УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

32 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

2018 р.        

Про внесення змін в пункт 3 підпункт 3.1 рішення №312 30 сесії 7 скликання Бершадської міської ради від 30.08.2018року «Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної(их) ділянки(ок) в натурі (на місцевості) в м. Бершадь»

         

         Керуючись  Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»  та ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подану заяву гр.Окаєвича Анатолія Васильовича, Бершадська міська рада:

                                                                      ВИРІШИЛА :              

1.Внести зміни в рішення №312 30 сесії 7 скликання Бершадської міської ради від 30.08.2018року «Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної(их) ділянки(ок) в натурі (на місцевості) в м. Бершадь» пункт 3, підпункт 3.1 викласти в новій редакції:

   «Надати дозвіл Окаєвичу Анатолію Васильовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею – 0,0028га, що знаходиться за адресою: м. Бершадь, вул. Покровська (колишня вул. 50років Жовтня),4  гараж №7, за цільовим призначенням: для будівництва індивідуальних гаражів, із земель житлової та громадської забудови»

2.Гр. Окаєвичу Анатолію Васильовичу замовити в проектній організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

             

Міський голова                                              М.Кольченко