УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

35 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

20.12.2018р.         

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на правах постійного користування землею в м. Бершадь

   

       

 Керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, Бершадська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл Головному управлінню Національної поліції у Вінницькій області на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на правах постійного користування землею орієнтовною площею – 1,0га, з метою облаштування спеціального майданчика для зберігання затриманих транспортних засобів Бершадського відділу поліції, що розташована на території м. Бершадь по вул. Шевченка, Бершадського району Вінницької області, за цільовим використанням: 15.10 Для розміщення та постійної діяльності Національної поліції України, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Національної поліції.

2.Головному управлінню Національної поліції у Вінницькій області замовити в організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.

   

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

 

           

Міський голова                                                         М.Кольченко