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н., класні керівники

23.

Забезпечити:

  • медогляд усіх працівників школи;
  • постійний нагляд за учнями, що перебувають на диспансерному обліку;
  • проведення тижнів охорони життя, спортивно – оздоровчих заходів, екскурсій

Згідно з графіком

Протягом року

Медичні працівники

Класні керівники

24.

Оздоровлення дітей влітку

Протягом року

Оміляновська О.Н.

25.

Організувати роботу з економії в школі енергоносіїв

Постійно

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

26.

Підготувати школу до роботи в осінньо  – зимовий період

До 15.10

2019р.

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

27.

Провести необхідну роботу щодо інвентаризації та маркування шкільного майна

Згідно з планом

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н., Шульган Л.В.

28.

Провести  поточний ремонт у  котельні

До 10.10. 2019 р.

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

29.

Провести поточний ремонт шкільних приміщень, меблів

Травень – липень

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

30.

Провести необхідні роботи по впорядкуванню  до зими клумб, пришкільних насаджень, території школи

До 31.10

2019р.

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н., класні керівники

31.

Проводити на кожних канікулах необхідні роботи по підготовці школи до проведення навчально – виховного процесу

Постійно

Новосад С.П.

Оміляновська О.Н.

                                                                       

6.Методична робота

                                                             

ПЛАН МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ

КНЯЖІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ

ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ

НА 2019/ 2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК


ЗМІСТ

  1. Аналіз методичної роботи за 2018/2019 навчальний рік та завдання на 2019/ 2020 навчальний рік

  1. Зміст та організаційні заходи щодо підвищення методичного рівня та професійних компетенцій педпрацівників

  1. Інформаційно-методичне забезпечення

  1. Робота з кадрами

  1. Контроль, аналіз та регулювання

  1. Організаційні заходи

  1. Вивчення й впровадження передового педагогічного досвіду

  1. Засідання методичної ради

  1. Зміцнення матеріальної бази кабінетів

  1. Організація методичної допомоги


І. АНАЛІЗ МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ

ЗА 2018/2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

        Методична робота з педагогічними працівниками школи у 2018/2019 навчальному році проводилася у відповідності до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», наказу по школі від 16.09.2019 №116/ОД «Про підсумки методичної роботи за 2017-2018 н.р., організацію та структуру її у 2018-2019 н.р.» та була спрямована на розвиток педагогічної творчості вчителів, підвищення їх фахової майстерності відповідно до рівня дидактичних умінь та розвитку творчості шляхом участі у методичних заходах різних рівнів, самоосвіти, що сприяло відповідності знань, умінь і навичок педагогів сучасним вимогам.

      Педагогічний колектив 2-й рік працював над єдиною науково-методичною проблемою «Впровадження інноваційних технологій навчання і виховання як засіб формування навчальних компетентностей учнів».

    Науково-методична робота розглядалася як цілісна система підвищення науково-теоретичного і загальнокультурного рівня, психолого-педагогічної підготовки й професійної майстерності педагогів. Робота планувалася в співпраці адміністрації школи та керівників методичних формувань.

    Функціями системи методичної роботи були: планувальна, організаційна, діагностична, прогностична, моделююча, компенсаторна, відновлювальна, корекційна, координаційна, пропагандистська та інтегративна.

    Члени методичної ради спрямовували діяльність школи на підвищення ефективності навчально-виховного процесу з одночасним урахуванням особистісної вартості навчання та повним розкриттям творчого потенціалу кожного учня. Цьому сприяло застосування досягнень науки, використання інноваційних технологій навчання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу.

Члени методичної ради cпробували нові підходи щодо методичної та самоосвітньої роботи, які пов’язані з роботою над єдиною науково-методичною проблемою школи.

З метою вивчення та запровадження педагогічного та перспективного досвіду відбувалося взаємовідвідування уроків педагогічними працівниками, проведення відкритих уроків.

Згідно перспективного плану 4 педагогічні працівники пройшли курси підвищення кваліфікації. Було враховано побажання педагогічних працівників щодо змісту, методів і форм проходження курсів.

Паралельно з курсами широко застосовувалися можливості самоосвітньої діяльності: кожен педагог займався самовдосконаленням згідно індивідуальних планів самоосвіти. Система методичної роботи включала заходи, що сприяли підвищенню кваліфікації: місячник творчого вчителя, захист портфоліо, творчі звіти, майстер-класи, відкриті уроки.

Вивчався досвід учителів, які атестувалися. Атестовано 2 педагогічних працівники.

Цілеспрямовано здійснювалась позакласна робота, що забезпечувало мотивацію учнів у навчанні: предметні тижні, проектна, гурткова робота.

Реалізація програми «Обдарована дитина»

     У роботі з обдарованими учнями педагоги школи керувалися районною Програмою «Обдаровані діти Cокальщини» на 2016-2020 роки.

Забезпечувалися сприятливі умови для творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку; обдаровані учні залучалися до здобуття позашкільної освіти з метою задоволення потреби у професійному самовизначенні та творчій самореалізації; удосконалювалася робота щодо вибору форм і методів співпраці з обдарованими учнями.

Систематично оновлювалася картотека банку «Обдарована дитина».

Педагоги школи вивчали нормативні документи, що регламентують роботу з обдарованими учнями.

З обдарованими учнями проводилися індивідуальні заняття, консультації, вони були активними учасниками проведення предметних тижнів, шкільних та районних олімпіад, конкурсів.

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові учня (призера, переможця конкурсу

Клас

Назва конкурсу

(олімпіади, турніру)

Рівень конкурсу

Зайняте місце

Прізвище, ім’я, по-батькові вчителя

1

Мельник Світлана Сергіївна

11

Краєзнавча експедиція

 учнівської  молоді “Моя Батьківщина - Україна”

Всеукраїнський

(районний етап)

ІІІ

Романчук Марія Анатоліївна

2

Панас Андріана Іванівна

7

Конкурс з української мови імені Петра Яцика

Міжнародний

(районний етап)

ІІІ

Харук Марія Олександрівна

Олімпіада з української мови

Районна

ІІІ

Харук Марія Олександрівна

4

Команда «БУГ»

Турнір з міні футболу серед юнаків 2004/2005 р.н., присвяченого пам’яті І.Кураша

Районний

ІІ

Борис Іван Іванович

Змагання «Шкіряний м’яч»

Окружні

І

Борис Іван Іванович

5

Норкін Сергій Анатолійович

6

Міжнародний турнір по футболу в рамках святкування 100-річчя Бресту

Диплом за участь

Борис Іван Іванович

6

Мельничук Діана

8

Змагання з легкої атлетики, біг 800м.

Районні

ІІІ

Борис Іван Іванович

7

Махмер Руслан Ігорович

10

Змагання з легкої атлетики, біг 800м.

Районні

ІІІ

Борис Іван Іванович

8

Норкін Христина Анатоліївна

8

Змагання з легкої атлетики, біг 1500м

Районні

І

Борис Іван Іванович

9

Солтис Сергій Анатолійович

10

Змагання з легкої атлетики, біг 1500м

Районні

І

Борис Іван Іванович

10

Легка Вікторія Русланівна

1

Конкурс «У світі цікавих проектів. Лепбук»

Районний

ІІІ

Грицай Галина Олегівна

11

Бобко Ольга Миколаївна

2

Конкурс «У світі цікавих проектів. Лепбук»

Районний

ІІІ

Завішенець Світлана Олександрівна

12

Климчук Тетяна Романівна

2

Конкурс «У світі цікавих проектів. Лепбук»

Районний

ІІІ

Завішенець Світлана Олександрівна

13

Мерко Вероніка Олегівна

3

Конкурс «У світі цікавих проектів. Лепбук»

Районний

ІІ

Михайловська Тетяна Василівна

14

Секлій Наталя Василівна

3

Конкурс «У світі цікавих проектів. Лепбук»

Районний

ІІІ

Михайловська Тетяна Василівна

15

Байрак Каміла Сергіївна

3

Конкурс «У світі цікавих проектів. Лепбук»

Районний

ІІІ

Михайловська Тетяна Василівна

16

Плетінка Сергій Сергійович

4

Конкурс «У світі цікавих проектів. Лепбук»

Районний

ІІ

Новосад Світлана Петрівна

17

Вепрів Юлія Андріївна

7

Конкурс ім.. Т.Г.Шевченка

Міжнародний

ІІІ

Харук Марія Олександрівна

18

Танцювальний колектив

7

Конкурс «Сурми звитяги»

Районний

ІІІ

Ренда Світлана Олександрівна

Статус обдарованості підтверджувався шляхом відзначення перемог учнів на шпальтах шкільної газети та на шкільному сайті.  

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ

У 2019-2020 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ:

  1. Продовжувати підвищувати фаховий рівень педагогів, зосередити увагу на організації методичної роботи з молодими педагогами та з середнім рівнем дидактичних умінь;
  2. Забезпечити ефективність діяльності шкільного семінару-практикуму на тему «Сучасні освітні технології»;
  3. Вивчати та впроваджувати досягнення психолого-педагогічної науки, педагогічного досвіду, інноваційних технологій навчання, майстер-класів;
  4. Вивчати і аналізувати результативність роботи вчителів, ефективно використовуючи методи спостереження і анкетування;
  5. Пропагувати  передовий педагогічний досвід, висвітлювати діяльність учнів на сайті школи, на сторінках фахових журналів;
  6. Активізувати діяльність членів методичної ради з питань організації семінару-практикуму, вивчення та впровадження інноваційних технологій;
  7. Покращити роботу з обдарованими дітьми;
  8. Розвивати професійну компетентність педагогів шляхом використання нових інноваційно-комунікаційних технологій;
  9. Активніше використовувати в роботі педагогічні програмні засоби;
  10.  Систематично підвищувати кваліфікацію педагогів у міжкурсовий період шляхом різних форм роботи;
  11. Впроваджувати сучасний зміст роботи у шкільну практику;
  12. Створювати умови для саморозвитку та самоосвіти педагога;
  13. Залучати учнів до участі в роботі регіонального відділення МАН;
  14. Удосконалювати структуру, зміст і форми організації методичної роботи з педагогічними працівниками на основі моніторингу, діагностування та диференціації;
  15. Реалізувати завдання, визначені новим Державним стандартом початкової освіти;
  16. Продовжити роботу щодо ґрунтовного опрацювання Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, що визначає вимоги до освіченості учнів основної і старшої школи та спрямований на виконання завдань загальноосвітніх навчальних закладів ІІ І ІІІ ступенів (виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 р. № 1392 зі змінами відповідно до листа МОН України від 17.08.2016р. №1/9-437).

        Продовжити  роботу над науково-методичною проблемою «Впровадження інноваційних технологій навчання і виховання як засіб формування навчальних компетентностей учнів» (третій рік роботи).

  1. ІІ. ЗМІСТ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАХОДИ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ
  2. МЕТОДИЧНОГО РІВНЯ ТА ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНЦІЙ ПЕДПРАЦІВНИКІВ

Зміст роботи

Термін

Відпові-

дальні

Вімітка про виконання

1

Спланувати основні напрямки роботи школи для вирішення науково-методичної проблеми «Впровадження інноваційних технологій навчання і виховання як засіб формування навчальних компетентностей учнів»

Вересень

Дирекція,

методична рада

2

Затвердити шкільну методичну раду (ШМР) в складі:

голова ради - Оміляновська О.Н., заступник директора школи з НВР;

члени ради:

  • Харук М.О. – вчитель укр.мови та літ., секретар методичної ради.
  • Новосад С.П. –  директор школи, вчитель початкових класів;
  • Зеленюк Г.Я. – вчитель  біології та хімії.
  • Вепрів Н.В.-  вчитель  німецької та англійської мови
  • Михайловська.Т.В.- вчитель початкових класів;
  • Човага Л.В. –  вчитель географії.

Вересень

Дирекція

3

Провести звірку і поновлення картотеки курсової підготовки вчителів.

Серпень

Оміляновська О.Н.

4

Організувати колективні форми методичної роботи:

4.1. Інформаційні, методичні консиліуми з актуальних проблем організації навчально-виховного процессу.

4.2. Створити творчі пари в системі «молодий учитель — досвідчений учитель» та надавати методичну допомогу молодим учителям.

  1. Взаємовідвідування уроків учителями протягом року.

4.4. Із метою мультиплікації передового педагогічного досвіду, удосконалення структури і методики проведення уроків залучати вчителів до участі в районних семінарах.

Протягом навчального року

Члени методради

5

Забезпечити проведення занять по самоосвіті щодо питань удосконалення роботи з педагогічними кадрами та актуальних проблем сучасної освіти.

2 рази на семестр

Заст. директора

6

Спланувати роботу семінару – практикуму на тему «Сучасні освітні технології».  

До 4.09.

Новосад С.П.

7

Відповідно до Типового положення про атестацію педпрацівників загальноосвітніх шкіл, проводити роботу по атестації

Протягом навчального року

Оміляновська О.Н.

8

Творчі звіти вчителів, які атестуються.

Лютий

Оміляновська О.Н.

9

Охоплення курсовою підготовкою педпрацівників, які підлягають атестації у 2019-2020 навчальному році.

Протягом навчального року

Оміляновська О.Н.

10

Організувати поповнення матеріалів бібліотеки для вивчення вчителями:

  • анотованих покажчиків новинок науково-педагогічної та психологічної літератури;
  • зразків планування шкільної документації.

Протягом навчального року

Оміляновська О.Н..

11

Організувати самоосвіту вчителів (провести співбесіди з педагогічними працівниками).

Серпень

Грудень

Оміляновська О.Н.

12

Визначити методичні дні вчителів-предметників.

Графік

Оміляновська О.Н.

13

Опрацювати нормативно – правові  документи щодо проведення ЗНО 2020. Взяти участь у нараді для відповідальних за проведення ЗНО.  Провести заняття для випускників 11 – го класу з теми: «Історичні, методологічні та організаційні аспекти зовнішнього незалежного оцінювання».

Відповідно до плану проведення ЗНЗ

Харук М.О.

IІІ. ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

№ з/п

Зміст заходів

Термін

Відповідальні

Відмітка про виконання

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Індивідуальні співбесіди з молодими спеціалістами щодо вибору методичних тем, форм і методів навчання.

Здійснення вхідної діагностики з метою корекції методичної роботи.

Підготовка до друку авторських матеріалів.

Вивчення досвіду роботи вчителів, які атестуються.

Діагностика інтересів та труднощів учителів у сфері педагогіки, психології, методики навчання.

Здійснення вихідного діагностування з метою підведення підсумків роботи.

Вересень  

Протягом  року

Протягом року

Протягом року

Протягом року

Квітень

Голова МР, члени ради.

Заступник директора з НВР.

Члени МР.

Члени МР

Члени МР

Заступник з НВР.

ІV. РОБОТА З КАДРАМИ

№ з/п

Зміст заходів

Термін

Відповідальні

Відмітка про виконання

1.

Засідання МР.

2 рази на семестр

Оміляновська О.Н.

2.

Організація курсової підготовки вчителів.

Вересень

Оміляновська О.Н.

3.

Участь у шкільних та районних семінарах.

Протягом року

Оміляновська О.Н.

4.

Організація та проведення творчих звітів учителів, які атестуються у 2019-2020 н.р..

Лютий

Оміляновська О.Н.

5.

Проведення шкільних предметних тижнів.

За графіком

  Вчителі-предметники

6.

Проведення індивідуальних консультацій для педагогів школи.

Протягом року

Оміляновська О.Н.

V. КОНТРОЛЬ, АНАЛІЗ ТА РЕГУЛЮВАННЯ

№ з/п

Зміст заходів

Термін

Відповідальні

Відмітка про виконання

1.

2.

3.

4.

5.

Тематична перевірка «Планування методичної роботи».

Вивчення та узагальнення досвіду роботи вчителів.

Тематична перевірка «Підсумки методичної роботи за семестр, за рік», планування на наступний рік.

Фронтальна перевірка роботи вчителів щодо створення навчально-методичної бази кабінетів школи.

Моніторингове дослідження діяльності шкільних методичних об’єднань

Вересень

Протягом року

Грудень

Квітень

Листопад

Квітень

Протягом навч. року

Оміляновська О.Н.

Оміляновська О.Н.

Оміляновська О.Н.

Адміністрація

Адміністрація

VI. ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАХОДИ

№ з/п

Зміст заходів

Термін

Відповідальні

Відмітка про виконання

1.

Впроваджувати перспективний педагогічний досвід учителів.

Протягом року

Педагоги школи

2.

Продовжувати 3-й рік працювати над науково-методичною проблемою: «Впровадження інноваційних технологій навчання і виховання як засіб формування навчальних компетентностей учнів».

Протягом року

Члени методради

3.

Організація роботи вчителів з питань самоосвіти.

Протягом  року

Оміляновська О.Н.

4.

Поновити й осучаснити структуру методичної роботи згідно з вимогами до роботи школи.

Удосконалити роботу з обдарованими дітьми.

Протягом року

Члени методради

VII. ВИВЧЕННЯ Й ВПРОВАДЖЕННЯ

ПЕРЕДОВОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ

№ з/п

Зміст заходів

Термін

Відповідальні

Відмітка про виконання

1.

2.

3.

4.

5.

Вивчення досвіду роботи вчителів, які атестуються у 2019-2020 н.р.

Поширення ППД вчителів школи, яким присвоєно педагогічні звання,

вивчення та впровадження ППД вчителів району.

Презентувати досвід кращих учителів.

Проводити роботу щодо поновлення картотеки ППД.

Контролювати стан упровадження ППД вчителями, які атестуються.

Протягом навчального року

Протягом навчального року

Грудень 2019

Лютий

 2020

Протягом року

Члени МР

Члени атестаційної комісії

Заступник директора з НВР,

голови ШМО

Оміляновська О.Н.

Голови ШМО

Члени МР

Члени МР, члени атестаційної комісії

  1.  VІІІ. ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ

п/п

Зміст роботи

Термін

Виконавець

Відмітка

1

• Організувати методичну роботу педколективу на 2019/2020 н.р.;

 • організувати творчу групу для продовження роботи над  науково-методичною проблемою

• обговорити питання дотримання єдиного орфографічного режиму в школі;

• обговорити питання поповнення матеріалами майданчика інновацій;

  • затвердити план роботи методичного обєднання класних керівників,  семінару-практикуму «Сучасні освітні технології» та методичної ради;

  • провести моніторинг якості знань учнів

Серпень— вересень

Голова МР

2

• Організувати шкільні предметні олімпіади

• вивчати досвід роботи педагогів інших шкіл, які працюють над аналогічною методичною проблемою;

• забезпечити участь педагогів школи в конкурсі «Учитель року»

Жовтень

Голова МР

-

3

• Проводити роботу з обдарованими учнями;

• забезпечити участь старшокласників у роботі МАН;

• підготувати проекти для участі у виставці ППД

Грудень

Голова МР

4

• Організувати взаємовідвідування уроків із метою вироблення основних рекомендацій, ефективних для реалізації методичної проблеми;

• забезпечити проходження вчителями курсової перепідготовки

Січень

Голова МР

5

• Забезпечити виконання планів методичного об'єднання та семінару-практикуму щодо роботи над методичною темою;

Лютий

Голова МР

6

• Проаналізувати роботу методичного об'єднання та семінару-практикуму;

• визначити напрями роботи з педкадрами у 2020/2021 н. р.

Квітень

Голова МР

7

•Провести повторний моніторинг якості знань учнів.

Травень

Голова МР

ІX. ЗМІЦНЕННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ БАЗИ КАБІНЕТІВ

№ з/п

Зміст заходів

Термін

Відповідальні

Відмітка

про виконання

1.

2.

3.

4.

Організувати виставки нових надходжень педагогічної літератури з метою використання в практиці роботи членів педколективу.

Придбати необхідну методичну літературу.

Організація передплати педагогічних видань.

Облаштувати навчальні кабінети згідно Положення про навчальний кабінет.

Протягом року

Протягом року

Вересень

Протягом року

Оміляновська О.Н.

бібліотекар

Члени МР

Дирекція

Завідувачі кабінетами

                               

                           

X. ОРГАНІЗАЦІЯ МЕТОДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

№ з/п

Зміст заходів

Термін

Відповідальні

Відмітка

про виконання

1.

2.

3.

4.

5.

Оформити папку

 «На допомогу вчителю»

Поповнити матеріали сучасними анкетами з діагностики.

Підготувати й оформити портфоліо з досвіду роботи вчителів.

Продовжити поповнення медіатеки інформаційно-методичною літературою.

Систематично знайомити вчителів школи з чинними нормативними документами.

Вересень

Протягом року

Протягом року

Протягом року

Протягом року

Оміляновська О.Н.

Оміляновська О.Н.

Оміляновська О.Н.

Оміляновська О.Н.

Оміляновська О.Н.

Оміляновська О.Н.

                                                                                                                      Додаток до річного плану  № 1

                                                    Тематика наказів

№ з/п

З м і с т

Дата виконання

Відповідальні

Відмітка

про вик.

1

Про розподіл функціональних обов’язків та посадової відповідальності  між працівниками школи та допоміжним персоналом і нормування робочого часу на 2019/2020 н. р.

Серпень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

2

Про режим роботи школи у 2019/2020н.р.

Серпень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

3

Про зарахування учнів до 1,5,10 класів.

Вересень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

4

Про організацію режиму харчування учнів 1 – 11 класів та призначення відповідальних за цю роботу

Вересень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

5

Про розподіл педагогічного навантаження на 2019/2020 н.р.

Серпень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

6

Про  підготовку школи до роботи в новому 2019-2020 н.р. та в осінньо-зимовий період

Вересень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

7

Про медичне обстеження працівників школи на 2019-2020 н.р.

Вересень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

8

Про призначення  класних керівників  на 2019/2020 н.р.

Вересень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

9

Про призначення відповідальних  за завідування кабінетами

Вересень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

10

Про запобігання правопорушенням, злочинності й бездоглядності

Вересень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

11

Про створення ради профілактики правопорушень

Вересень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

12

Про призначення відповідальних з обліку дітей і підлітків шкільного віку

Серпень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

14

Про призначення відповідального за електроенергію.

Вересень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

15

Про створення комісії з інвентаризації та списання непридатних до подальшого використання матеріальних цінностей

Листопад

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

16

Про проведення щорічної  інвентаризації та списання непридатних до подальшого використання матеріальних цінностей

Листопад

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

17

Про створення комісії з трудових спорів

Вересень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

18

Про організацію роботи з охорони праці

Вересень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

19

Про організацію роботи з протипожежної безпеки

Вересень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

20

Про вимоги до колективу щодо дотримання норм єдиного орфографічного режиму у школі

Вересень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

21

Про підтвердження педагогічного стажу

Вересень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

22

Про створення комісії для проведення атестації педагогічних працівників у

2019/2020 н.р.

Вересень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

23

Про організацію методичної роботи у 2019/2020 н.р.

Вересень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

24

Про вивчення стану викладання відповідних навчальних предметів у 2019/2020 н.р.

Вересень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

28

Про організацію стажування і наставництва

Вересень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

29

Про проведення Всеукраїнського олімпійського уроку

Вересень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

30

Про проведення атестації  педпрацівників  у 2019/20 н.р.

Жовтень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

31

Про проведення шкільного, окружних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Листопад

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

32

Про результати перевірки відвідування учнями навчальних занять

Грудень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

33

Про надання винагороди  педпрацівникам  школи

Вересень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

34

Про призначення кочегарів шкільної котельні

Жовтень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

35

Про організацію і проведення щорічної Всеукраїнської акції «Живи, книго!» у 2019-2020 н.р.

Березень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

36

Про підсумки проведення шкільних  предметних олімпіад

Січень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

37

Про участь у І етапі  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Листопад

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

38

Про участь в районному конкурсі «Вчитель року»

Грудень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

39

Про результати навичок читання учнів 2-4 класів

Грудень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

40

Про результати перевірки класних журналів

Грудень,

Квітень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

41

Про підсумки навчання у І семестрі 2019-2020н.р.

Грудень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

42

Про стан ведення учнями зошитів і щоденників  та перевірка їх учителями

Грудень,

Квітень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

43

Про результати підсумкових контрольних робіт за  І семестр 2019/2020 н.р.

Грудень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

46

Про призначення відповідальних за протипожежну безпеку під час проведення новорічних свят

Грудень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

47

Про результати перевірки виконання навчальних планів і програм

за І семестр 2019-2020 н.р.

Грудень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

48

Про результати перевірки ведення шкільної документації   (класних журналів)

Квітень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

49

Про результати перевірки стану шкільних підручників

Травень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

50

Про підсумки виконання плану основних заходів цивільної оборони школи у 2019 році та завдання на 2020 рік

Квітень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

51

Про початок навчального року в системі цивільної оборони

Вересень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

52

Про затвердження графіка відпусток працівників школи на 2020 рік

Січень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

53

Про порядок закінчення 2019-2020 н/р та проведення державної  підсумкової атестації..

Травень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

54

Про роботу класних керівників  з питань правового виховання

Березень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

55

Про роботу з профілактики підліткової злочинності та правопорушень

Лютий

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

56

Про результати перевірки виконання єдиних вимог щодо письмових робіт і перевірки зошитів

Грудень

Травень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

57

Про систему роботи вчителів, що атестуються

Березень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

58

Про проведення Дня цивільної оборони і об’єктові тренування.

Квітень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

59

Про підсумки проведення  атестації педагогічних працівників у 2019-2020 н.р.

Березень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

60

Про підсумки проведення шкільного етапу Всеукраїнської акції «Живи книго!»

Квітень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

61

Про створення комісії для проведення  ДПА  у 4 та 9 ,11 кл.

Травень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

62

Про формування груп в 11 класі для проходження ДПА з предметів за вибором

Квітень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

63

Про проведення інвентаризації бібліотечних фондів шкільної бібліотеки

Травень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

65

Про підготовку до проведення навчально – польових зборів з учнями 11 класу

Травень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

68

Про роботу з обдарованими дітьми

Квітень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

69

Про переведення учнів 1 – 10 класів до наступних та нагородження учнів 3-10 класів Похвальними листами

Травень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

70

Про випуск зі школи учнів 11 класу

Травень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

72

Про результати підсумкових контрольних робіт за 2019-2020 н.р.

Травень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

73

Про  підготовку школи до роботи в новому 2019 -2020 н.р. та в осінньо-зимовий період

Вересень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

74

Про медичне обстеження працівників школи на 2019-20 н.р.

Вересень

Новосад С.П., Оміляновська О.Н.

                                                                                                                        Додаток до річного плану №2

 Тематика педрад

Зміст

Дата проведен.

Відповідальні

Відмітка

про виконання

1.

1.1.Підсумки діяльності педагогічного колективу школи у 2018/2019 н. р. та пріоритети розвитку у 2019/2020 н. р. відповідно до програми щодо забезпечення рівного доступу до здобуття якісної освіти.

1.2.Обговорення плану роботи школи та шкільної бібліотеки на 2019/2020н. р.

1.3.Затвердження модулів з трудового навчання та фізичної культури

1.4 Розподіл педнавантаження на 2019/2020н.р.

1.5 Вибори секретаря педради

1.6. Затвердження списків педагогічних працівників, що будуть атестуватися у 2019/2020 н.р.

серпень

дирекція

2.

2.1 Ігрова діяльність на уроках німецької мови.

2.2 Стан викладання музичного мистецтва у школі.

листопад

дирекція

3.

3.1. Стан викладання історії у школі.

3.2  Впровадження інноваційних технологій навчання як засіб формування навчальних компетентностей учнів початкових класів (3 клас).

3.3. Адаптаційно-ігровий цикл навчання: урахування вікових особливостей дітей шестирічного віку в контексті впровадження НУШ (1 клас).

січень

дирекція

дирекція

4.

4.1. Про вибір ДПА в 9 класі з                                                                                                                       предметів інваріантної складової.

4.2 Про атестацію педагогічних працівників.

березень

дирекція

5.

5.1.Про закінчення навчального року  та переведення учнів 1-10 класів до наступних  і нагородження Похвальними листами учнів цих класів, що досягли високих результатів у навчанні .

травень

дирекція

6..

Про випуск зі школи учнів 11 класу.

червень

дирекція

 

                                                                   

 Додаток до річного плану №3

3. Тематика нарад при директору

№ з/п

З м і с т

Дата

проведення

Відмітка про вик.

1.

Організація навчально  – виховного процесу (режим роботи, чергування, організація харчування)

Серпень

2.

Корекція плану роботи на навчальний рік

Серпень

3.

Підсумки огляду готовності навчальних кабінетів

Вересень

4.

Планування роботи з атестації учителів

Вересень

5.

Самоосвітня робота вчителів та її результативність

Вересень

6.

Ведення шкільної документації

Жовтень

7.

Розвиток учнівського самоврядування в 5 -11 класах

Жовтень

8.

Про стан харчування учнів в школі

Жовтень

9.

Стан спортивно – масової роботи в школі

Листопад

10.

Обладнання кабінетів та його використання на уроці.

Листопад

11.

Стан роботи з “важкими” дітьми, профілактика правопорушень

Грудень

12.

Про участь у районному конкурсі “Учитель року”

Грудень

13

Про підсумки роботи школи за І семестр

Січень

14

Стан ведення шкільної документації

        Січень

15

Стан охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії на уроках трудового навчання, фізкультури, фізики, хімії

Лютий

16

Про дотримання єдиного мовного режиму в школі

Лютий

17

Про роботу шкільної  їдальні

Березень

18

Про роботу шкільної бібліотеки

Березень

20

Про підготовку до державної підсумкової атестації у 9-11 класі

Квітень

21

Попередня тарифікація на наступний рік

Квітень

22

Підготовка до ДПА, участь у ЗНО

Травень

23

Про результати підсумкових контрольних робіт

Травень

25

Планування роботи на наступний навчальний рік

Червень

26

Організація і проведення ремонту школи

Червень

                                                                                                                                                   

Додаток до річного плану №4

      ЦИКЛОГРАМА ВНУТРІШКІЛЬНОГО КОНТРОЛЮ                                

ГРАФІК ВИВЧЕННЯ СТАНУ ВИКЛАДАННЯ ТА ЯКОСТІ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ З ПРЕДМЕТІВ.

НАВЧАЛЬНІ

2015-

2016-

2017-

2018-

2019-

2020-

ПРЕДМЕТИ

2016

2017

2018

2019

2020

2021

Українська мова та література

Іноземна мова

Зарубіжна література

Історія /України та Всесвітня історія/

Правознавство

Математика

Біологія

Географія

Фізика

Хімія

Музичне мистецтво

Образотворче мистецтво

Фізкультура

Трудове навчання

Початкові класи

Варіативна складова

Християнська етика

                                                                                                                     Додаток до річного плану №5

 

                                 Заходи на виконання районної програми

«Обдаровані діти Сокальщини» у 2019/20 н.р

з/п

Зміст роботи

Термін

виконання

Форма

узагальнення

Відповідальний

Відм

Інформаційно-методичний супровід роботи з обдарованими дітьми

1.

Створити та оновлювати інформаційно-методичний банк даних про роботу з обдарованими дітьми  

жовтень

Електронна база

Оміляновська О.Н.

2.

Провести заходи з вчителями школи щодо системи роботи з обдарованими дітьми:

  • Видати наказ «Про реалізацію програми «Обдаровані діти Сокальщини»
  • Презентувати  програму, визначити пріоритети та завдання у роботі з обдарованими дітьми на педраді.
  • Підготувати методичні рекомендації  «Управління системою роботи з обдарованими дітьми».

до 10.10

жовтень

Наказ

Електронна

презентація

Методичні рекомендації

Оміляновська О.Н.

3.

Оновити шкільну медіа-теку науково-дослідних робіт, організувати заходи з їх популяризації на Інтернет-ресурсах

квітень

Електронний банк

Оміляновська О.Н.

4.

Створити базу даних олімпіадних завдань в шкільній медіа-теці.

Вересень-жовтень

наказ

Вчителі-предметники

5.

Провести моніторинг діючих проектів, до яких можна залучати учнів. Поширити інформацію на сайтах та в соціальних мережах

Жовтень

лист

Оміляновська О.Н.

Психолого-педагогічний супровід обдарованих дітей та роботи з обдарованими дітьми

Створити базу анкет  для роботи з виявлення та підтримки обдарованих учнів. Здійснювати психолого-педагогічний супровід та соціальний патронаж обдарованих дітей.

Протягом року

Оміляновська О.Н.

Станько О.Л.

Поповнювати  банк психодіагностичних методик, спрямованих на виявлення та розвиток здібностей та нахилів обдарованих дітей.

жовтень

Електронний банк

Оміляновська О.Н.

Станько О.Л

Модернізація процесу виявлення,  навчання та розвитку обдарованих дітей

Організовувати майстер-класи «Школа олімпійського навчання» для учителів з питань підготовки учнів до олімпіад.

жовтень

Оміляновська О.Н.

Організовувати тематичні виставки персональних робіт обдарованих  учнів на рівні округу в рамках літніх мовних таборів

Протягом року

Оміляновська О.Н.

 Взяти участь у реалізації проекту «Літній мовний табір».

червень

наказ

Вепрів Н.В.

Практикувати сучасні форми дистанційної освіти старшокласників. Організовувати майстер-класи з питань підготовки учнів до ЗНО.

Протягом року

Шушко Н.І.

Удуд І.В.

Романчук М.А.

Продовжувати практику проведення інтелектуальних змагань для молодших школярів («Найрозумніший» та ін.)

березень

наказ

Михайловська Т.В.

Жовнір Р.С.

Завішенець С.О.

Грицай Г.О.

Інноваційна діяльність

Організувати  інноваційну діяльність учителів з проблем використання сучасних технологій у роботі з обдарованими дітьми.

жовтень

наказ

Оміляновська О.Н.

Стимулювання та посилення соціального захисту обдарованих дітей,

Популяризувати здобутки обдарованих дітей через місцеві ЗМІ, на сайті  школи.

постійно

Оміляновська О.Н.

Проводити у школі конкурси на  кращого учня року у різних номінаціях.

Протягом року

Методичні рекомендації

Оміляновська О.Н.

Провести конкурс на кращих учнів школи  та для нагородження преміями сільської ради.

квітень

наказ

Оміляновська О.Н.

Участь у конкурсах , турнірах, змаганнях  для дітей, учнівської молоді

Спортивна спартакіада школярів Сокальщини.

Протягом року

наказ

Обов’язковий

Борис І.І.

Районна Спартакіада школярів

Вересень

наказ

Обов’язковий

 Борис І.І.

Районні футбольні змагання «Шкіряний м’яч»

Вересень

наказ

Обов’язковий

Борис І.І.

Окружні туристичні змагання

Вересень

наказ

Рекомендований

Борис І.І.

Районна виставка-огляд «Квітковий вернісаж»

Вересень

наказ

Рекомендований

Станько О.Л.

 Фотоконкурс «Мої перші 100 днів у школі» (1 кл.)

Вересень- грудень

наказ

Рекомендований

Жовнір Р.С.

Районний етап обласного фестивалю дитячої творчості «Сурми звитяги».

Жовтень

наказ

Обов’язковий

Ренда С.О.

Веб-квест «Цікава фізика»

жовтень

Веб

квест

Ситник С.П.

«Олімпійське лелеченя»

Листопад

наказ

Обов’язковий

Борис І.І.

Районний етап Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі»

Листопад

наказ

Рекомендований

Шушко Н.І.

Харук М.О.

Районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Тараса Шевченка

Листопад

наказ

Обов’язковий

Шушко Н.І.

Харук М.О.

Районний етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

Листопад

наказ

Обов’язковий

Шушко Н.І.

Харук М.О.

Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої»

Листопад-грудень

наказ

Обов’язковий

Шушко Н.І.

Харук М.О.

Човага Л.В.

Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів „Врятувати від забуття ”.

Жовтень - грудень

наказ

Рекомендований

Романчук М.А.

Районний етап конкурсу літераторів Львівщини «Весняний легіт»

Грудень

наказ

Рекомендований

Шушко Н.І.

Харук М.О.

Районний етап обласного конкурсу учнівських проектів з фізики  межах освітнього проекту «Фізика навколо нас»

Грудень-січень

наказ

Рекомендований

Ситник С.П.

Участь у Всеукраїнській учнівській Інтернет-олімпіаді з української мови

Лютий

лист

Рекомендований

Шушко Н.І.

Харук М.О.

Районні змагання з баскетболу

Лютий

наказ

Рекомендований

Борис І.І.

«Олімпійське лелеченя»

Лютий

наказ

Обов’язковий

Борис І.І.

Районний конкурс «У світі цікавих проектів» (1-4 кл.)

Лютий

наказ

рекомендований

Михайловська  Т.В.

Жовнір Р.С.

Завішенець С.О.

Легка Л.В.

Районні змагання

«Старти надій»

Березень

наказ

Обов’язковий

Борис І.І.

Участь в обласному етапі виставці-конкурсу  «Природа і фантазія!

Березень

лист

Рекомендований

Зеленюк Г.Я.,

Потап О.А.

Мельник Р.В.

Районний етап  обласного конкурсу«Славетні імена України»

Квітень-грудень

наказ

Рекомендований

Романчук М.А.

Районний етап Всеукраїнської експедиції учнівської молоді “Моя Батьківщина Україна”.

Квітень - вересень

наказ

Рекомендований

Романчук М.А.

Районний етап обласного конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі».

Квітень

наказ

Рекомендований

Шушко Н.І.

Харук М.О.

Районні змагання з легкої атлетики.

Квітень

наказ

Рекомендований

Борис І.І.

Районний етап Всеукраїнської гри «Джура» (Сокіл)

Червень

наказ

Обов’язковий

Пилипчук Є.А.

Організація І , участь у ІІ   етапі  Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

  1. з математики

жовтень-грудень

наказ,

підсумкові протоколи,

звіти

Удуд І.В.

  1. з біології

Зеленюк Г.Я.

  1. з хімії

Зеленюк Г.Я.

  1. з фізики

Ситник С.П.

  1. з інформатики

Полянчук О.Я.

  1. з української мови та літератури

Шушко Н.І., Харук М.О.

  1. з історії

Романчук М.А.

  1. з географії

Човага Л.В.

  1. з англійської мови

Вепрів Н.В.

  1. з німецької  мови

Потап О.А.

  1. з християнської етики

Мельник Р.В.

  1. з зарубіжної літератури

Шушко Н.І., Оміляновська О.Н.

  1. з трудового навчання

Мельник Р.В.

  1. з правознавства

Романчук М.А.

Залучення  учнів до інтерактивних інтелектуальних конкурсів

Всеукраїнський інтерактивний конкурс «Колосок» (осінній, весняний етапи)

Листопад,

квітень

наказ

Зеленюк Г.Я.

Міжнародний інтерактивний конкурс з інформатики «Бобер».

Листопад

наказ

Полянчук О.Я.

Всеукраїнські конкурси з іноземних мов  «Геліантус», «Грінвіч» , «Орлятко».

Грудень

наказ

Вепрів Н.В.

Всеукраїнський інтерактивний конкурс з українознавства «Соняшник»

Лютий

лист

Харук М.О.,

Шушко Н.І.

Міжнародний інтерактивний математичний  конкурс «Кенгуру».

Березень

наказ

Удуд І.В.

Міжнародний інтерактивний фізичний конкурс «Левеня-2018».

Березень

наказ

Ситник С.П.

Всеукраїнський інтерактивний конкурс юних істориків «Лелека».

Березень

наказ

Романчук М.А.

Моніторинг виконання програми

Створити та поновлювати аналітичний збірник «Обдарована дитина»: аналітичні матеріали результатів роботи з обдарованими дітьми у школі.

Червень

наказ

Оміляновська О.Н.

Провести експертизу стану організації та результатів роботи шкільних гуртків. Організувати звіти-огляди за результатами роботи гуртків.

Червень

наказ

Оміляновська О.Н.

Провести аналіз стану виконання програми

Червень

наказ

Оміляновська О.Н.

Новосад С.П.

                                                                                                                 

    Додаток до річного плану № 9

 Витяг з Виховної програми

Місія школи

Формувати людину, яка здатна розрізняти добро і зло, протистояти труднощам і може втілити в життя свої зацікавлення і захоплення, знає, як належно поводитись у різних життєвих ситуаціях; любить свій рідний край, цікавиться його історією і усвідомлює себе частинкою природи.

Результати діагностування

Що очікують від школи батьки та учні?

Батьки очікують від школи:

  1. Покращення умов у підготовці до навчання з використанням інтерактивних методів навчання.
  2. Глибокого розвитку індивідуальних здібностей і талантів своїх дітей.
  3. Зразкових міжособистісних стосунків.
  4. Регулярної  профілактики з боку соціальних служб для молоді.
  5. Удосконалення профільного навчання з точних та гуманітарних предметів.
  6. Навчити учнів творчому та логічному мисленню, самостійності при пошуку інформації.

Учні очікують від школи:

  1. Співпраці та розуміння.
  2. Толерантного ставлення з боку вчителів.
  3. Справедливого оцінювання.
  4. Створення позакласних гуртків за інтересами.
  5. Вільного доступу до комп’ютерів.

 Що очікує школа від батьків та учнів?

Вчителі очікують від батьків та учнів:

  1. Постійного контролю за дотриманням  внутрішкільного статуту.
  2. Допомоги у вирішенні поточних проблем та потреб школи.
  3. Нести матеріальну відповідальність за пошкодження шкільного майна.
  4. Систематичного контролю за навчальним процесом.
  5. Активної участі  у роботі  класного та шкільного самоврядування

Загальні та конкретні завдання

I. Формування патріотичної свідомості, національної гідності, громадянського обов’язку.

1.1 Формування морального становлення громадянина України.

1.2 Виховувати почуття любові до рідного краю, свого народу, шанобливе ставлення до його мови, культури, звичаїв і традицій.

1.3 Формувати в учнів почуття громадянського обов’язку  та патріотичні почуття.

II.  Збереження родинних та духовних традицій нашого краю.

2.1    Виховання учнів на національних традиціях нашого народу

2.2 Формувати соціально-комунікативні компетенції виховання у сім’ї.

2.3 Сприяти ознайомленню учнів з духовною спадщиною нашої місцевості.

III. Розвиток моральної та життєво компетентної особистості.

3.1 Формування загальнолюдських цінностей.

3.2 Виховання свідомих українців.

3.3 Сприяти впливу громадськості, представників державної влади та церкви на розвиток життєвих компетенцій особистості.

3.4 Розвивати інтелектуальні та творчі здібності дітей.

3.5 Розвивати молоду, ініціативну особистість.

Реалізація виховної програми

на 2019-2020 н.р.

           I. Формування патріотичної свідомості, національної гідності, громадянського обов’язку.   

Виховні справи:

Що слід зробити (заходи

Хто це виконує? Хто відповідаль-ний?

Терміни

Необхідні ресурси (наявні)

Необхідні ресурси (до доповнення)

Як перевірити, чи

досягнуто заплановане?

1.

 Перший урок «Від незалежної України до сьогодення»

Класні керівники

02.09.19р

Державна символіка, конспект уроку

Карта України

Підсумок уроку

2.

 Виховна справа «Пам’ятаємо наших героїв…»

5 клас

Класний керівник

17.09.19р

Сценарій

Національний одяг

Наявність % відношення учнів та батьків

3.

Круглий стіл «Слава про них вічно жива» (Захист учнівських рефератів)

9-11 класи

Вчитель історії

24.09.19р

Реферати

Історична література, портрети

Анкетування

4.

Відверта розмова      «Андрій Шептицький і сучасність»

10 клас

Вчитель     історії

28.09.19р.

Матеріали

Історична література

Оформлення матеріалу у папку

5.

 Участь у локальному  конкурсі «Сурми звитяг»  

Учні школи, вчитель музики

жовтень

Учасники

Матеріальні витрати, костюми

Зайняте призове місце

6.

  Виховна справа «Україно, соборна.державо, сонценосна колиско моя»

6 клас

Класний керівник

10.10.19р

Сценарій, національна символіка

Плакати та лозунги

Наявність % відношення глядачів

7.

Просвітницька хвилина «Ми -єдина Україна»

Класні керівники

15.10.19р

Матеріали

Історична література

Анкетування

8.

Зустріч із місцевими учасниками АТО

Класні керівники,педагог-організатор, вчитель предмету ЗВ

12.10.19р.

Учасники

Світлини

Узагальнення матеріалів у папку та куточок

9

Уроки мужності

Класні керівники, вчитель предмету ЗВ

Протягом року

Матеріали

Література, світлини

Кількість  задіяних учнів

10.

 Виховна справа «Ми з козацького роду»

7-8 класи

Класні керівники, вчитель предмету ЗВ

15.10.19р

Сценарій

 Костюми

Наявність % відношення глядачів

11.

 Конкурс стрілецької пісні „Наша слава стрілецька не вмре, не  загине”

Учні школи

вч. Музики

26.10.19р.

Стрілецькі  пісні, муз. інструмент

Стрілецька форма, фонограми

Наявність % відношення учнів та батьків

12.

 Святкова лінійка «Листопадовий       чин»

Педагог-організатор, вчителі історії

05.11.19р.

Учні школи

Література

Випуск газети

13.

До  дня писемності літературно-музична композиція на тему  «Мова-душа народу»

Учні, вчителі- філологи

06.11.19р.

Сценарій

Плакати,           вислови

Випуск газети

14.

Загальношкільна лінійка. Вшанування памяті жертв голодомору

Актив

учнівського

самоврядування

23.11.19р.

Учні школи

Вислови, «Незабудка памяті»

Випуск     стіннівки

15.

Урок-реквієм «Скорботний тридцять третій»

Учні 8-11кл,педагог-організатор    

26.11.19р.

Сценарій

Підсвічники, свічки,  проектор

Кількість  задіяних учнів

16.

Літературний вечір «Розстріляне

Відродження»

Філологи,

історики

03.12.19р.

Реферати учнів

Портрети письменників

Випуск   стінгазети

 17.

 Виховна справа «Схід і захід -разом»

7 клас      Класний керівник

04.12.19р

Сценарій

Вислови, фонограми

Наявність % відношення   глядачів

18.

Турнір правознавців «Людина і закон»

9-11 класи Вчитель правознавства

07.12.19р

Сценарій

Вислови, карточки з завданнями

Наявність % відношення учнів та батьків

19.

Андріївські Вечорниці «Ой, Андрію, я про долю мрію»  

9 клас       Класний керівник, педагог-організатор

13.12.19р

Сценарій,

Фонограми, національний одяг

Наявність % відношення   глядачів

20.

Різдвяний вертеп

Учні школи,

Вчителі, педагог-організатор

08-09.01.20р

Сценарій

Костюми

Кількість  задіяних учнів та вчителів

21.

Просвітницька хвилинка  «Сила великої Злуки»

Класні керівники,

вчителі історії

22.01.20р

Реферати   учнів

Література

Випуск   стінгазети

22.

Виховна справа «Крути – наша слава, наша історія»

10 клас Класний керівник, вчителі історії

28.01.20р

Сценарій

Фонограма

Наявність % відношення   глядачів

22.

Уроки мужності на тему «Учасники бойових дій-

мужні захисники України»

Класні  керівники, вчителі історії, вчитель предмету ЗВ

лютий

Матеріали , учасники

Література, вислови

Дописи, слайдові презентація

24.

Конференція на тему «Історія ОУН. цифри та факти»

10-11 класи

Вчителі історії

11.02.20р

Доповідь вчителя

Література, папір, ватмани

Анкетування

 25.

Свято«Мово моя барвінкова!» ( до Міжнародного дня

рідної мови )

11 клас

Кл. керівник

20.02.20р

Сценарій

Нац.. костюми, ватмани,  

 фарби

Анкетування

 26.

Конкурс до Дня захисника Вітчизни

«Нумо, хлопці!»

8-11 класи, вчитель фізкультури, вчитель предмету ЗВ

25.02.20р.

Спортивний інвентар

Форма,

емблеми,

плакати

Наявність % відношення глядачів

27.

Літературно-музична композиція „На шлях я вийшла ранньою весною” (поезія Л. Українки)

Бібліотекар, учителі-філологи, класний керівник

25.02.20р

Поезія Л.

Українки

Фінансування, ватмани,  

фарби

Кількість  задіяних учнів

 28.

Урок правди „Вони загинули за Україну ”

Класні керівники,    

5-11 класи

лютий

Реферати учнів

Література,  матеріали про події на

Майдані

Випуск стінгазети

 29.

Круглий стіл  «Жінка - берегиня сімейного щастя»

8-9 класи,

класні керівники

06.03.20р.

Реферати учнів

Література

Анкетування

30.

Тиждень шевченківських  

 днів

Бібліотекар, вчителі-

 філологи

09.03.20 -  13.03.20р

Поезія,

сценарії.

Матеріальні ресурси

Стінгазета по підсумках

 31.

Відверта розмова

«Зопоріжські козаки – борці за волю України»

9 клас, класний керівник, вчитель історії

20.03.20р.

Історичні відомості,

реферати

Портрети гетьманів

Інформованість учнів

 32.

Лінійка пам’яті за душі мучеників, померлих з голоду в Україні

у 1932-33 р.р.

Учні школи, педагог-організатор

28.03.20р.

Розповідь вчителя

 історії

Виставка літератури

Випуск стінгазети

33.

Круглий стіл «Видатні постаті нашої місцевості»

8 клас, класний керівник

10.04.20р.

Реферати

Література, портрети

Випуск стінгазети

 34.

Виховна справа“Ніхто не забутий, ніщо не забуте»

 5 клас, класний  керівник

09.05.20р.

Сценарій

 Фонограми

Наявність задіяних учнів, газети

35.

Участь у Святі Героїв

9-11 класи, дирекція школи, вчитель предмету ЗВ

травень

Учасники

Костюми, емблеми

Призове місце

ІІ. Збереження родинних та духовних традицій нашого краю.

Виховні справи:

Що слід

зробити (заходи)

Хто це виконує? Хто відповідаль-ний?

Терміни

Необхідні ресурси

(наявні)

Необхідні ресурси (до доповнення)

Як перевірити,

чи

досягнуто заплановане?

1.

Батьківські збори „Виховання підростаючого покоління – спільна справа вчителів та батьків”

Психолог, класні керівники, члени батьківського комітету

вересень

анкетування

Медіапроектор

Опрацювання анкет

2.

Робота над проектами

« Мій рідний край», „Шкільна світлиця Берегиня”,

Класні керівники ,учні 1-11 класів

Протягом року

відеоматеріали

відеокамера

Презентація проектів на батьківських зборах

3.

  Круглий стіл «Рідний край в пам’ятках сакрального мистецтва»

5-8 класи

Класні керівники

29.10.19р

Матеріали

Література, фотографії

Оформлення матеріалу в папку

4.

Просвітницька хвилина «Тієї слави козацької повік не забудем»

9-11 класи

Класні керівники

15.10.19р

Матеріали

Література, ілюстрації

Анкетування

5.

Зустріч із сім’ями- династіями вчителів

11 клас

12.10.19р.

Книги

Книги

Узагальнення матеріалів у папку та куточок

6.

Виховна     справа «Козацькому роду нема переводу.»

5 клас

Класний

керівник

16.10.19р.

Сценарій

Національний одяг,

Наявність % відношення   глядачів

7.

Виховна справа «Рушники, рушники -то моєї матусі роки..»

Учні 2-3 кл           класні керівники

26.11.19р.

Сценарій

Національний одяг,вишиті рушники

Наявність учнів  та   батьків

8.

Родинне свято «Веселий ярмарок»

1 клас, класний керівник

11.12.19р.

Сценарій, розроблені конкурси

Національний одяг

Наявність учнів та батьків

9.

Відновлення традицій рідного краю. Різдвяний вертеп

 Педагог- організатор

08.01.20-  09.01.19р.

Сценарій.

Національний одяг

Стінгазета , підсумки конкурсів

10.

Виховна справа «Стрітення Господнє»

7 клас,класний керівник

15.02.20р.

Сценарій

Плакати з висловами

Наявність % відношення

 глядачів

11.

 Свято веснянок і гаївок

1-11 класи, класні керівники

квітень.

Сценарій

Виставка Великодніх кошиків

Випуск стінгазет

12.

Виховна справа «Чорнобильська трагедія»

 9 клас, класний керівник  

26.04.20р.

Сценарій.

Підбір матеріалу, док. фільм

Наявність % відношення

 глядачів

13.

Захід «Звичаї нашого народу»

Учні 10 кл. класний керівник

06.05.20 р.

Сценарій, зібраний

матеріал

Мультимедійна дошка, проектор, нац. костюми

Створення проекту, поповнення матеріалами

світлиці

14.

День Матері.

 „І слово, і пісня, матусю тобі”.

Педагог-організатор, класні керівники, вчитель музичного мистецтва

травень

Сценарій,

Музичне оформлення

Випуск стінгазети

ІІІ. Розвиток моральної та життєво компетентної особистості.

Виховні справи:

Що слід зробити (заходи

Хто це виконує? Хто відповідаль-ний?

Терміни

Необхідні ресурси (наявні)

Необхідні ресурси (до доповнення)

Як перевірити,

чи

досягнуто заплановане?

1.

 Створення мобільної групи для вивчення та виявлення інтересів

Класні керівники,  педагог-організатор

Перша декада вересня

Орієнтовні знання про учнів

Анкета

Опрацювання анкет

2.

Утворення пошукових творчих груп що до розподілу обов’язків та збору матеріалів

Актив учнівського самоврядування школи

Друга декада вересня

Актив учнівського самоврядну-

вання

Диктофон

Випуск стінгазети, збагачення шкільної світлиці Берегиня

3.

Складання плану тематики виховних справ

Класні керівники, учні

Вересень

Результати анкетування

Бібліотека

Складений план

4.

Круглий стіл „Твоя майбутня професія”

Класні керівники, учні

Вересень

анкетування

анкети

Випуск стінгазети

5.

Урок-спілкування „Соціальна компетентність молодої людини – запорука її успішної самореалізації”

Класні керівники

вересень

Науково-публіцистичні статті

анкетування

Результати анкетування

6.

 Круглий стіл «Від гетьмана-до президента» (Захист учнівських рефератів)

9-11 класи

Вчителі історії

28.09.19р

Реферати

Історична література, портрети

Анкетування

7.

Виховна справа «Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо»

10-11 класи

Класні керівники

08.10.19р

Сценарій, національна символіка

Плакати та лозунги

Наявність % відношення глядачів

8.

Урок-тренінг „Формування терпимості, схильності до компромісу, поваги до інших думок – шлях до комунікабельності та толерантності”

Вчителі - філологи

Жовтень

Матеріали тренінгу

Папір, маркери

Опрацювання анкет

9.

Урок-дебати „Підліток і закон” (анкетування „Я і мої права”)

Вчитель історії.

Листопад

Анкета

Папір

Опрацювання анкет

10.

Вікторина „Ти – людина, громадянин, значить, маєш права”

Класні керівники

Листопад

Матеріали вікторини

папір

Опрацювання матеріалів вікторини

11.

Виховна. справа «Батьківщину –  мати-умій  захищати»

7 клас, класний керіввник

07.12.19р

Сценарій

Проектор

Наявність % відношення   глядачів

12.

Захід «Україно, моя Батьківщино,    Я для тебе на світі живу»

3-4 класи

Класний керівник

11.12.19р

Сценарій,  

державна

символіка

Національні костюми

Наявність % відношення учнів та батьків

13.

Круглий стіл  «Утворення ЗУНР»

9-11 класи

вчителі історії

23.01.20р

Реферати  

 учнів

Література

Випуск   стінгазети

14.

Вечір поезії

«Поезіє моя ти неповторність»

Учні школи

лютий

Збірка поезій, власні твори

Діапроектор, муз.техн. засоби

Наявність % слухачів

15.

Урок толерантності «Дослідники про Бабин Яр»

Учні 9-11     класів

Вч. історій

25.02.20р

Реферати  

 учнів

Література

Випуск   стінгазети

16.

Тиждень духовності

  • конференція „Великий Піст – дорога до Воскресіння
  • подвиг душі і тіла – Великий Піст
  • обрядові звичаї Великодня на Україні

Вчитель християнської етики, класні керівники, учні

березень

Святе Письмо, публіцистичні статті, література

діапроектор

відеоматеріали

17.

Літературно-мистецьке свято

„Так ніхто не кохав...”

Учнівське самоврядування

березень

Лірика

В. Сосюри

Діапроектор, музичне оформлення

Книжкова виставка

18.

„Скринька довіри” (консультації психолога, нарколога, венеролога)

 Класні керівники

квітень

Лекції, роздатковий матеріал, відеофільми

Папір, маркери

Анонімне анкетування

дітей і батьків

19.

Акція „Посади дерево”

Вчитель біології, класні керівники

квітень

саджанці

Садовий інвентар

Екологічний

бюлетень спостережень

20.

Виховна. справа «Земле рідна, понівечена скрипка моя»

Учні 8-11 кл.

 Класні керівники,   завуч

29.04.20р.

Сценарій.

Підбір матеріалу,

док. фільм

Наявність % відношення

глядачів

21.

 Урок мужності  

 ” Зустріч з учасниками бойових дій”

Учні 5-11 кл. Вчитель історії

07.05.20р.

Сценарій

Док. фільм

Виготовлення стінгазети

22.

Конференція

 „Уміння будувати професійну кар’єру – ключ до успішного самоутвердження у сучасному світі”

Психолог,

 учнівське самоврядування

травень

Матеріали конференції

Слайдові презентації

Методичний посібник

23.

Відзначення календарно-обрядових свят (Різдво, Великдень та ін.)

Класні керівники, вчителі християнської етики, музичного мистецтва)

Протягом року

сценарії

Муз. оформлення, національний одяг

Відеоматеріали

ІV. ФІЗИЧНИЙ РОЗВИТОК ОСОБИСТОСТЕЙ ЧЕРЕЗ ФОРМУВАННЯ У ДІТЕЙ НАВИЧОК ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ.

Виховні справи:

Що слід зробити (заходи

Хто це виконує? Хто

відповідальний?

Терміни

Необхідні ресурси (наявні)

Необхідні ресурси (до доповнення)

Як перевірити,

чи

досягнуто заплановане?

1

Оцінити стан здоров’я учнів школи

Адміністрація,

Класні керівники,

Медпрацівники

Вересень

Папір,

Ксерокс,

Ручки

Створення картотеки індивідуальних «карток здоров’я»

 учнів

2

Провести моніторинг режиму дня, якості харчування та рухової активності учнів

1-11 класи

Класні керівники

Вересень

Папір, ксерокс.

ручки

Оформлення стінгазети.

Оприлюднення узагальнених матеріалів

3

Оформити в класах куточок з охорони праці

1-11 класи

Класні керівники

Вересень

Папір,

ксерокс, ручки

Слайдові презентації, док.фільми

Куточок з охорони праці

4

Правила вуличного руху та їзда в Школярику

1-11 класи

Вересень

Матеріали

бесід,

таблиці

Док.фільми

Гра-практикум

5

Олімпійський урок

1-11 класи

Класні уроки

Вересень

Плакати

Матеріали про чемпіонів України

Стінгазета

5

Обстежити житлово-побутові умови учнів.

Адміністрація, класні керівники

Жовтень

Папір, ручки

Оформлення матеріалів у папку.

Поповнення картотеки індивідуальних «карток здоров’я»

 учнів

6

Провести цикл бесід на тему особистої гігієни

Вчитель основ здоров’я

Класні керівники

Жовтень-

Квітень

Матеріали

бесід

Класні куточки

Шкільна газета

7

Провести спортивні свята, змагання

1-11класи

Вчитель

фізичного

виховання

Кл. керівники

Впродовж року

Приміщення,

Папір

для

плакатів, грамоти

Спортивний інвентар

Графік

спортивних заходів,кількість учасників,

вручення нагород.

8

Провести акцію  «Молодь обирає здоров’я»

5-11класи

Класні керівники,

учнівський парламент

Квітень

Канцтовари

Слайдові презентації

Шкільна газета

9

Розробити і провести виховні години «Як подолати шкідливі звички»

5-11класи

Класні керівники

Впродовж року

Папір,

Ксерокс

Матеріали бесід

Класні газети

10

Провести конкурс малюнків, плакатів, учнівських проектів

Класні керівники,

учнівський парламент

Впродовж року

Ватман,

олівці,

фарби

Маркери

Виставка малюнків

11

Провести тренінг з дітьми з групи ризику

9-11класи

Класні керівники,

медпрацівники

Грудень

Роздатковий матеріал, анкети

Відео ролик.

Результати анкетування

12

Тренінг «Формуй свою поставу»

1-11класи

Класні керівники

Протягом року

Таблиці

-

Результати медичних

обстежень

13

Проведення всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

8-11 класи

Класні керівники

Грудень

Слайдові презентації

Відео ролик.

Замітка у газету

14

Грип- небезпечне захворювання

1-11 класи

Класні керівники

Медпрацівник

Протягом року

Матеріали бесід

Статистичні дані

Стінгазета

15

Проведення бесіди «Як поводити себе у випадку виникнення небезпечної ситуації»

1-11класи

Класні керівники

Листопад

Матеріали

 бесід

Таблиці

Тестування учнів

Навчальна гра.

16

Проведення бесіди

«Як вберегти себе від травм

 і як надати першу допомогу»

1-11 класи

Протягом року

Матеріали

бесід

Док.фільми

Стінгазета

17

Година класного керівника

«Обережно! Отруйні гриби»

1-11 класи

Вересень-жовтень

Малюнки, муляжі

Оновити муляжі

Виготовлення стендів

18

Бесіда «Як поводити себе на замерзлих водоймах»

1-11 класи

Грудень-Березень

Матеріали

бесід

Таблиці

Куточок з

охорони праці

19

Участь у навчаннях штабу ЦО «Евакуація школи у випадку небезпеки»

1-11 класи

Начальник ЦО

Квітень

План евакуації

-

Інформація

про проведення

20

Бесіда з попередження травматизму нещасних випадків та правопорушень під час літніх канікул

1-11 класи

Травень

Інструкції

Папір

План роботи

  1. РОЗВИТОК ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ТА РОЗУМОВИХ ЗДІБНОСТЕЙ ДІТЕЙ.

Виховні справи:

Що слід зробити (заходи

Хто це

 виконує? Хто відповідальний?

Терміни

Необхідні ресурси (наявні)

Необхідні ресурси (до доповнення)

Як

перевірити, чи

досягнуто заплановане?

1

Провести діагностику і поновити банк даних «Обдаровані діти»

1-11класи

Вчителі предметники

Вересень

Папір,

ксерокс

Анкети

Банк даних

2

Гурток  «Народна вишивка»

керівник гуртка

Протягом року

Нитки, полотно

Виставки виробів

3

Організувати експериментальну роботу класних керівників з обдарованим дітьми на основі індивідуальних програм розвитку.

Дирекція школи

Протягом року